آخرین آپدیت بهترین ماد گرافیکی GTA V منتشر خواهد شد

0
1628
ماد گرافیکی GTA V

آخرین آپدیت بهترین ماد گرافیکی GTA V منتشر خواهد شد.

بازی Grand Theft Auto V از عناوین پرطرفدار نزد همه‌ی بازی‌بازان بوده است. پس از انتشار این بازی، مادهای متنوع و جالبی نیز برای آن ساخته شد که انجام آن را لذت‌ بخش‌تر می‌کند. از بهترین آن‌ها می‌توان به مادهای گرافیکی اشاره کرد که می‌توانند کیفیت بازی را تا حد زیادی بالا ببرند.

در میان مادهای گرافیکی منتشرشده برای GTA V، ماد Natural Vision Remastered را می‌توان بهترین دانست. آخرین آپدیت این ماد به زودی عرضه خواهد شد.

آخرین آپدیت بهترین ماد گرافیکی GTA V منتشر خواهد شد
آخرین آپدیت بهترین ماد گرافیکی GTA V منتشر خواهد شد

سازندگان این ماد تلاش کرده‌اند تا بازی را دستخوش تغییراتی عظیم از جمله واقع‌گرایی کنند و در این راه توانسته‌اند به موفقیت‌های بزرگی دست یابند. جمال رشید (Jamal Rashid)، از سازندگان ماد در مصاحبه‌ای گفت:

تلاش ما برای آپدیت جدید این ماد، اصلاح آب و هوای ابری در بازی است چرا که ویرایش آب و هوا را می‌توان اقدامی عظیم در مادهای گرافیکی دانست. همچنین کیفیت ابرها در بازی تا حد زیادی بالاتر رفته و واقعی‌تر به نظر می‌رسند.

مطمئن هستیم که دارندگان رایانه‌های شخصی در سراسر جهان از آخرین آپدیت این ماد گرافیکی لذت خواهند برد.

جالب است بدانید که سازندگان این ماد، برای ابرها از بازی Red Dead Redemption 2 الهام گرفته‌اند و در مصاحبه‌هایشان بارها از علاقه‌ خود به این بازی صحبت کردند. آن‌ها همچنین از برطرف‌سازی چندین اشکال که در نسخه‌های قدیمی ماد وجود داشت، خبر دادند.

آخرین آپدیت ماد Natural Vision Remastered در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۷ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۸) برای بازی GTA V منتشر خواهد شد.

آخرین آپدیت بهترین ماد گرافیکی GTA V

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید