EA نسخه بازسازی شده از سری بازی‌های پرطرفدار Command & Conquer را خواهد ساخت

0
57
EA نسخه بازسازی شده از سری بازی‌های پرطرفدار Command & Conquer را خواهد ساخت

کمپانی EA امروز به صورت رسمی اعلام کرد که قصد دارد با توجه به درخواست‌های پیاپی از سوی کاربران، سری بازی‌های پرطرفدار Command & Conquer خود را بازسازی کند و نسخه جدیدی از آن را در اختیار کاربران سیستم‌های خانگی قرار دهد.

به نظر می‌رسد علاقه‌مندان به دنیای بازی‌های استراتژیک Command & Conquer بالاخره به آرزوی خود برای ساخت نسخه دیگری از این بازی‌ها رسیده‌اند. چرا که کمپانی EA، سازنده این سری از بازی‌ها، امروز رسماً اعلام کرد که هم اکنون در حال بررسی ایده‌های مختلف برای ساخت نسخه بازسازی شده از بازی‌های کلاسیک Command & Conquer است. در صفحه اختصاصی این سری از بازی‌های در شبکه اجتماعی Reddit، یکی از تهیه کنندگان EA اعلام کرد که این کمپانی در نظر دارد با توجه به درخواست‌های متعدد کاربران، این بازی را به سیستم‌های PC بازگرداند.

command-and-conquer-2.jpg - 135.47 kB

آقای Jim Vessella که یکی از مدیران کمپانی EA است؛ امروز اعلام کرد: “ما درخواست‌‌های شما را بلند و واضح شنیدیم. انجمن Command & Conquer نیز می‌خواهد که این عنوان از بازی‌ها به سیستم‌های خانگی بازگردد و من نیز به عنوان طرفدار این بازی‌ها در بیش از ۲۰ سال اخیر، نمی‌توانم با آن موافق نباشم.” آقای Vessella پیش از این در مراحل تولید نسخه‌های Red Alert 3 و Tiberium Wars از بازی‌های Command & Conquer مسئولیت‌های مهمی را برعهده داشته است.

کمپانی EA چندی پیش بازی جدیدی با عنوان Command & Conquer: Rivals را برای گوشی‌های هوشمند منتشر کرد که این موضوع سبب شد کاربران زیادی درخواست ساخت نسخه دیگری از این بازی‌ها برای کامپیوترهای خانگی را مطرح کنند. اگرچه هنوز اطلاعاتی از این نسخه جدید از بازی‌های Command & Conquer اعلام نشده است و مشخص نیست که این بازی قرار است به کدام نسخه از این بازی‌ها شبیه باشد اما به نظر می‌رسد که EA این روزها مشغول کار بر روی ایده‌های مختلفی است. این کمپانی همچنین اعلام کرده است که ظرف چند هفته آینده با طرفداران این سری از بازی‌ها ارتباط برقرار خواهد کرد تا به بهترین ایده ممکن دست پیدا کند.

گفته می‌شود این بازی جدید قرار است در ۲۵ امین سالگرد انتشار سری بازی‌های Command & Conquer منتشر شود. با توجه به اینکه اولین نسخه از این بازی‌ها در سال ۱۹۹۵ منتشر شده است؛ انتظار می‌رود این بازی جدید نیز در سال ۲۰۲۰ عرضه شود. به این ترتیب به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها نباید منتظر انتشار اطلاعات مهم از این بازی باشیم.

آخرین نسخه از سری بازی‌های Command & Conquer که با عنوان Tiberian Twilight در سال ۲۰۱۰ عرضه شد با استقبال خوبی از سوی کاربران روبرو نشد. EA چندی بعد بازی دیگری با عنوان Command & Conquer: Generals 2 را معرفی کرد که تنها در نسخه‌های محدودی به صورت آلفا و بتا در اختیار تعدادی از کاربران قرار گرفت و هیچگاه به عنوان یک بازی قابل خریداری عرضه نشد. در آن زمان گفته شد که EA از این بازی رضایت ندارد و در سال ۲۰۱۳ مراحل ساخت آن نیز متوقف شد. بازی Command & Conquer: Rivals نیز که چند ماه قبل برای گوشی‌های هوشمند منتشر شد برای علاقه‌مندان به این سری از بازی‌ها راضی کننده نبود. تریلر معرفی این بازی در سایت Youtube در حدود ۶۰ هزار Dislike از سوی کاربران دریافت کرد و تنها ۳ هزار نفر به آن علاقه نشان دادند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید