کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake روی کنسول‌های میان نسلی مشخص شد

0
752
کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake روی کنسول‌های میان نسلی مشخص شد

کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake روی کنسول‌های میان نسلی مشخص شد.براساس اطلاعاتی که از کیفیت اجرای بازی Resident Evil 2 Remake روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان ایکس منتشر شده، این عنوان قرار است با رزولوشن بسیار بالایی روی این پلتفرم‌ها اجرا شود.

چند سال پیش فکر این‌که در مراسم E3 شاهد نمایش فوق العاده از مجموعه Resident Evil خواهیم بود، احمقانه به نظر می‌رسید اما در E3 2017 و با نمایش بسیار عالی Resident Evil 7 و E3 امسال و به نمایش درآمدن Resident Evil 2 Remake، شرکت کپکام این رویه را تغییر داد. عنوان Resident Evil 2 Remake یک بازی سوم شخص وحشت بقا است که با موتور اختصاصی کپکام یعنی RE Engine روند توسعه و ساخت خود را طی می‌کند.

کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake روی کنسول‌های میان نسلی مشخص شد
کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake روی کنسول‌های میان نسلی مشخص شد

حال که پای این عنوان به نسل هشتم باز شده، بسیاری از طرفداران کنجکاو این هستند که کیفیت اجرایی آن روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان ایکس به چه میزان خواهد بود. در جواب این سوال مدیر برند آقای مایک لون (Mike Lun) پاسخ داد:

بازی‌بازان قادر خواهند بود که با رزولوشن ۴K روی پلتفر‌م‌ های پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان ایکس بازی را تجربه کنند. البته اگر قصد دارید با رزولوشن ۴K به تجربه بازی بپردازید، در این صورت به جای ۶۰ فریم ریت بر ثاینه، فریم ریت روی ۳۰ تنظیم خواهد شد زیراکه این فریم ریت ثابت است.

نکته‌ای که باید در نظر گرفت این است که مایک لون اشاره‌ای به ۴K native نکرده بنابراین دلیل انتخاب ۳۰ فریم ریت به جای ۶۰ فریم ریت به احتمال بسیار بالا برای تسهیل تجربه واقعی Ultra HD بوده است. حال که از بحث کیفیت اجرایی این عنوان روی کنسول‌های میان نسلی بگذریم، Resident Evil 2 Remake با چه کیفیتی روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان اجرا خواهد شد؟

طی مصاحبه‌ی وب‌سایت GamingBolt با مایک لون، او در رابطه با کیفیت اجرایی روی این کنسول‌ها جواب داد:

این عنوان با کیفیت… خوب ما کیفیت اجرایی بالایی برای این پلتفرم‌ها در نظر داریم اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم.

عنوان Resident Evil 2 Remake در تاریخ جمعه ۵ بهمن ماه سال جاری (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود.

کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake کیفیت اجرایی Resident Evil 2 Remake 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید