Ambush حالت جدید بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 خواهد بود

0
119
Ambush حالت جدید بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 خواهد بود

بی‌شک یکی از بهترین بازی‌های ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص، عنوان Call of Duty: Black Ops 4 شناخته می‌شود. حال اخیرا استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch)، اخباری مبنی بر اضافه شدن حالتی جدید به بخش Blackout این عنوان جذاب منتشر کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، مدتی است که حالت جدیدی به نام Down But Not Out در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته که توجه‌ی بسیاری از آن‌ها را به خود جلب کرده است. در این حالت نوین منتشر شده برای قسمت بتل رویال، بازی‌بازان در تیم‌های ۴ نفره وارد بازی می‌شوند و شروع به مبارزه با یکدیگر می‌کنند. حال در همین حین، زمین بازی شروع به کوچک شدن می‌کند. از نکات مهم بازی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که تا زمانی که یکی از اعضای تیم‌های مسابقه زنده باشند، دیگر یاران او پس از مردن دوباره زنده خواهند شد و به مسابقه ادامه می‌دهند. شایان ذکر است که اگر تمامی اعضای تیم بمیرند، دیگر به بازی باز نخواهند گشت و از دور مسابقات حذف می‌شوند. بی‌شک با کوچک‌تر شدن محیط بازی، درگیری‌ها و مبارزات شدت بالاتری خواهند گرفت و این یکی از نکات جذاب بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 شناخته می‌شود.

طبق اخبار و گزارشاتی که امروز از طریق استودیوی تری‌آرک در دسترس قرار گرفت، حالت جدیدی به نام Ambush در راه است که به‌زودی به بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 اضافه خواهد شد. بسیاری از بازی‌بازان و کاربران با شنیدن این خبر، بی‌صبرانه منتظر ارائه‌ی این حالت نوین Blackout هستند. به نظر می‌رسد که این حالت با محدودیت زمانی همراه است. به این معنا که بازی‌بازان تنها برای مدتی مشخص اجازه‌ی مبارزه با یکدیگر را دارند و پس از اتمام زمان، بازی به پایان می‌رسد و تیم برنده مشخص می‌شود. استودیوی تری‌آرک اعلام کرد که بازی‌بازان و کاربران تنها قادر به استفاده از سلاح‌های سرد و همچنین Sniper rifles هستند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا نارنجک و دیگر تجهیزات جانبی در دسترس خواهند بود یا خیر. پس همچنان با وب‌سایت خبری گیمفا همراه بوده تا از آخرین اخبار و اعلامیه‌های بازی Call of Duty: Black Ops 4 مطلع شوید.

اگرچه هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار حالت Ambush برروی تمامی پلتفرم‌‌ها اعلام نشده اما استودیوی تری‌آرک بیان کرد که این حالت نوین و جذاب، برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در تاریخ چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۳۰ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) جایگزین Down But Not Out خواهد شد. به این معنا که پس از تاریخ اعلام شده، بازی‌بازان دیگر قادر به تجربه‌ی حالت پیشین بخش بتل رویال یعنی Down But Not Out نخواهند بود. به طور قطع حالت Ambush تجربه‌ای مهیج و بی‌نظیری را در اختیار هواداران قرار می‌دهد. شایان ذکر است که طی چند روز گذشته، اخباری مبنی بخش زامبی این بازی منتشر شد که توجه‌ی کاربران و هواداران زیادی را به خود جلب کرد. طبق این اخبار، اطلاعاتی از آینده‌ی بخش ذکر شده در دسترس کاربران قرار گرفته است. 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید