آسفالت ۹: Legends به زودی به دستگاه‌های اندرویدی خواهد آمد

0
764
آسفالت 9: Legends به زودی به دستگاه‌های اندرویدی خواهد آمد
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

سری بازی های آسفالت یکی از محبوب ترین بازی های گوشی های هوشمند به حساب می آیند و کمپانی بازی سازی Gameloft به خوبی از این موضوع آگاه است. این کمپانی قصد دارد به زودی نسخه جدید آن را عرضه کند. Asphalt 9: Legends در روزهای آینده با دریافت لیسانس بسیاری از ماشین ها، گرافیک خیره کننده و خریدهای درون برنامه ای اجتناب پذیر برای گوشی های اندرویدی عرضه خواهد شد.

گیم لافت گفته است که گرافیک آسفالت ۹ این بار هم با اضافه شدن HDR و هم تغییراتی مرتبط با بهبود مولفه های فیزیکی واقع گرایانه تر پیشرفت کرده است. شاید کلمه “واقع گرایانه” چندان مناسب توصیف گرافیک این بازی نباشد. از آنجاییکه این بازی بیشتر سبک arcade را در بازی های ریسینگ دنبال می کند، بنابراین بیشتر از اینکه فیزیک آن به واقعیت نزدیک باشد، موتور گرافیکی آن تقویت شده است. نسخه جدید همچنان مانند نسخه های قبلی مولفه های مکانیکی مربوط به حرکات نمایشی را دارا می باشد، که سبک کنترل “Touchdrive” نیز به آن افزوده شده است.

بازی Asphalt 9: Legends در حال حاضر در لیست دانلود بازی های پلی استور در فیلیپین موجود است و طبق اعلام گیم لافت عرضه جهانی آن به زودی آغاز خواهد شد. این تمام جزئیاتی می باشد که تا کنون درباره این بازی منتشر شده است. Gameloft در نمایشگاه E3 امسال که در همین ماه برگزار می شود، حضور خواهد داشت و دمویی از این بازی جدید نیز آنجا در دسترس خواهد بود. در هر صورت تا آن زمان بهتر است پول های خود را برای خرید بسته های داخل بازی که از ۰.۹۹ تا ۹۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده اند؛ جمع کنید.

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید