پیش فروش بازی Spider-Man فراتر از انتظار بوده است

0
377
پیش فروش بازی Spider-Man فراتر از انتظار بوده است

حدود یک ماه به انتشار بازی Spider-Man باقی مانده است و هرچه به انتشار این بازی نزدیک‌تر می‌شویم، اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن در دسترس قرار می‌گیرد. ظاهرا بازی‌بازان نیز نسبت به انتشار این بازی بسیار هیجان زده هستند به طوری‌که به گفته‌ی استودیوی اینسومنیاک گیمز، میزان پیش فروش بازی Spider-Man  فراتر از انتظار بوده است.

بازی Spider-Man این روزها به شدت در سر خط خبرها قرار داشته و بازی‌بازان نسبت به انتشار این بازی بسیار هیجان زده هستند. به تازگی جیمز استیونسن، مدیر انجمن بازی‌بازان استودیوی اینسومنیاک گیمز، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Stuff به این نکته اشاره کرده که میزان پیش فروش بازی Spider-Man فراتر از انتظارات بوده است:

فوق العاده است که بسیاری از مردم به ما اعتماد کرده و پول خود را در اختیار ما  قرار داده‌اند.

به نظر می‌رسد یکی از مهم ترین دلایل موفقیت بازی Spider-Man تا به این جای کار را می‌توان بازاریابی موفق و بی‌نقص آن دانست. تا به حال اطلاعات، جزئیات و تریلر‌های مختلفی از بازی منتشر شده است و این موضوع بسیاری از بازی‌بازان را نگران می‌کند که مبادا مطالب منتشر شده بخش‌های زیادی از بازی را برای آن‌ها فاش کرده باشد. اما جیمز استیونسن در این رابطه می‌گوید:

من فکر می‌کنم مسئولیت بزرگی بر‌روی دوش بازی‌بازان قرار دارد تا برای فاش نشدن بازی از مشاهده و مطالعه مطالب مربوط به آن خود داری کنند اما در نظر داشته باشید که ما نیز این مسئولیت را به عهده داریم که به هر طریقی از فاش شدن بیش از حد بازی جلوگیری کنیم. نمی‌دانم آیا مردم به فرهنگ اسپویلر ( spoiler culture) توجهی می‌کنند یا خیر اما این یک موضوع کاملاً جدید است. حداقل من این‌طور فکر می‌کنم که هدف ما از انتشار مطالب یاد شده، نه فاش ساختن بازی بلکه تشویق بازی‌بازان به تجربه‌ی بازی Spider-Man بوده است.

بازی Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید