Pubg برروی استیم به آمار ۳ میلیون کاربر همزمان دست یافت

0
667
فروشگاه اینترنتی سورنا

Pubg برروی استیم به آمار ۳ میلیون کاربر همزمان دست یافت

ثبت دو رکورد دیگر برای عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds و استودیوی Bluehole. از آمار ۳ میلیونی کاربران همزمان برروی شبکه استیم گرفته تا مسدود شدن دسترسی ۱٫۵ میلیون کاربر متقلب!

PlayerUnknown’s Battlegrounds به یکی از محبوب‌ترین عناوین تیراندازی سال جاری بدل شده، و امروز نسخه رایانه‌های شخصی بازی به رکورد بزرگ دیگری دست یافته است.

Pubg برروی استیم به آمار 3 میلیون کاربر همزمان دست یافت
Pubg برروی استیم به آمار ۳ میلیون کاربر همزمان دست یافت

بیش از ۳ میلیون!! از تمامی شما برای رسیدن به چنین دستاوردی تشکر و قدردانی می‌کنیم! از همه شما سپاسگزاریم.

— PLAYERUNKNOWN (@PLAYERUNKNOWN) December 29, 2017

صبح امروز صفحه رسمی آمار شبکه استیم اعلام نمود که تعداد کاربران عنوان PUBG برروری رایانه‌های شخصی از مرز ۳ میلیون عبور کرده است. بالاترین آمار ثبت شده در روز جاری به ۳,۱۰۶,۳۵۸ بازیکن بصورت همزمان رسیده، و بین رتبه اول و دوم جدول آمار استیم حدودا ۲ میلیون اختلاف وجود دارد (رتبه دوم این جدول عنوان Dota 2 با تعداد ۷۰۴,۹۳۸ کاربر است).

البته جای تعجب نیست که این بازی توانسته به چنین آماری دست یابد. در ماه سپتامبر این عنوان به آمار ۱ میلیون کاربر همزمان، در پی آن نیز در ماه اکتبر به آمار ۲ میلیون کاربر همزمان دست یافت. و هم‌اکنون که بازی از فاز دسترسی زودهنگام خارج شده، تنها مسئله حائز اهمیت زمان است تا بازیکنان بیشتری جذب این عنوان شوند.

همچنین لازم بذکر است که عنوان PUBG رکورد دیگری بنام خود ثبت کرده که شاید به اندازه تعداد کاربران آنلاین مهم نباشد، اما قطعا برای بازیکنانی که بازی را تجربه می‌کنند بسیار پراهمیت خواهد بود؛ و آن هم مبارزه با متخلفین است. براساس گزارش شرکت BattlEye (در زمینه مبارزه با تقلب)، عنوان PUBG تاکنون دسترسی ۱٫۵ میلیون کاربر را مسدود کرده است.

Pubg برروی استیم به آمار 3 میلیون کاربر همزمان دست یافت
Pubg برروی استیم به آمار ۳ میلیون کاربر همزمان دست یافت

تعداد کاربران بن شده عنوان PUBG تا به امروز به ۱,۵۰۰,۰۰۰ رسید.

— BattlEye (@TheBattlEye) December 28, 2017

روز گذشته نیز اولین بروزرسانی پس از عرضه بازی منتشر شد. علاوه بر رفع مشکلات عدیده بازی، این بروزرسان جدید دو ویژگی Killcam و بازپخش سه‌بعدی را به بازی اضافه کرده است. عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند این بازی را از طریق سرویس Xbox Game Preview تجربه نمایند.

منبع : سایت گیمفا

کانال رسمی گیمنت سورنا

Pubg برروی استیم به آمار ۳ میلیون کاربر همزمان Pubg برروی استیم به آمار ۳ میلیون کاربر همزمان Pubg برروی استیم به آمار ۳ میلیون کاربر همزمان 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید