کنسول بازی Xbox One S All Digital اقتصادی یا برای پولدارها؟

0
895
کنسول بازی Xbox One S All-Digital اقتصادی یا برای پولدارها؟

کنسول بازی Xbox One S All Digital اقتصادی یا برای پولدارها؟همانطور که می دانید، همه چیز در مورد کنسول بازی بدون دیسک درایو (Non-ODD) مایکروسافت کنسول بازی Xbox One S All Digital ، از یک شایعه در ماه های اخیر آغاز شد. سپس اطلاعاتی که پس از آن از مشخصات و تصاویر بسته بندی این کنسول بدست رسید، همه چیز را تائید کرد.

بله، مایکروسافت نیز به طور رسمی تائید کرد که کنسول نسل هشتمی با نام Xbox One S All Digital واقعیت داشته و این شرکت محصولی جدید را در حال معرفی می کند که زمزمه های نسل ۹ به گوش می رسد!

کنسول بازی Xbox One S All Digital را می توان محصولی اقتصادی دانست چرا که با حذف درایو دیسک آن، قیمت نهایی نیز کاهش یافته است. Xbox One S All Digital می تواند از تصاویری با رزولوشن ۴K و همچنین تکنیک HDR پشتیبانی کرده و از این رو چیزی شبیه به PS4 PRO است. نسخه ی All Digital از نظر طراحی و سخت افزارهای داخلی، بسیار نزدیک به همان مدل اولیه Xbox One S بوده و دارای یک هارد دیسک ۱ ترابایتی است.

کنسول بازی Xbox One S All Digital فاقد درایو نوری بوده و کاربران تمامی دیتای نصب را از سرورهای ایکس باکس دریافت خواهند کرد. این کنسول با قیمت ۲۵۰ دلار عرضه شده و بازی های Sea of Thieves, Forza Horizon 3 و Minecraft نیز از قبل بر روی هارد دیسک داخلی آن ذخیره شده اند که به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار می گیرد.

هر چند که پیشتر به نظر می رسید که کنسول بازی Xbox One S All-Digital در جریان E3 2019 رونمایی شود، اما ظاهرا با نمایش آن در خورده فروشی های آنلاین، انتظار عرضه آن پیش از این موعد دور از واقعیت نخواهد بود.

کنسول بازی Xbox One S All Digital
کنسول بازی Xbox One S All Digital

به هر حال برخی منابع نزدیک به مایکروسافت از زمان عرضه رسمی ۷ مه سخن می گویند. کنسول بازی Xbox One S All-Digital که محصولی اقتصادی به نظر می رسد، نیازمند خطوط اینترنت بسیار پر سرعت و دانلودهایی با حجم و ظرفیت های بالا است که عملا کار را برای کاربرانی که نمی توانند این ظرفیت های شبکه در را در اختیار گیرند، بسیار دشوار و غیر اقتصادی خواهد کرد. آنچه که مسلم است، کنسول بازی Xbox One S All-Digital برای تنها برخی از کشورهای جهان مناسب به نظر می رسد.

کنسول بازی Xbox One S All Digital

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید