بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود

0
75
بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود
بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود. نسخه‌ی موبایل از بازی محبوب Valorant در راه است

استودیوی بازی‌سازی Riot Games که به ساخت بازی مطرح League of Legends شناخته می‌شود، اخیراً از ورود جدیدترین بازی خود یعنی Valorant به پلتفرم گوشی خبر داده است.

بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود
بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود

Anna Donlon، تهیه‌کننده‌ی بازی Valorant اذعان دارد که سعی این مجموعه برای یک سال اول کار خود، کسب اطمینان جامعه‌ی گیمرهای سبک FPS بوده است تا به آن‌ها نشان دهد که Valorant همواره از اصول اساسی بازی‌های رقابتی شوتر پیروی می‌کند.

از دیدن اینکه اجتماع رو به رشد بازیکنان، تلاش‌های ما در Valorant را می‌بینند و قدردان آن هستند بسیار خوشحالیم و به زودی همان تجربه‌ی Valorant رقابتی را به بازیکنان جهانی بیشتری ارائه خواهیم داد.

بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود
بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود

Valorant  یک بازی تیراندازی تاکتیکی اول شخص است که به صورت رایگان عرضه شده و در حال حاضر به طور انحصاری در رایانه‌های شخصی در دسترس است. از این بازی اغلب با عنوان تلفیق CS: GO و Overwatch یاد می‌شود زیرا مکانیک اصلی خود را از کانتر استرایک بهره گرفته و به مانند اورواچ دارای کاراکترهای مختلف با توانایی و قابلیت‌های متفاوت است.

بازیValorant که حدود یک سال پیش عرضه شد، به سرعت در جامعه‌ی بازی‌های آنلاین رایانه‌ای به محوبیت رسید. این بازی که از توانایی مکانیکی بالایی برخودار است با تکیه بر دو مهارت بازخورد سریع و هدف‌گیری دقیق شناخته می‌شود.

از این رو سوالاتی در مورد چگونگی عملکرد بازی روی پتلتفرم گوشی به دلیل محدودیت‌های کنترلی موجود پرسیده می‌شود که هنوز پاسخی برای آن‌ها در دست نیست.

این بازی حتی در کنسول‌های گیمینگ نیز موجود نیست و همین امر باعث می‌شود تا اینکه چرا آن‌ها مستقیماً به پلتفرم موبایل پرش کرده‌اند جالب تر شود. البته تصور می‌شود که یکی از دلایل عمده‌ی این حرکت، پیروی از مسیر سودآورد خریدهای درون برنامه‌ای (IAP) باشد که تا کنون عناوینی مانند Call of Duty، PUBG و Fortnite سردم‌دار آن بوده‌اند.

بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود
بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود

Riot Games هنوزهیچ اطلاعات بیشتری در مورد ماهیت بازی و همچنین جدول زمانی مربوط به زمان عرضه آن ارائه نداده است.

دیروز ۱۲ خرداد ماه (دوم ژوئن) اولین سالگرد بازی Valorant بود و استودیو رایت گیمز (Riot Games)، سازنده و ناشر ولورانت، در گفت‌وگوی اخیر خود در مورد آینده این بازی صحبت کرده است.

استودیو رایت گیمز اعلام کرده که بازی Valorant درآینده روی پلتفرم موبایل هم عرضه خواهد شد، اما اطلاعاتی از ساختار گیم‌پلی و تاریخ انتشار آن در دسترس قرار نگرفته است. آنا دونلان، تهیه کننده اجرایی Valorant، دراین‌باره می‌گوید «یکی از اولویت‌های اصلی ما در سال اول عرضه Valorant این بود که اعتماد جامعه کاربری جهانی بازی‌های تیراندازی اول شخص را به خود جلب کنیم و همچنین، به آن‌ها نشان دهیم که بازی همیشه به‌عنوان یک اثر تاکتیکال تیراندازی پایه‌ و اساس خود را تقویت خواهد کرد.» 

وی در ادامه صحبت‌های خود افزود «برای اینکه جامعه کاربری روبه‌رشد ما متوجه کارهای ما برای Valorant شود بالاتر از حد تصورات‌مان خواهد بود، خوشحالیم که به‌زودی تجربه Valorant را در اختیار کاربران بیشتری در سراسر جهان قرار خواهیم داد.»

در ادامه مشخص شده که ولورانت به‌صورت میانگین، ۱۴ میلیون بازیکن دارد که هرماه به حساب کاربری خود وارد شده و به‌تجربه‌ی بازی مشغول می‌شوند. همچنین رایت گیمز اعلام کرده که به مناسب اولین سالگرد بازی، رویداد مخصوصی را برگزار می‌کند که درجریان آن به اعضای جامعه کاربری Valorant آیتم‌های داخل بازی اهدا می‌شود.

 آیا از تجربه‌ی Valorant لذت می‌برید؟

بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود بازی موبایل Valorant ساخته می‌شود
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید