گسترش تیم سازنده‌ی بازی Warhammer: Vermintide 2

0
41
گسترش تیم سازنده‌ی بازی Warhammer: Vermintide 2

به تازگی اعلام شده که اعضای تیم سازنده‌ی عنوان Warhammer: Vermintide 2 یعنی استودیو Fatshark گسترش پیدا کرده و تیم سوئدی A Sweet Studio به این استودیو پیوسته است.

بازی Warhammer: Vermintide 2 در سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی به طور رسمی منتشر شد و توانست نمرات خوبی را به دست آورد و عملکرد راضی‌کننده‌ای از خود نشان دهد. همچنین میزان فروش این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و استیم بسیار قابل توجه بود و حدودا توانست ۵۰۰ هزار نسخه به فروش برساند. وظیفه‌ی ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو فت شارک (Fatshark) بوده که به تازگی و در جریان انتشار یک اعلامیه، مشخص شده که تیم مذکور گسترش پیدا کرده است.

در واقع تیم فت شارک در حال حاضر در حال کار برروی محتویات اضافی بازی یاد شده مانند بسته‌های الحاقی و موارد جانبی است و برای گسترس تیم خود و بیشتر شدن قدرت و تمرکز آن‌ها، تیم خود را گسترس داده و استودیو ا سوییت (A Sweet Studio) به فت شارک پیوسته است.

همچنین تیم ا سوییت، تا پیش از این توانسته بازی‌های موفقی را روانه‌ی بازار کند و بیشترین تمرکز آن‌ها، برروی عناوین موبایلی و فعالیت‌های تحت وب بوده است. از مهم‌ترین بازی‌های ساخته شده توسط این استودیو، می‌توان به Candy Bandit ، One Final Chaos و Scalpers: Turtle & the Moonshine Gang اشاره کرد. لازم به ذکر است که استودیو ا سوییت، همچنان قادر خواهد بود تا به طور مستقل به ساخت و عرضه‌ی بازی‌های خود بپردازد و از این لحاظ فعالیت‌های آن‌ها، به استودیو فت شارک مربوط نخواهد بود. در واقع مالکیت بازی‌های قبلی این استودیو در حال حاضر در دستان تیم فت شارک است و آن‌ها قصد دارند تا محتویات جدیدی را برای بازی Warhammer: Vermintide 2 بسازند. به نظر می‌رسد که با اضافه شدن تیم ا سوییت به استودیو فت شارک، باز هم شاهد همکاری‌های آنان در بازی‌های آینده خواهیم بود.

گوستاو لیند (Gustav Lind) یکی از عوامل استودیو ا سوییت در رابطه با پیوستن آن‌ها به تیم فت شارک اعلام کرده است:

مفتخریم که به استودیو بزرگی مثل فت شارک پیوسته‌ایم و در حال حاضر در حال کار برروی محتویات جانبی بازی موفقی مثل Warhammer: Vermintide 2 هستیم.

از سویی دیگر، مدیرعامل استودیو فت شارک یعنی مارتین واهلاند (Martin Wahlund) در رابطه با ایجاد این همکاری ابراز خوشحالی کرده و این ارتباط را یک موفقیت بزرگ برای آینده تلقی می‌کند. وی توضیح داد:

تیم A Sweet Studio به استودیو بزرگ ما پیوسته و ما از این نظر، بسیار خوشحال و خرسند هستیم. می‌دانیم، افرادی که در حال حاضر به شرکت فت شارک پیوسته‌اند، افرادی توانمند و دارای ویژگی‌های فوق العاده خواهند بود می‌توانند به طرز شگفت‌آوری، محتویات بازی‌های ما را آماده کنند.

بازی Warhammer: Vermintide 2 در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید