KANO یک دیوانه‌ روانی یا یک فرمانده بی‌رحم در بازی MORTAL KOMBAT

1
225
KANO؛ یک دیوانه‌ روانی یا یک فرمانده بی‌رحم در بازی MORTAL KOMBAT
KANO؛ یک دیوانه‌ روانی یا یک فرمانده بی‌رحم در بازی MORTAL KOMBAT
صورت kano دارای زخمی بدشکل است و در اصل وی از جمله اعضا و رهبر سازمانی مخوف و جنایتکار با نام اژد‌های سیاه بود.

صورت kano به دست سرگرد جکسون بریگس (Jax Briggs) زخمی بدشکل برداشت  و به همین دلیل قسمتی از صورت وی بوسیله صفحه‌ای فلزی پوشانده شده است و با توجه به اینکه این اتفاق مربوط به پیش از وقایع سری اول مسابقات می شود، صفحه فلزی صورت وی دارای چشمی کریستالی است که قابلیت تولید اشعه لیزر را دارد.

یکی از ویژگی‌های برجسته kano  طنازی و شوخ‌طبعی عجیب و غریب او است که تقریبا همیشه و حتی در شرایط وخیم در وی دیده می‌شود.kano  را می‌توان ترکیبی از یک بزدل ترسو، یک بازمانده تنها، یک دیوانه‌ی روانی و یک فرمانده بی‌رحم دانست! kano  در اصل عضو و رهبر سازمانی مخوف و جنایتکار با نام اژد‌های سیاه که در سطح دنیا گسترش یافته بود.

وی شخصی بسیار مکار و حیله گر بود که همین ویژگی باعث شد بعد‌ها به سمت فرمانده ارتش منصوب شود و در نهایت شائوکان (Shao Kahn) از کشتن وی صرف نظر کند. علاوه بر این کینو kano  دیوانه، چاپلوس، فرصت طلب و بسیار باهوش بود که دشمنی دیرینه‌ای با سونیا بلید (Sonya Blade) داشت.

اخبار,اخبارتکنولوژی,kano
KANO

Mortal Kombat Deadly Alliance
در این فصل از بازی، ارتش شائوکان شکست خورد و قلمروی زمین به همراه قلمرو ادنیا (Edenia) آزاد شد و با این وجود عمل ارتقای kano به دست شائوکان تصمیمی مناسب به نظر رسید؛ چرا که کینو فرماندهی لایق و مناسب برای ارتش بود. او تولنست حمله ارتش ادنیا و شوکان‌ها (Shokan) که توسط شاهزاده کیتانا (Kitana) و گورو هدایت می‌شد را دفع کند اما در راه بازگشت درست زمانی که وارد مقر شائوکان  شد کوان چی (Quan Chi) و شنگ سونگ به امپراطور ضعیف شده حمله کردند.

پس از یافتن نبرد، kano بلافاصه اتحاد و وفاداری خود را با حکمرانان جدید دنیای خارج یعنی “اتحاد مرگبار” اعلام کرد و از این رو مأموریت پیدا کرد تا روستای کوچکی واقع در دنیای خارج رو تصرف کند؛ چرا که مقبره شاه اژد‌ها یعنی اوناگا (Onaga) زیر این روستا واقع شده بود.

kano بر این شد تا این کار را به انجام برساند، اما توسط لی می (Li Mei) شخصاٌ مورد حمله قرار گرفت؛ با این حال کوان چی متوجه شده و مداخله کرد.  کمی بعد اتحاد مرگبار با یکی از اعضای گروه اژد‌های قرمز (Red Dragon) به نام موادو (Movado) وارد معامله شد تا در ازای مبارزه با کینو، مواد و شخصی به نام کنشی (Kenshi) را نابود کند. موادو موفق شد کنشی رو شکست داده و وی رو که در حال مرگ بود به حال خودش رها کرد.

اخبار,اخبارتکنولوژی,kano

Mortal kombat ۲۰۱۱
kano  در این بخش رئیس گروه اژد‌های سیاه بود و به شنگ سونگ قول فروش سلاح گرم برای حمله زمین را داد، اما معامله آن دو با مداخله اسموک نیمه تمام ماند، اما بعدا او به عنوان یک شخص کلیدی کنار شائوکان به او خدمت می‌کرد. زمانی که شائوکان به زمین حمله کرده بود او بدن کابال که توسط کینتارو سوخته بود را پیدا کرد و او را به مقر خود برد و به او ماسکی برای تنفس داد چرا که کابال به شدت سوخته بود و با این کارش او را نجات داد.

mortal kombat x
kano  در این نسخه توسط ملینا ماموریت پیدا کرد تا کوتال کان را به قتل برساند اما نقشه او عملی نشد و بعدها مشخص شد که کینو نشان شیناک را دزدیده و به ملینا داده است. سونیا بلید از او اعتراف گرفت و مکان نشان شیناک که حالا در کمپ تارکاتان ها بود را پیدا کرد.

اخبار,اخبارتکنولوژی,kano

Mortal kombat ۱۱
شخصیت کرونیکا در این فصل به kano قول ثروت بسیار را داد و بدین ترتیب او را همراه خود ساخت. kano  به پایگاه ارتش حمله می‌کند و جانی کیج و سونیا بلید جوانتر را به گروگان می‌گیرند، اما زمانی که کسی کیج دختر سونیا بلید برای نجات او به مخیگاه کینو حمله می‌کند kano  با تیری که چشم دیگرش را از می‌برد کشته می‌شود.

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید