کونامی قرارداد جدیدی با باشگاه شالکه آلمان امضا کرد

0
461
کونامی قرارداد جدیدی با باشگاه شالکه آلمان امضا کرد

باشگاه بورسیا دورتموند آخر هفته گذشته قرارداد خود با کونامی (Konami) را لغو کرد و حال باخبر شده‌ایم که کونامی بعد از این اتفاق با باشگاه آلمانی دیگری وارد همکاری شده است.

باشگاه دورتموند هفته گذشته قرارداد خود با کونامی که شامل چهره بازیکنان، استادیوم و مواردی دیگر برای PES 2019 می‌شد را لغو کرد. دلایل این کار باشگاه دورتموند در یک بیانیه و کاملا رک و پوست کنده اعلام شد و صادقانه بگوییم این دلایل زیاد هم منطقی به نظر نمی‌رسد. اینطور به نظر می‌رسد که الکترونیک آرتس (EA) با فشار آوردن به باشگاه دورتموند تلاش دارد که تنها رقیب خود را از میدان به در کند.

اما حال بعد از لغو یک‌جانبه این قرارداد توسط باشگاه دورتموند، کونامی با باشگاه آلمانی دیگری وارد همکاری شده است که این باشگاه شالکه ۰۴ (FC Schalke 04) می‌باشد.

به دنبال این همکاری، بازسازی‌های خیره‌کننده‌ای در استادیوم این باشگاه (VELTINS)، کفش‌هایی با جرئیات فراوان، چهره بازیکنان و لباس واقعی تیم و اسپانسری اساسی برای تیم لحاظ شده است. شما در ادامه می‌توانید اسکرین شات‌هایی از بازسازی استادیوم این باشگاه در بازی را مشاهده فرمائید:

کونامی لایسنس‌های دیگری برای PES 2019 نیز به دست آورده است که از جمله آن‌ها می‌توان به اضافه شدن هفت لیگ رسمی به بازی اشاره کرد. همچنین دو لیگ دیگر نیز در آینده معرفی خواهند شد.

به نظر می‌رسد قراداد کونامی با قهرمان لا لیگای اسپانیا، باشگاه بارسلونا، لیورپول فینالیست لیگ قهرمانان اروپا و باشگاه تازه صعود کرده فولهام همچنان پابرجا می‌باشد. علیرغم لغو قراداد دورتموند، خبر خوب این است که PES 2019 یک حالت ویرایش (edit mode) و همچنین گزینه‌های بسیاری برای پرکردن جای خالی لایسنس‌ها دارد. در پست‌های زیر می‌توانید خبرهای مربوط به لایسنس‌های جدید بازی و همچنین لغو قرارداد باشگاه دورتموند با کونامی را دنبال کنید:

PES 2019 در ۲۸ اوت (۶ شهریور ۹۷) در آمریکای شمالی و ۳۰ اوت (۸ شهریور) در اروپا بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید