کمپانی ۴A Games اطلاعات جدیدی از دشمنان Metro Exodus منتشر کرد

0
378
کمپانی 4A Games اطلاعات جدیدی از دشمنان Metro Exodus منتشر کرد

مدتی از پایان یافتن نمایشگاه E3 2018 می‌گذرد و اکنون وب سایت رسمی عنوان Metro Exodus اطلاعات جدیدی را از آن منتشر کرد. این اطلاعات بر روی معرفی دشمنان تمرکز دارند و ما آن‌ها را بر اساس فصلی برای شما جمع آوری کرده‌ایم:

دشمنان شما در فصل زمستان

حزب HANZA (از حزب‌های کاملا مخالف با شما): اجتماع پساآخرالزمانی شما در متروهای شهر مسکو توسط گروه‌های مستقل و مخالف قدرتمندی احاطه شده است. بعد از سال‌ها جنگ و خونریزی و متعدد میان گروه‌ها و حزب‌های مختلف، حزب HANZA توانست بر دیگران چیره شود. آن‌ها همچنین از دشمنان سرسخت شما که جزو گروه سربازان ویژه اسپارتان هستید، می‌باشند. 

پرتوهای رادیو اکتیو: در سراسر شهر مسکو تابش بسیار زیاد پرتوهای رادیو اکتیو وجود دارد. برای تنفس در محیط این شهر، آرتیوم و دیگر بازماندگان همواره باید از ماسک استفاده کنند. شهر مسکو تقریبا دیگر غیر قابل سکونت شده است.

 هیولاهای جهش یافته اهریمنی (Demonها): از دشمنان مرگبار که در مسکو بسیار شناخته شده هستند و هر چیزی را شکار می‌کنند.

نگهبانان: این گروه، موجوداتی شکارچی در محیط نابود شده روسیه هستند و به شکار جهش یافتگان می‌پردازند. 

دشمنان شما در بهار

گروه متعصب مذهبی (از مخالفان شما): از مخالفان سرسخت دشمنان که معتقدند میل شدید انسان به آن باعث نابودی آن شد. آن‌ها اکثر مواقع به عبادت می‌پردازند. 

سارقان و راهزنان: زمانی که امید بشر برای برگشتن به زندگی عادی سابق از بین رفت، سارقان توانستند تا به راحتی بانک‌ها را خالی کنند و هر چیز باارزشی را بدزدند. آن‌ها هم اکنون جزو اصلی‌ترین عاملان نابودی بشر هستند. 

غیر عادی‌ها: توپ‌های آبی با صدای وز وز که پر هستند از منبع انرژی الکتریکی. باید سعی کنید تا از آن‌ها دوری کنید. 

انسان‌های حیوانی (Humanimalها): جهش یافتگان انسان نما که معمولا به صورت گروهی هستند و اگر سلاحی در اطرافشان باشد، از آن استفاده می‌کنند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید