با تعطیلی استودیوی Telltale Games بازی‌های آن‌ها از فروشگاه‌ها حذف می‌شوند

0
597
با تعطیلی استودیوی Telltale Games بازی‌های آن‌ها از فروشگاه‌ها حذف می‌شوند

، صفحه‌ی استیم Tales of Monkey Island، Back to The Future: The Game، The Walking Dead و چند بازی دیگر، فاقد گزینه‌ی خریدن هستند. اما فروش بعضی از بازی‌های دیگر آن‌ها مثل Batman، The Wolf Among Us و Game Thrones هنوز ادامه دارد.

به گزارش GameDaily، استودیوی TellTale Games درحال گذراندن «اقدامات واگذاری» است که همان ورشکستی به روشی ملایم‌تر است. Brandon Huffman موسس Odin Law and Media دراین‌باره توضیح می‌دهد:

«یک کمپانی می‌تواند از بازار کار، حتا بدون ورشکستگی کنار گذاشته شود. این‌ها به این معنی است که آن‌ها فقط توانستند همه‌ی دارایی‌های شرکت را برای پرداخت بدهی‌ها بفروشند.»

درواقع این کمپانی دارایی‌هایش را برای پرداخت بدهی فروخته است. در ابتدا به‌نظر می‌رسید TellTale Games می‌تواند مدتی را با ۲۵ کارمند اصلی‌اش ادامه دهد. اما از آن زمان، اعضای باقی‌مانده‌ی استودیو هم به مرور اخراج شدند. یکی از کارمندان اخراج شده به GameDaily گفته است که بیمه‌ی سلامت پس از اشتغال آن‌ها در تاریخ ۳۰ نوامبر به پایان می‌رسد. بااین‌حال می‌دانیم که استودیوی Skybound Games وظیفه‌ی ساخت باقی مانده‌ی The Walking Dead: The Final Season را برعهده دارد.رایانه‌های شخصی

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید