یک نقشه‌ی جدید و پنج نقشه‌ی بازسازی شده برای COD: ‌Black Ops 4 تایید شد

0
380

تری‌آرک‌ (Treyarch) طی نمایش زنده‌ای که وعده داده بود، از یک نقشه‌ی جدید برای Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی کرده و همچنین وجود پنج نقشه‌ی قدیمی به‌صورت بازسازی شده در آن را تایید نموده است.

در وهله‌ی اول، نقشه‌ای کاملاً تازه به نام Frequency معرفی شده و به گفته‌ی سازندگان، “یک نقشه‌ی بسیار کوچک و پر هرج و مرج” است. در حال حاضر جزئیات بیشتری از این نقشه در دست نیست اما می‌دانیم که در رویداد E3 2018 قابل بازی خواهد بود.

علاوه بر این، تری‌آرک اعلام کرده است که Call of Duty: Black Ops 4 در زمان عرضه از چهار نقشه‌ی بازسازی شده بهره می‌برد: Jungle ،Summit و Firing Range از Call of Duty: Black Ops و Slums از Black Ops 2. همچنین حضور نقشه‌ی Nuketown که چند هفته‌ی قبل اشاراتی به آن شد، تایید شده است ولی با این تفاوت که در زمان انتشار در دسترس نخواهد بود و پس از چند هفته در قالب یک بسته‌ی دانلودی به بازی راه خواهد یافت.

Call of Duty: Black Ops 4 در ۱۲ اکتبر مصادف با ۲۰ مهر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌گردد . نهایتاً تصاویر نقشه‌ی کاملاً جدید Frequency را مشاهده می‌کنید:

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید