آیفون SE 2 در ماه سپتامبر رونمایی می‌شود

0
389
آیفون SE 2 در ماه سپتامبر رونمایی می‌شود

آیفون SE 2 در ماه سپتامبر رونمایی می‌شود

آیفون SE 2 در ماه سپتامبر رونمایی می‌شود

برند آیفون همواره یکی از پرطرفدارترین برندهای گوشی هوشمند بین مردم سراسر جهان است اما تقریباً همه گوشی‌های آیفون نسبت به گوشی‌های اندروید هم‌رده خود قیمت فوق‌العاده بیشتری دارند.

آیفون X آخرین پرچم‌دار این کمپانی است که حدود ۱۰۰۰ دلار قیمت دارد که این مبلغ برای عده زیادی قابل تأمین نیست. به همین دلیل شاید عده زیادی به دنبال نسخه ارزان‌قیمت‌تر و البته جدیدی از آیفون باشند و حتماً آیفون SE 2 همین نسخه‌ای باشد که کاربران انتظار آن را می‌کشند.

قرار بود آیفون SE 2 از اوایل امسال رونمایی شود اما این اتفاق نیفتاده است بلکه برخی شایعات نشان می‌دهند اپل در نمایشگاه امسال خود که حدوداً یک ماه آینده برگزار خواهد شد، از آیفون SE 2 رونمایی کند. شایعاتی دیگری نشان می‌دهد که اپل این گوشی را در ماه سپتامبر به صورت عمومی عرضه کند.

ازآنجایی‌که گوشی‌های جدید اپل همواره طرفداران زیادی دارند احتمالاً این افراد تمایل زیادی دارند که هر چه زودتر از ویژگی‌های این گوشی‌ها خبر داشته باشند. به همین دلیل مهم‌ترین شایعات درباره قابلیت‌ها و ویژگی‌های ظاهری آیفون SE 2 را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

4. آیفون SE 2 دارای notch است

اگرچه با معرفی آیفون X کاربران بسیاری از قسمت مشکی رنگ بالای گوشی (notch) ناراضی بودند اما به مرور دیدیم که کمپانی‌های سازنده گوشی‌های اندرویدی هم از این مشکل تقلید کردند. حالا درزهای اطلاعاتی نشان می‌دهد که اپل باز هم در نظر دارد در گوشی جدید خود، آیفون SE 2 این قسمت مشکی رنگ را هم قرار دهد.

آیفون SE 2 دارای notch است

آیفون SE 2 دارای notch است

3. اندازه و طراحی آیفون SE 2

شایعات نشان می‌دهد که اپل آیفون SE 2 را کمی کوچک‌تر از نسخه قبلی آیفون SE که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. به نظر می‌رسد آیفون SE 2 شباهت زیادی به آیفون ۵ داشته باشد که در سال ۲۰۱۲ راهی بازار شد.

2. دوربین True Depth

جالب اینجاست که به نظر می‌رسد کمپانی اپل آیفون SE 2 را به دوربین True Depth مجهز کند. تجهیز آیفون SE 2 به دوربین True Depth نشان می‌دهد که اپل در نظر دارد قابلیت Face ID را به آیفون SE 2 بیاورد.

تجهیز آیفون SE 2 به دوربین True Depth

تجهیز آیفون SE 2 به دوربین True Depth

1. شارژ وایرلس

یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌هایی که آیفون SE 2 نسبت به آیفون SE دریافت خواهد کرد وجود شیشه‌ای در پشت گوشی است که آیفون SE 2 را به قابلیت شارژ وایرلس مجهز کند. احتمالاً این قابلیت در آیفون SE 2 شباهت زیادی به این قابلیت در آیفون ۸ و ۸ پلاس و آیفون X خواهد داشت.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید