Tomb Raider و Farming Simulator 19 به Stadia Pro اضافه می شوند

0
42
Tomb Raider و Farming Simulator 19 به اشتراک Stadia Pro اضافه می شوند
بازی اخبار بازی تام رایدر اخبار بازی های رایانه ای اخبار به روز بازی های رایانه ای بازی های آنلاین

بازی تام رایدر و فارمینگ سیمولار ۱۹ برای کاربران ستادیا رایگتن شد.

Tomb Raider: Definitive Edition و Farming Simulator 19 در ماه دسامبر در دسترس هر مشتکران Stadia ، که همه آنها مشترکان Stadia Pro هستند ، در دسترس است.

اخبار بازی های رایانه ای را در سایت گیمنت سورنا بخوانید.

همچنین بازی های Destiny 2: The Collection و Samurai Shodown  که از قبل در دسترس بودند.

هر دو مورد دیشب اعلام شد ، اما آنها نیز از زمان راه اندازی برای فروش بوده اند. از آنجا که هر کس در حال حاضر مشترک است ، هرکسی که بازی ها را خریداری کرده است ، اگر فقط منتظر می ماند ، می توانست بدون هیچ هزینه ای آنها را دریافت کند ، هر چند که آنها نمی توانستند بدانند.

خوشبختانه ، از آن زمان گوگل افزوده است که حتی اگر خارج از خط مشی بازپرداخت عادی خود باشد ، می تواند بازپرداخت ارائه دهد.

در این روزنامه آمده است: “ما می دانیم که اخیراً برخی کاربران این دو بازی را برای مجموعه خود خریداری کرده اند.” “به دلیل نزدیکی بین راه اندازی سیستم عامل ، و اعلام این عناوین در Stadia Pro ، خوشحالیم که اگر می خواهید درخواست بازپرداخت کنید ، اگر خریداری کرده اید یا هر دو عنوان را خریداری کرده اید ، حتی اگر اگر خارج از سیاست عادی ما باشد. ”

افرادی که بازی رو خریدن میتوانند درخواست بازپرداخت نماییند و شرکت Stadia Pro در دستور کار قرار داده تا مبلغ را به حساب کاربری شما انتقال دهد

هیچ کدام از کاربران Stadia Pro که بازی تام رایدر را خریداری کرده اند نگران بازپرداخت نباشند

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید