آموزش اتصال دسته PS5 به آیفون

0
614
آموزش اتصال دسته PS5 به آیفون
آموزش اتصال دسته PS5 به آیفون
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

آموزش اتصال دسته PS5 به آیفون.در این مقاله به آموزش اتصال دسته یا دوال سنس PS5 به آیفون می پردازیم. این پروسه همانند جفت سازی هر دستگاه بلوتوثی دیگر به آیفون است و با iOS 14.5 و بالاتر هر دستگاه آیفونی سازگاری دارد. 

آموزش اتصال دسته PS5 به آیفون

چگونه دسته PS5 را به آیفون خود متصل کنیم؟

تمام چیزی که نیاز دارید یک دستگاه آیفون شارژ شده، یک کنترلر شارژ شده و چند دقیقه وقت خالی است. پیشنهاد می شود پیش از انجام این روند، ps5 خود را خاموش کنید. به خصوص اگر تا پیش از این برای جفت سازی و اتصال دسته به مشکل برخورده اید. اگر نه لزومی به خاموش بودنش نیست.

 1. بلوتوث آیفون خود را روشن کنید و بعد وارد تنظیمات شوید.
 2. به بخش Bluetooth بروید.
 3. روی کنترلر خود، دکمه های share و PlayStation را همزمان باهم برای حداقل سه ثانیه نگه دارید تا زمانی که چراغ روی دسته به صورت فلش زن آبی رنگ دربیاید. این حالت یعنی دسته ps5 روی حالت pairing قرار گرفته.

  اتصال-دسته-ps5-به-آیفون
  آموزش اتصال دسته PS5 به آیفون
 4. به آیفون خود برگردید. در بخش بلوتوث، زیر other devices در پایین صفحه، نام کنترلر خود را خواهید دید. برای اتصال دسته ps5 به آیفون روی نام آن کلیک کنید.
 5. چند ثانیه صبر کنید تا دسته با آیفون هماهنگ شود سپس مانند هر دستگاه بلوتوثی دیگری می توانید با کنترلر کار کنید.
آموزش اتصال دسته PS5 به آیفون

نکاتی درباره اتصال دسته ps5 به آیفون

 • پیش از آنکه هر کدام از وسیله ها را به دیگری متصل کنید، اطمینان حاصل نمایید که هر دو وسیله کاملاً شارژ شده اند. زیرا باتری کم موجب اختلال اتصال می شود.
 • این پروسه برای هر دستگاه iOS 14.5 به بالا کار می کند. پس نه تنها به آیفون بلکه به آیپد و هر دستگاه دیگری می توانید متصل شوید.
 • اگر در طول این روند به مشکل بر خوردید، دسته را با سیم USB به دستگاهش متصل کنید تا با آن جفت شود. سپس آن را از قطع کنید و اتصال دسته ps5 به آیفون را از سر بگیرید.
 • زمانی که کارتان با کنترلر و آیفون تمام شد، دسته را دوباره به دستگاهش متصل نمایید وگرنه هروقت آن را روشن کنید به آیفون جفت می شود.
 • شما می توانید دسته ps4 را نیز به ps5 یا pc نیز متصل نمایید.

 

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید