بازی استراتژیک The Settlers در سال ۲۰۲۰ برای PC عرضه خواهد شد

0
1413
بازی استراتژیک The Settlers در سال 2020 برای PC عرضه خواهد شد؛ مشخصات تمامی نسخه‌ها

شرکت Ubisoft امروز در رویداد Gamescom اعلام کرد که بازی The Settlers در سال ۲۰۲۰ برای رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد. همچنین با نمایش یک تریلر، اطلاعات بیشتری در رابطه با ویژگی‌های جدید گیم پلی و جزئیات این بازی اعلام شد. Volker Wertich سازنده اصلی این سری از بازی‌ها، هدایت تیم سازنده نسخه جدید The Settlers در یوبیسافت دوسلدورف را برعهده دارد.

در جدیدترین نسخه این بازی، مهمترین عناصر در عناوین قبلی با سیستم گیم پلی و ویژگی‌های جدید ترکیب شده. شما می‌توانید بازی The Settlers را بوسیله Upaly PC از طریق Ubisoft Store یا Epic Games Store پیش خرید کنید. همچنین این بازی به زودی در سرویس اشتراکی یوبیسافت قابل دریافت خواهد بود.

The Settlers یک بازی استراتژیک جهان باز بر پایه ساخت و ساز است که اولین نسخه آن در سال ۱۹۹۳ منتشر شده است. در نسخه جدید کاربران می‌توانند هم بصورت تک نفره و هم چند نفره این بازی را در سه حالت کمپین،Skirmish یا گروهی آنلاین بازی کنند. در بازی The Settlers از موتور Snowdrop یوبی سافت استفاده شده و نقشه‌های بازی با استفاده از تکنولوژی جدیدی ساخته می‌شوند که مناظری زیبا و خاص را تولید می‌کند. به ادعای یوبیسافت کاربرانی که وارد دنیای زیبای The Settlers می‌شوند محو جزئیات و کیفیت گرافیکی این بازی خواهند شد.

علاوه بر ویژگی‌های جدید در نسخه کامپیوتر، راه‌های متفاوت و جدیدی نیز برای پیروزی بر رقبا در این بازی پیش بینی شده است:

استراتژی مبارزه: بازیکنان می‌توانند با استفاده از ارتشی کامل از واحدهای متفاوت، از قلمرو خود دفاع کنند یا به سرزمین دشمن حمله کنند. واحدهای ویژه مثل رهبران ارتش می‌توانند تاثیری مثبت بر سایر نیروها داشته باشند.

استراتژی افتخار: بازیکنان می‌توانند یک شخصیت قهرمان انتخاب کنند که در میدان مسابقه در برابر دشمن به مبارزه بپردازد. زمانی که بازیکن یک مبارزه را شروع می‌کند تماشاچی‌هایی از هر دو طرف برای تماشای مبارزه به ورزشگاه می‌آیند. بردن در یک مبارزه می‌تواند در جبهه دشمن نارضایتی ایجاد کند. در این صورت امکان شورش نیز وجود دارد. با این کار شما می‌توانید قلمرو دشمن را تصرف کنید.

استراتژی ایمان: سومین استراتژی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با تبلیغ دین خود در نیروهای دشمن، به برتری برسند. اطلاعات بیشتر در مورد این استراتژی در آینده منتشر خواهد شد.

نسخه‌های متفاوت بازی

بازی استراتژیک The Settlers در سال 2020 برای PC عرضه خواهد شد
بازی استراتژیک The Settlers در سال ۲۰۲۰ برای PC عرضه خواهد شد

همچنین یوبیسافت در این مراسم نسخه‌های متفاوت بازی را نیز معرفی کرده است:

 • The Settlers® Standard Edition: نسخه استاندارد بازی. بازیکنان در این نسخه به سمت مناطق ناشناخته می‌روند و با کشف و پیروزی بر ساکنان بومی‌ منطقه، یک دنیای فانتزی و مربوط به قرون وسطی ایجاد می‌کنند. بازیکنان در این نسخه می‌توانند بصورت تک نفره یا گروهی از دنیای زیبای The Settlers لذت ببرند. مراحل Skirmish طولانی چند نفره نیز در این نسخه گنجانده شده.
 • The Settlers® Gold Edition: نسخه طلایی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سه روز زودتر از بقیه بازی را شروع کنند. مراحل “Monuments & Merchants” و دو آیتم تزئینی به نام “آلاچیق آرامش” و “چاه آرزو” نیز در نسخه وجود دارند.
 • The Settlers® Entdecker Edition: نسخه منحصر به فرد فیزیکی که تنها در آلمان، سوئیس، اتریش و لهستان عرضه خواهد شد. این ورژن علاوه بر تمامی قابلیت‌های نسخه استاندارد، ویژگی‌های زیر را دارد:
 • یک آیتم تزئینی داخل بازی: آلاچیق آرامش
 • سه لیتوگرافی که ماجراهای قهرمانان بازی را به تصویر کشیده
 • نسخه اصلی موسیقی‌های بازی
 • The Settlers® Collector’s Edition: که تنها در اروپا به فروش می‌رسد و کامل‌ترین نسخه بازی است. خریداران این نسخه سه روز زودتر از بقیه بازی را شروع می‌کنند، پکیج اکسپنشن اولیه را دریافت می‌کنند و آیتم‌های زیر نیز به آنها ارائه می‌شود:
 • تعدادی جعبه محدود (۵۰۰۰ عدد)
 • یک کتاب هنری با تصاویر بسیاری زیبا
 • دو آیتم تزئینی داخل بازی: آلاچیق آرامش و چاه آرزو
 • سه لیتوگرافی
 • نامه‌ای از Volker Wertich، سازنده اصلی بازی
 • دانه‌های گل
 • نسخه اصلی موسیقی‌های بازی

بازی استراتژیک The Settlers در سال 2020 برای PC عرضه خواهد شد؛ مشخصات تمامی نسخه‌ها

به علاوه تمامی بازیکنانی که این بازی را پیش خرید می‌کنند آیتم ویژه تزئینی “مجسمه اولین مهاجران” را دریافت می‌کنند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید