کمپین چندنفره به بازی Rising Storm 2: Vietnam اضافه شد

0
117
کمپین چندنفره به بازی Rising Storm 2: Vietnam اضافه شد

تریپ‌وایر اینتراکتیو (Tripwire Interactive)، به‌روزرسانی ۱٫۱ را برای عنوان Rising Storm 2: Vietnam منتشر کرد. می‌توان گفت که این یک به‌روزرسانی بزرگ است و یک حالت کاملا جدید را تحت عنوان کمپین چندنفره به بازی اضافه می‌کند. در این کمپین بازی‌بازان بایستی بر سر کنترل قلمروهای مختلف به مبارزه بپردازند.

در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی در مورد این به‌روزرسان را مطالعه کنید:

کمپین

یک حالت کمپین چندنفره جدید برای عنوان Rising Storm 2: Vietnam! حالتی عمیق و تاکتیکی که چندین نبرد مختلف را شامل می‌شود و سرنوشت جنگ ویتنام در آن تعیین می‌شود. بازی‌بازان باید جناح خود را انتخاب کنند و تصمیماتی تاکتیکی همچون مکان حمله، دفاع و این که کدام‌یک از ارتش‌های جناح در جنگ حضور داشته باشند را اتخاذ خواهند کرد.

شما باید برای پیروزی در کمپین و پایان دادن به جنگ‌ ۱۱ ساله، Victory Pointهای بیشتری را نسبت به تیم حریف به دست آورید و یا کنترل تمامی مناطق را در دست بگیرید. هر سال برروی یک نبرد واحد تمرکز می‌شود که پیروزی در این نبردها کنترل یک منطقه جدید و نیز Victory Pointها را برای شما به ارمغان می‌آورد.

در جریان کمپین و با پیشروی در خط زمانی جنگ، تجهیزات ارتش‌ها و قابلیت‌های موجود برای فرماندهان تغییر می‌کند. به عنوان مثال بعد از صلح پاریس که در سال ۷۳ اتفاق می‌افتد، نیروهای ایالات متحده و استرالیا عقب‌نشینی می‌کنند که در نتیجه‌ی آن منطقه جنوبی به مدت دو سال تمام به کنترل ارتش جمهوری ویتنام درمی‌آید. همچنان که شما در طول جنگ به مبارزه می‌پردازید، پیشرفت‌های مبتنی بر واقعیت در حوزه تکنولوزی و رویدادهای سیاسی، تاثیری قابل‌توجه بر جریان نبرد خواهند گذاشت.

همچنین هر کدام از جناح‌ها از قابلیت ویژه‌ای برخوردار هستند: قابلیت Ho Chi Minh trail برای شمال و Search and Destroy برای جنوب. هردوی این قابلیت‌ها، مزایایی منحصر به فرد و نامتقارن را در نبردی واحد خواهند داشت. استفاده مجدد از این قابلیت به سه دور زمان احتیاج دارد و بازی‌بازان بعد از در دسترس قرار گرفتن این قابلیت‌ها باید برای زمان استفاده از آن تصمیم بگیرند.

Rising Storm 2: Vietnam یک عنوان تیراندازی است که برروی کار تیمی تمرکز دارد. این عنوان در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به کمپین چندنفره بازی را به صورت آنلاین مشاهده کرده و یا آن را دانلود نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید