کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید، Far Cry 6 و RE Village رایگان ببرید

0
30
کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید، Far Cry 6 و RE Village رایگان ببرید
کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید، Far Cry 6 و RE Village رایگان ببرید
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید، Far Cry 6 و RE Village رایگان ببرید. تجربه خرید سخت افزار و قطعات کامپیوتری و دریافت هدیه رایگان مثل بازی‌های ویدیوئی در کنار آن‌ها واقعاً می‌تواند لذت بخش باشد. شرکت AMD از این حقیقت باخبر است و به همین خاطر تصمیم گرفته دو بازی جدید و بسیار محبوب Far Cry 6 و Resident Evil Village را به صورت باندل به همراه کامپیوترهای از پیش اسمبل شده، پردازنده‌های مرکزی و کارت گرافیک‌های خود عرضه کند. اما متأسفانه این پیشنهاد فقط برای محصولات گران قیمت این شرکت در نظر گرفته شده است.

برای کامپیوترهای از پیش اسمبل شده، آن دسته از کامپیوترهای که به پردازنده مرکزی Ryzen 5 3600 تا Ryzen 9 5950X به همراه کارت گرافیک‌های سری RX 6000 مجهز شده باشند این دو بازی به صورت رایگان عرضه می‌شود. همچنین آن دسته از مشتریان که کارت گرافیک RX 6900 XT را به صورت مجزا خریدانی کنند نیست دو بازی Far Cry 6 و Resident Evil Village را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید، Far Cry 6 و RE Village رایگان ببرید
کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید، Far Cry 6 و RE Village رایگان ببرید

دیگر خبری از Xbox Game Pass سه ماهه نیست

براساس بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که شرکت AMD با ارائه این طرح جدید، دیگر اشتراک سه ماهه Trial برای سرویس Xbox Game Pass را به مشتریان خود ارائه نمی‌کند که واقعاً نا امید کننده است. درحالی که ایجاد انگیزه در مشتریان برای خرید محصولات همیشه مورد استقبال قرار می‌گیرد اما کارت گرافیک‌های سری RX 6000 به خصوص مدل RX 6900 XT چیزی نیستند که بتوانید به راحتی برای خرید پیدا کنید.

مشکلات خط تولید و عرضه که برای این شرکت به وجود آمده تقریباً دشوارتر از شرایط پیش آمده برای کارت گرافیک‌های Ampre از شرکت Nvidia هستند. به همین خاطر این کارت گرافیک که با قیمت ۹۹۹ دلار MSRP معرفی شده بود تقریباً با قیمت دو برابر در بازار آزاد به فروش می‌رسد. حال به این موضوع فکر کنید که عرضه دو بازی به ارزش ۱۰۰ دلار به صورت رایگان در کنار آن ارزش خرید این محصول را افزایش می‌دهد؟

پیشنهاد جدید شرکت AMD برای خرید سخت افزارهای مذکور و دریافت رایگان دو بازی Far Cry 6 و RE Village تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت و مشتریان تا ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲ فرصت دارند تا CD Key بازی‌های مذکور را در حساب کاربری خود فعال کنند. لازم به ذکر است که این پیشنهاد برای کاربران ساکن آمریکای شمالی و اروپای غربی در دسترس قرار دارد.

Ubisoft: بازی Far Cry 6 برای سخت افزارهای AMD بهینه شده است

شرکت Ubisoft مدعی است که بازی Far Cry 6 برای پردازند‌ه‌های مرکزی AMD Ryzen و کارت گرافیک‌های Radeon RX 6000 بهینه شده است و این عنوان از فناوری جدید FidelityFX Super Resolution نیز پشتیبانی می‌کند. این فناوری قادر است بازدهی بازی را ۴۰ تا ۴۵ درصد بدون افت کیفیت افزایش دهد.

براساس اعلام رسمی بازی مذکور در تاریخ ۷ اکتبر عرضه خواهد شد و در هفته‌های گذشته از مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Far Cry 6 هم باخبر شدیم. در ادامه به دو تصویر از یک کامپیوتر از پیش اسمبل شده با پوسته این بازی و یک کنسول سفارشی Xbox Series X توجه داشته باشید.

(برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی روی آن‌ها کلیک کنید)

نظر شما درباره پیشنهاد ویژه شرکت AMD چیست؟ آیا شما از طرفداران دو بازی مذکور هستید؟ به نظر شما در شرایط فعلی و مشکلاتی که بر بازار جهانی کارت گرافیک‌ها حاکم است، ارائه چنین پیشنهادات ویژه‌ای عاقلانه است؟ 

منبع: Techspot
کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید کارت گرافیک RX 6900 XT بخرید 
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید