NZXT کیس زیبای H700i Ninja Edition را معرفی کرد

0
145
NZXT کیس زیبای H700i Ninja Edition را معرفی کرد
NZXT کیس زیبای H700i Ninja Edition را معرفی کرد

شرکت NZXT به تولید سخت افزارهای جانبی با ظاهر مدرن و شیک معروف است؛ این شرکت به تازگی نسخه Ninja Edition از کیس H700i را رونمایی کرده است. H700i Ninja Edition در پنل کناری از صفحه ای شفاف استفاده کرده و در بخش دیگر آن یک تصویر زیبای نینجا نقش بسته است. این کیس که با قیمت ۲۵۰ دلار به فروش خواهد رسید، می تواند به سادگی قطعات سخت افزاری را بدون نیاز به کار و زمان بالا، در خود نصب نماید.

NZXT به صورت پیشفرض ۴ فن Aer F را در این کیس نصب کرده است. کاربران می توانند از رادیاتورهای ۱۲۰ الی ۳۶۰ میلی متری در آن بهره ببرند. منبع تغذیه (PSU) با بخشی مجزا که در گذشته با نام مهندسی معکوس شناخته می شد، در H700i Ninja Edition به کار رفته است. یک فیلتر در زیر منبع تغذیه و یک فیلتر در پنل جلو و در بالای آن به کار رفته است تا از عبور گرد و غبار جلوگیری به عمل آورد.

در بخش ذخیره سازی، امکان نصب دو درایو ۲.۵ اینچی در پشت مادربرد، ۲ سینی ۲.۵ اینچی در بخش میانی و دو سینی ۳.۵ اینچی در همین مکان نصب شده است. قفس های حامل درایو های ۳.۵ اینچی به سمت بالا متمایل شده اند تا عملکرد گردش هوا در کیس بهبود یابد. سیستم تهویه داخلی به فناوری Adaptive Noise Reduction مجهز شده است تا با کنترل دو فن ها، نویز صوتی را به حداقل رسانده و تا ۴۰% کاهش دهد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید