Hitman 2 رسما معرفی شد

0
628
Hitman 2 رسما معرفی شد

Hitman 2 رسما معرفی شد. پس از لو رفتن نسخه‌ی جدید بازی Hitman در طول هفته‎ی گذشته عرضه‌ی این بازی به صورت رسمی توسط برادران وارنر (Warner Bros) و IO Interactive به صورت رسمی تایید شد.

خبر ساخت بازی Hitman 2 در هفته‌ی گذشته لو رفت و به نظر می‌رسد استودیوی سازنده بیشتر از این، خبر انتشار این بازی را مخفی نگه نداشت و رسما ساخت این بازی را تایید کرد. این بازی ادامه‌ی نسخه‌ی اول خواهد بود ولی بر عکس نسحه‌ی اول قسمتی نخواهد بود و به صورت کامل عرضه می‌شود. همچنین استودیوی سازنده قول داده است که ” محتوای بسیار زیادی پس از عرضه برای این بازی منتشر کند”.

Hitman 2 رسما معرفی شد
Hitman 2 رسما معرفی شد

به نظر می‌رسد که این سری قرار است پس از رها شدن توسط شرکت Square Enix دوباره به روزهای اوج خود باز گردد. به گفته‌ی IO Interactive این بازی شامل مراحل پیچیده با جزییات بسیار بالا برای طرفداران سرسخت این سری خواهد بود. این به این معنی است که شاهد راه حل‌های مختلف برای رسیدن به هدف خود خواهیم بود. در طول مراسم معرفی این بازی دیوید حداد (David Haddad) از مدیران ارشد شرکت برادران وارنر در باره‌ی این بازی و همکاری با شرکت IO Interactive اینگونه گفتند:

ما از همکاری با شرکت IO Interactive در ساخت بازی Hitman 2 بسیار خرسند هستیم و خوشحالیم که این سری را برای طرفداران همیشگی سری Hitman و بازی‌بازان جدید عرضه خواهیم کرد.

شرکت IO Interactive عملکرد بسیار خوبی در ساخت بازی Hitman داشته است و در نسخه‎ی جدید بازی شاهد یک گیم‌پلی متفاوت برای بازی‌بازانی که به دنبال راه‌های خلاقانه‌تر هستند خواهیم بود.

HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Expansion

از طرف شرکت  IO Interactive آقای Hakan Abrak به عنوان مدیر ارشد اجرایی این شرکت قول دادند که شاهد غنی‌ترین نسخه‎ی سری خواهیم بود و ادامه دادند که:

ما بسیار مفتخریم که بازی Hitman 2 را به عنوان یک فصل جدید و هیجان‌انگیز از دنیای در حال گسترش قاتلین به شما معرفی کنیم. در بازی Hitman 2 بر پایه‎ی موفقیت نسخه‎ قبل، قرار است امکانات جدید و مودهای جدیدی را برای شما عرضه کنیم و این اولین نسخه‌ی سری خواهد بود که به چنین بازی غنی و بزرگی تبدیل می‎شود. ما نمی‎توانستیم همکار و شریکی بهتر از برادران وارنر برای ساخت و معرفی این بازی به هواداران و بازی‌بازان جدید پیدا کنیم.

HITMAN™ 2 on Steam

این بازی در تاریخ ۱۳ نوامبر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‎های شخصی عرضه خواهد شد. تریلر معرفی این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

Hitman 2 رسما معرفی شد Hitman 2 رسما معرفی شد Hitman 2 رسما معرفی شد

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید