۱۰تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile

0
922
10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل
10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

۱۰تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile . بدون شک اگر قرار باشد که لیستی از بهترین بازی‌های بتل رویال موبایلی درست کنیم، پابجی موبایل از جایگاه ويژه‌ای در این لیست برخوردار خواهد بود. عنوانی که در سال ۲۰۱۸ توسط استودیوی تنست برای پلتفرم‌ موبایل توسعه پیدا کرد و ادامه‌دهنده راهی شد که پیش‌تر سونامی بتل رویال‌ها روی دیگر پلتفرم‌ها شروع کرده بودند.

بتل رویالی تمام عیار که کیفیت بازی‌های موبایلی را یک‌بار برای همیشه تغییر داد و تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های موبایلی شد که کاربران می‌توانستند آن را به صورت رایگان تجربه کنند.

با این‌حال، پابجی موبایل برای رسیدن به جایگاه امروزی خودش؛ راه پر فراز و نشیب طولانی را طی کرده است. راهی که مملو بود از فداکاری‌ها و مشکلاتی که تنست را با دردسرهای متعددی رو به رو کرده بود. اگر علاقه‌مند به بازی‌های بتل رویال‌های موبایلی هستید، در این مطلب همراه ویجیاتو باشید تا سری به دنیای جذاب پابجی موبایل بزنیم و ۱۰ مورد از اسلحه‌هایی که استفاده‌شان می‌تواند حسابی برایتان دردسرساز باشد را به شما معرفی کنیم.

M249


M249 یکی از بهترین اسلحه‌های پابجی موبایل پیش از آپدیت‌های اخیر بود و طرفداران بسیاری نیز داشت. اما متاسفانه آپدیت‌های اخیر بازی، این اسلحه را نرف کرد و عملکرد M249 واقعا ناامید کننده کرده است. M249 به قدری ضعیف شده که اگر شما با بازیکن درگیری که از این سلاح استفاده می‌کند، درگیر شوید؛ برنده بازی به احتمال خیلی زیاد شما خواهید بود. حتی اگر بازیکن مقابل برتری‌های مختلفی در مقایسه با شما داشته باشد!

با تمام این توضیحات، از آنجایی که شما برای پیدا کردن M249 کار چندان سختی پیش رو ندارید، اکثر بازیکنان از این اسلحه به عنوان اصلی‌ترین سلاح خودشان استفاده می‌کنند و این تصمیم باعث افول عملکرد بازیکن در دراز مدت می‌شود. عملکرد M249 واقعا دلسرد کننده است و توصیه می‌کنم که دفعه بعدی که با این اسلحه رو به رو شدید، بی‌خیال آن شوید و به سراغ سلاحی دیگر بروید.

Sawed Off


جایگاه بعدی این لیست به Sawed Off می‌رسد؛ سلاحی که تنها در مپ Miramar می‌تواند آن را پیدا کرد. سلاحی که اگر به قیافه‌اش نگاه کنید، حسابی شما را شگفت‌زده خواهد کرد؛ اما باور کنید که عملکردش به خوبی قیافه‌اش نیست. Sawed Off نه به اندازه دیگر شاتگان‌های بازی قدرتمند و کار آمد است، و نه می‌توان حساب ویژه‌ای روی عملکرد آن باز کرد. اما چه چیزی باعث شده تا Sawed Off در این لیست حضور داشته باشد؟

متاسفانه Sawed Off را نباید به هیچ عنوان با دیگر شاتگان‌های بازی مقایسه کرد. میزان آسیب Sawed Off تقریبا چیزی حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد کمتر از دیگر شاتگان‌های معمولی بازی است و از طرفی، فایر ریت آن، به هیچ عنوان به خوبی دیگر شاتگان‌های بازی نیست. ظرفیت کم گلوله‌های این اسلحه و زمان طولانی برای ریلود Sawed Off را نیز نباید فراموش کرد. شما برای ریلود دوباره Sawed Off نیازمند بیش از ۴ ثانیه زمان هستید که عددی مایوس‌کننده برای یک شاتگان محسوب می‌شود.

Stun/Flash Grenades


Stun یا همان Flash Grenade بدون شک یکی از به دردنخورترین نارنجک‌های بازی است و شرط می‌بندم که شما هم کمتر به سراغ استفاده از این نارنجک بروید. ایده پشت Flash Grenade واقعا جذاب است، شما می‌توانید با استراتژی‌های مختلف و بهره‌گیری از Flash Grenade؛ حریفتان را برای چند ثانیه کور کنید تا بتوانید آن را از پای در بیاورید. همه‌چیز روی کاغذ درباره Flash Grenade جذاب بنظر می‌رسد. اما وقتی در بازی از آن استفاده می‌کنید، عملکردش واقعا ناامیدکننده است.

برای مثل، اگر از Flash Grenade استفاده کنید، شما متوجه نخواهید شد که آیا توانسته‌اید دشمنتان را کور کنید یا نه! برای فهمیدن این موضوع، باید دل به دریا بزنید و رو به روی حریفتان بایستید. کاری که به هیچ عنوان منطقی نیست و صرفا احتمال خطا و کشته‌شدن خودتان را بیشتر می‌کند. بنابراین توصیه می‌کنیم که دفعه بعد، بیخیال استفاده از Flash Grenade شوید. به‌هرحال؛ احتمال زنده ماندن بدون استفاده از Flash Grenade بیشتر از زمانی است که از آن استفاده می‌کنید.

R45 revolver


R45 revolver یکی دیگر از اسلحه‌هایی است که شما تنها می‌توانید آن را در مپ Miramar پیدا کنید. متاسفانه این سلاح نیز مانند Sawed Off نمی‌تواند شما را چندان راضی کند و بهتر است که بیخیال استفاده از آن شوید. اگر بخواهیم کمی منصافه به R45 revolver نگاهی داشته باشیم، R45 revolver چندان هم بد نیست! اما قطعا نمی‌تواند اصلی‌ترین انتخاب شما باشد. یکی از بدترین چیز‌های ممکن درباره این سلاح، فایر ریت آن است که واقعا نمی‌تواند درحد دیگر اسلحه‌های همکلاسش در بازی عمل کند. از طرفی سرعت ناامیدکننده R45 revolver در شلیک گلوله‌ها را نیز نباید از قلم انداخت که پکیج کلی این سلاح را دلسردکننده کرده.

Crossbow


اجازه دهید که جایگاه بعدی این لیست را به یکی از عجیب‌ترین اسلحه‌های بازی اختصاص دهیم. Crossbow از آن دسته از اسلحه‌هایی است که نمی‌توان گفت واقعا سلاح بدی است. اما ایرادات Crossbow آن‌قدری هم که فکر می‌کنید کم نیستند و برای همین، Crossbow را در این لیست قرار داده‌ایم. واقعیت ماجرا این است که اگر به خوبی بتوانید از پس کار کردن با Crossbow بربیاید، این سلاح قدرت واقعا عجیبی دارد. میزان آسیب Crossbow چیزی در حدود AWM است و شما می‌توانید حریفتان را تنها با یک تیر از پا در بیاورید. اما با تمام این توضیحات، همچنان استفاده از Crossbow کار چندان منطقی نیست و نباید گولش را بخورید.

M16A4


باید قبول کرد که M16A4 مدت‌هاست که از دوران طلایی‌اش فاصله گرفته و دیگر کمتر کسی به سراغ استفاده از این سلاح می‌رود. M16A4 یک رایفل نیمه اتوماتیک است که مکانیزم‌های Burst این سلاح، شاید برای بسیاری از بازیکنان پابجی موبایل چندان جذابیتی نداشته باشد و برای همین؛ کاربران بسیاری بیخیال استفاده از M16A4 می‌شوند. از طرفی، شما برای استفاده از حداکثر ظرفیت‌های این سلاح، باید مدام روی گزینه شلیک تپ کنید تا بتوانید نهایت استفاده را از این سلاح داشته باشید. مکانیزمی که کار با M16A4 را واقعا پیچیده کرده و آن را تبدیل به یکی از سخت‌ترین اسلحه‌های بازی کرده است.

یکی دیگر از ایرادات بزرگ M16A4 عملکرد واقعا ضعیت در فاصله‌های کم و نبردهای تن به تن است. خلاصه بگویم، شما واقعا باید خوش‌شانس باشید تا بتوانید با M16A4 کار کنید. اما داستان M16A4 تنها به همین‌جا ختم نمی‌شود و آپدیت‌های اخیر پابجی موبایل، این سلاح را بدتر نیز کرده. بنابراین بهتر است که دنبال رایفلی دیگر باشید و دور M14A4 را برای همیشه خط بکشید.

MK47 Mutant


MK47 Mutant یکی دیگر از اسلحه‌های Burst بازی است که برای کار کردن با آن، نه تنها نیاز به مهارت دارید؛ بلکه باید آدم واقعا خوش‌شانسی باشید تا بتوانید با MK47 Mutant چند نفری را از پا در بیاورید. اما با این‌حال، MK47 Mutant عملکردی به مراتب بهتر از M16A4 دارد. میزان دمیج و آسیب بیشتر و از طرفی سرعت بهتر در شلیک گلوله‌ها از جمله دلایلی هستند که عملکرد کلی MK47 Mutant را بهتر از M16A4 می‌کنند. اما با این‌حال، نمی‌توان مکانیزم Burst این سلاح را نادیده گرفت و این همان دلیلی است که سبب کشیده شدن پای MK47 Mutant به این لیست شده.

Win 94


Win 94 یکی دیگر اسلحه‌هایی هست که شما می‌توانید آن را تنها در مپ Miramar پیدا کنید. Win 94 به هیچ عنوان نمی‌خواهد که خودش را دست کم بگیرد و برای همین، در حد و اندازه یک اسنایپر رایفل ظاهر می‌شودو همین موضوع، Win 94 را تبدیل به یکی از غیرمنطقی‌ترین اسلحه‌های بازی کرده است. وقتی Win 94 به تازگی به پابجی موبایل اضافه شده بود، چندان طرفداران زیادی نداشت.

برای همین تنست تصمیم گرفت که با انتشار آپدیتی Win 94 را این‌بار با اسکوپ، یک‌بار دیگر به بازی اضافه کند. تصمیمی که توانست Win 94 را کمی محبوب‌تر از گذشته کند، اما با این‌حال، این سلاح خیلی زود دوباره تبدیل به یکی از به دردنخور‌ترین اسلحه‌های Miramar شد و کمتر کسی به سراغ آن می‌رود.

VSS


بسیاری از کاربران پابجی موبایل معتقدند که VSS جزو آن دسته از اسلحه‌هایی است که می‌تواند در مواقعی واقعا مفید باشد. این ایده تا زمانی درست است که نخواهیم نگاهی عمیق به VSS داشته باشیم! زمانی بود که VSS جزو یکی از بهترین اسلحه‌های بازی بود و طرفداران بسیاری نیز داشت. اما متاسفانه با آپدیت‌های اخیر پابجی موبایل، VSS با گذشت زمان نرف شد و دیگر آن کیفیت دوست داشتنی خودش را نداشت.

یکی از ایرادات بزرگ VSS؛ مربوط به ظرفیت گلوله‌های آن می‌شود. VSS در ابتدای کار تنها اجازه دسترسی به ۱۰ گلوله را به شما می‌دهد و اگر کمی خوش‌شانس باشید و از بهترین اتچمنت‌های ممکن استفاده کنید، می‌توانید ظرفیت خشاب VSS را به ۲۰ گلوله افزایش دهید. عددی که در مقایسه با دیگر اسلحه‌های همکلاسش در بازی؛ عددی مایوس کننده است. از طرفی، گلوله‌های VSS سرعتی ۳ برابر کمتر از دیگر اسلحه‌های همکلاسش در بازی دارند و سبب شده‌اند تا این سلاح؛ تبدیل به یکی از ناامید کننده‌ترین اسلحه‌های پابجی موبایل شود.

AUG A4


هرچند که ممکن است AUG A4 به اندازه دیگر اسلحه‌های حاضر در این لیست بد نباشد، اما دلایلی هستند که باعث کشیده شدن پای AUG A4 به این لیست شده‌اند. شما برای پیدا کردن AUG A4 حتما باید سری به ایر دراپ‌های بازی بزنید. همین موضوع باعث می‌شود که مخاطب تصور کند که AUG A4 سلاحی قدرتمند و کمیاب است، در حالی که واقعا اینطور نیست.

AUG A4 سلاحی واقعا جذاب است اما رقیبش؛ M416 عملکردی به مراتب بهتر و مشخصاتی یکسان با AUG A4 دارد. حالا سوال اصلی اینجاست که چرا باید بیخیال M416 شویم و به سراغ سلاحی بریم که نه تنها چیز چندان خاصی ندارد، بلکه برای پیدا کردنش حتما باید سری به ایر دارپ‌ها بزنیم! درحالی که رقیب و جایگزینش یعنی M416 عملکردی یکسان و در مواقعی حتی بهتر از AUG A4 دارد.

۱۰تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile 10تا از بدترین سلاح‌های پابجی موبایل Pubg mobile
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید