کیس InWin 309 Gaming Edition اجازه بازی روی پنل جلویی را به شما می‌دهد!

0
687
کیس InWin 309 Gaming Edition اجازه بازی روی پنل جلویی را به شما می‌دهد!
کیس InWin 309 Gaming Edition اجازه بازی روی پنل جلویی را به شما می‌دهد!
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

کیس InWin 309 Gaming Edition اجازه بازی روی پنل جلویی را به شما می‌دهد! بازی روی کیس؛ چه از این بهتر؟

شرکت InWin به تازگی کیس جدیدی به نام InWin 309 Gaming Edition معرفی کرده که ویژگی‌های شگفت انگیزی دارد. کیس InWin 309 Gaming Edition شامل پنل کناری از جنس شیشه حرارت دیده، فضای باز و گسترده برای پنل جلویی ورودی و خروجی (I/O) و LED پنل جلو می‌شود. جالب است بدانید که پنل LED قرار گرفته در پنل جلویی کیس به شما اجازه می‌دهد روی آن بازی‌های دو بعدی را تجربه کنید. شرکت InWin هنوز اطلاعات خاصی درباره قیمت و دسترسی این کیس منتشر نکرده است.

کیس InWin 309 Gaming Edition سازگاری بالا و بسیار راضی کننده‌ای با قطعه‌های بالا رده و گیمینگ PC دارد. داخل این کیس یک رادیاتور ۳۶۰ میلی متری، مادربرد ATX استاندارد و یک هیت سینک CPU با ارتفاع ۱۶۰ میلی‌ متر جای می‌گیرد.

کیس جالب InWin 309 Gaming Edition

این کیس در زمینه خنک سازی قطعات داخلی، بسیار تطبیق‌پذیر است و به شما اجازه نصب ۷ فن ۱۲۰ میلی‌ متری را می‌دهد. پنل بالایی تا ۳ فن را پشتیبانی و پنل پایینی نیز به همین شکل عمل می‌کند. در پنل پشتی، اجازه نصب یک فن وجود دارد که می‌توان از آن به عنوان خارج کننده هوا استفاده کرد. این کیس با چهار فن InWin Saturn ASN120 عرضه می‌شود و به شما اجازه می‌دهد چینش مورد نظر خود را به راحتی پیاده سازی کنید.

در زمینه جا برای درایوهای ذخیره سازی، InWin 309 Gaming Edition از دو HDD و دو درایو اس اس دی ۲.۵ اینچی پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، از منبع تغذیه تا طول ۲۰۰ میلی‌ متر نیز پشتیبانی می‌شود و نهایت طول کارت گرافیک نیز باید ۳۵۰ میلی‌متر باشد.

یکی از ویژگی‌های جالب و فوق‌العاده این کیس، آرایش LED قرار گرفته در پنل جلویی است که با آن می‌توان اشکال تغییر شکل دهنده با نویز را ایجاد کرد. اگر میزان نویز بالا باشد، این اشکال ساخته شده مرتب حرکت می‌کنند و آرام قرار ندارند. این آرایش LED همچنین به شما اجازه تجربه بازی‌های دو بعدی را می‌دهد و این بازی‌ها شامل MAGI JUMP ،۳۰۹ RACING و BLOX می‌شوند.

InWin 309 همراه با یک کنترلر عرضه می‌شود که طراحی کلاسیکی دارد و با استفاده از کلید‌ها و دکمه‌های قرار گرفته روی آن، می‌توانید بازی‌های ذکر شده را روی کیس تجربه نمایید. به زودی اطلاعات بیشتری از InWin 309 Gaming Edition منتشر خواهد شد.

کیس InWin 309 Gaming Edition کیس InWin 309 Gaming Edition 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید