سازنده PUBG نگران پروژه بعدی خود است

0
1112
سازنده PUBG نگران پروژه بعدی خود است
سازنده PUBG نگران پروژه بعدی خود است
سازنده PUBG نگران پروژه بعدی خود است

سازنده PUBG نگران پروژه بعدی خود است وقتی شما عنوانی تاثیرگذار را وارد دنیای بازی‌ها می‌کنید، همیشه فشار سنگینی را به دلیل پروژه بعدی خود حس می‌کنید، چرا که شما با وظیفه تقریبا غیر ممکن کسب موفقیتی فراتر از عنوان قبلی، یا حداقل در همان سطح رو به رو می‌شوید.

به نقل از سایت comicbook، این دقیقا همان چیزی است که “برندن گرین” در حال رویارویی با آن است. PlayerUnknown’s Battlegrounds طی سال گذشته در هر دو کنسول Xbox One و PC موفقیتی بزرگ داشته است، و این باعث می‌شود تا “گرین” در مورد پروژه بعدی خود نگران باشد.

او اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله Edge در این‌باره گفته است: “بله، من در مورد بازی بعدی خود وحشت دارم، چرا که این بازی بعدیِ PlayerUnknown خواهد بود، و حتما نگاه‌های زیادی روی آن منعطف خواهد شد. مهم نیست عملکرد من چگونه خواهد بود، قطعا نقدهای زیادی ایجاد خواهد شد که “این PUBG نیست!”، و من این را پذیرفته‌ام. من قرار نیست یک بازی بسازم که حدود ۳ میلیون گیمر هم‌زمان و ده‌ها میلیون گیمر ماهانه داشته باشد.

من چنین هدفی ندارم. من می‌خواهم بازی‌ای بسازم که خودم دوست دارم بازی کنم، و اگر سایر گیمرها هم دوست داشتند آن را بازی کنند، خارق العاده خواهد بود. ولی نهایتا حتی اگر آنها آن را بازی نکردند، من همچنان یک بازی خواهم داشت که می‌توانم آن را بازی کنم. پس این چشم‌انداز من است: من احتمالا قرار است گند بزنم، ولی اشکالی ندارد!”

او در مورد این که دقیقا چه چیزی قرار است بسازد، چیزی نگفت، ولی اگر عنوانی کاملا متفاوت با PUBG بود، اصلا تعجب نکنید. به هر حال برخی ناشران دوست دارند تا ژانری که قبلا کار کردند را رها کنند و چیزی جدید را تجربه کنند، حتی اگر موفقیت آن تضمین شده نباشد.

او همچنین یک بازه زمانی را برای شروع عنوان بعدی خود مشخص نکرد. او شاید هنوز دارد روی قسمت‌هایی از بازی PUBG کار می‌کند تا مطمئن شود قبل از اینکه سراغ بازی بعدی خود برود، حالِ این عنوان کاملا رو به راه باشد. یا شاید هم او در همین لحظه کاملا غرق در برنامه‌ریزی برای عنوان بعدی خود است.

E3 در هفته‌های جاری برگزار خواهد شد، و کسی چه می‌داند، شاید ما چیزی را در ارتباط با PUBG شاهد باشیم. ولی به هر حال ما برای “گرین” در عنوان بعدی خود آرزوی موفقیت داریم.

شما فکر می‌کنید پروژه بعدی او چه چیزی خواهد بود؟

سازنده PUBG نگران پروژه بعدی خود است سازنده PUBG نگران پروژه بعدی خود است سازنده PUBG نگران پروژه بعدی خود است

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید