پروژه‌ی بعدی سازندگان Dishonored احتمالاً یک بازی چند نفره یا واقعیت مجازی خواهد بود

0
78
پروژه‌ی بعدی سازندگان Dishonored احتمالاً یک بازی چند نفره یا واقعیت مجازی خواهد بود

لیست مشاغل مورد نیاز منتشر شده توسط استودیوی آرکین، از این موضوع خبر می‌دهد که این استودیو به دنبال ساخت پروژه‌ای جدید است. بازی‌ای که با سایر بازی‌های ساخته شده توسط استودیوی آرکین متفاوت بوده و احتمالاً به سبک چند نفره یا واقعیت مجازی خواهد بود.

اوایل امسال استودیوی آرکین اعلام کرد که قصد دارد به سری Dishonored استراحت داده و از این روی برنامه‌ای برای انتشار Dishonored 3 وجود ندارد. بسیاری از بازی‌بازان نسبت به این موضوع کنجکاو هستند که اگر پروژه‌ی جدید استودیوی آرکین Dishonored 3 نیست، پس آن‌ها بر‌روی چه پروژه‌ی دیگری فعالیت می‌کنند. لیست مشاغل مورد نیاز منتشر شده توسط استودیوی آرکین از این موضوع خبر می‌دهد که این استودیو به دنبال ساخت یک بازی چند نفره و یا واقعیت مجازی است.

همان‌طور که می‌دانید آرکین شامل دو استودیوی آرکین آستین (Arkane Austin) و آرکین لیون (Arkane Lyon) می‌شود. استودیوی آستین چندی پیش برای توسعه‌ی یک بازی آنلاین استخدام می‌کرد و حال لیست مشاغل مورد نیاز منتشر شده از این موضوع خبر می‌دهد که آرکین لیون نیز به دنبال توسعه‌ی یک بازی آنلاین (چند نفره) است. اینکه بازی جدید استودیوی آرکین آنلاین باشد یا به سبک واقعیت مجازی مشخص نیست. شاید استودیوی آرکین به دنبال این است تا عنوانی بسازد که علاوه بر بخش داستانی، دارای بخش چند نفره نیز باشد و به علاوه نسخه‌ی واقعیت مجازی آن را نیز عرضه کند.

 با توجه به اینکه آرکین استودیو تمام بازی‌هایی که زیر نظر بتسدا توسعه و آن‌ها را عرضه کرده است بازی‌های داستان محور و تک نفره بوده‌اند، کمی عجیب است که این استودیو راه جدیدی در پیش گرفته و به دنبال ساخت یک بازی چند نفره یا آنلاین باشد.

در هر صورت برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر باید صبر کنیم تا استودیوی آرکین رسما از پروژه‌ی جدید خود رونمایی کند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید