افت کاربران استیم بازی Cyberpunk 2077 از زمان عرضه

0
104

از زمان عرضه سایبرپانک ۲۰۷۷ در اوایل دسامبر ۲۰۲۰ ما شاهد طوفانی از اتفاقات مختلف بودیم و حالا افت کاربران استیم بازی Cyberpunk 2077 نشان می‌دهد که کاربران رایانه‌های شخصی فعلا ترجیح می‌دهند منتظر بهبود و بهینه سازی این بازی باشند تا این که مشکلات بی شماری را تجربه کنند.+

با توجه به اطلاعات Githyp، این بازی در ابتدا توانسته بود به ۱ میلیون بازیکن همزمان دست پیدا نماید که آمار فوق العاده‌ای بود. حالا اما این میزان به ۲۲۵ هزار نفر کاهش یافته است. در حالی که The Witcher 3: Wild Hunt نیز افت مشابهی را تجربه کرده بود اما این اتفاق سه ماه پس از عرضه بازی رخ داد. Cyberpunk 2077 اما بسیار سریع‌تر و تنها در عرض تقریبا یک ماه کاهش شدید بازیکن را تجربه کرده است.

بازی‌بازان یک حفره‌ در دنیای بازی Cyberpunk 2077 کشف کردند
بازی‌بازان یک حفره‌ در دنیای بازی Cyberpunk 2077 کشف کردند

افت کاربران استیم بازی Cyberpunk 2077

البته که درک این اتفاق کار سختی نیست. از زمان عرضه مشکلات مختلفی در بازی وجود دارد که نه تنها به باگ‌های خنده دار بلکه به عملکرد بسیار ضعیف بخصوص در کنسول‌های نسل قبلی ختم شده‌اند تا ما شاهد تجربه‌ای تقریبا غیر قابل بازی باشم.

حتی خود CD Projekt RED نیز اعتراف کرد زمان کافی را به نسخه‌های کنسولی اختصاص نداده و حتی پیشنهاد بازگشت وجه را به کاربران این کنسول‌ها ارائه داد.

دانلود کرک CODEX بازی Cyberpunk 2077 به صورت جداگانه
دانلود کرک CODEX بازی Cyberpunk 2077 به صورت جداگانه

این توسعه دهنده البته روی وصله‌ها و به روزرسانی‌های مختلفی برای حل مشکلات بازی کار می‌کند و تا همین حالا نیز چند نمونه از این آپدیت‌ها ارائه شده که تا حدودی تجربه بهتری را فراهم کرده‌اند اما مشخصا هیچ بازه زمانی دقیق یا جادویی وجود ندارد تا کاربران متوجه شوند چه زمانی از شر باگ‌های مختلف خلاص خواهند شد.

احتمالا CD Projekt RED با بهبود و بهینه سازی Cyberpunk 2077 می‌تواند تعداد بازیکنان خود را دوباره در آینده نزدیک افزایش دهد. اما فعلا مهم‌ترین کار جلب اعتماد دوباره کاربران و تحویل یک محصول عالی به آنهاست تا مانند قبل بتوانیم به وجود استودیوی محبوبی مانند CD Projekt RED افتخار کنیم.

افت کاربران استیم بازی Cyberpunk 2077افت کاربران استیم بازی Cyberpunk 2077 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید