کمپانی MSI کارت گرافیک Radeon RX 580 Armor MK2 را معرفی کرد

0
187

کمپانی MSI کارت گرافیک Radeon RX 580 Armor MK2 را معرفی کرد

کمپانی MSI کارت گرافیک Radeon RX 580 Armor MK2 را معرفی کردhttp://www.gnsorena.ir/

شرکت MSI به تازگی سری جدیدی از کارت گرافیک‌های RX 580 خود را تحت مدل Armor MK2 معرفی کرده است.

کمپانی MSI برای در اوایل ماه ژانونیه برند تجاری Armor MK2 را برای کارت گرافیک های سری RX 570 بکار برد و این سری محصولات جدید خود را عرضه کرد. حال پس از نسخه RX 570 Armor MK2، این کمپانی کارت گرافیک‌های RX 580 خود را با نام تجاری Armor MK2 معرفی کرده است.

کارت گرافیک RX 580 Armor MK2 از طراحی مشابه به کارت‌های Armor فعلی را دارد، اما در این نسخه از ترکیب رنگ قرمز و مشکی برای ظاهر این کارت استفاده شده است. این کارت گرافیک در دو نسخه استاندارد و اورکلاک شده (OC) با ۸ گیگابایت حافظه GDDR5X و فرکانس موثر حافظه ۸ گیگاهرتز عرضه می‌شود. در بخش فرکانس پردازشگر گرافیکی این کارت، فرکانس پردازشی هسته در مدل استاندارد به ۱۳۵۳ مگاهرتز و در مدل اورکلاک شده (OC) به میزان ۱۳۶۶ مگاهرتز می‌رسد.

برای دستیابی به فرکانس هسته بیشتر، کمپانی MSI نرم افزار Afterburner را  به عنوان یک امکان نرم افزاری از این محصول، برای کاربران خود در نظر گرفته است. در اشاره به دیگر امکانات این محصول، می‌توان به برخورداری این کارت گرافیک از فن‌های TorX 2.0 اشاره داشت. فن‌های خنک کننده TroX 2.0 با برخورداری از طراحی پیشرفته، دو بلبرینگ بکار رفته و ایجاد جریان بسیار خوب هوا، دارای نویز اندکی نیز هستند و در حالت بیکاری نیز خاموش خواهند بود.

طبق منبع خبر، کمپانی MSI تا به حال قیمت دو نسخه استاندارد و اورکلاک شده کارت گرافیک‌های RX 580 Armor MK2 را اعلام نکرده است.

منبع : سایت سخت افزار

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید