SSD های ضد گلوله ADATA برای کار در هر شرایطی!

0
126
SSD های ضد گلوله ADATA برای کار در هر شرایطی!
SSD های ضد گلوله ADATA برای کار در هر شرایطی!
 SSD های ضد گلوله ADATA برای کار در هر شرایطی!
SSD های ضد گلوله ADATA برای کار در هر شرایطی!

درایو های سالید نیز مانند دیگر سخت افزارها می توانند در برابر گرما و زمان طولانی مصرف آسیب پذیر باشند. برای همین منظور در مواردی آنها را به طور ویژه توانمند می سازند تا در برابر انواع سختی های محیطی مقاوم باشند. ADATA به تازگی دو درایو سالید با مشخصات فوق را معرفی کرده است که با عناوین ADATA IM2P33F8 و IM2S3168 شناخته می شوند. IM2S3168 ها از اینترفیس SATA III بهره برده و SSD های ADATA IM2P33F8 به مسیر پرسرعت تر PCIe Gen3 x4 متصل شده اند.

سری Adata IM2 دارای حافظه فلش TLC 3D NAND بوده و در فرم استاندارد M.2 تولید شده اند که به طیف گسترده ای از محصولات متصل می شوند. مدل های ADATA IM2P33F8 با اتصال به مسیر PCI از اینترفیس NVME 1.3 بهره می برند و ظرفیت های ۱۲۸ گیگابایت الی ۵۱۲ گیگابایت تولید خواهند شد. سرعت خواندن و نوشتن در این گروه به حداکثر ۲۰۵۰ و ۱۶۰۰ مگابایت در ثانیه می رسد.

 مدل های IM2S3168 نیز با استفاده از اینترفیس SATAIII می توانند حداکثر سرعت ۵۴۰ و ۵۱۰ مگابایت در ثانیه برای عملیات های خواندن و نوشتن، به نمایش بگذارند. مدل های مبتنی بر رابط SATA در ظرفیت های ۳۲ گیگابایت الی ۵۱۲ گیگابایت تولید می شوند. پشتیبانی از قابلیت End-to-End، Host Memory Buffer، RAID Engine، الگوریتم SM4، رمزگذاری ۲۵۶ بیتی، TCG Opal 2.0 و پشتیبانی از دستورات SMART را می توان از جمله برجستگی های این دو SSD دانست. ای دی تا اعلام کرده است که SSD های جدید آن با درجه مقاومت صنعتی، تا دمای ۷۰ درجه سانتی گراد، رطوبت ۹۵%، ارتعاش ۲۰G و ضربه های ۱۵۰۰G/0.5ms را بدون مشکل دفع کرده و به کار خود ادامه خواهند داد. پس اگر با یک سیستم شلوغ و گرم در شرایط غیر معمول سر و کار دارید، سالید درایو های ADATA IM2P33F8 و IM2S3168 را فراموش نکنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید