بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند (۲۹ خرداد)

0
215
فروشگاه اینترنتی سورنا

بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند (۲۹ خرداد) در این مطلب قصد داریم نگاهی به بازی‌های رایگان روزانه اندروید و آیفون داشته باشیم و آن‌ها را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم. 

بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند (۲۹ خرداد)

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی برای اندروید و iOS هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید.

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.


بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان
بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان

Crystal Cove

  • سازنده: Andrey Spencer
  • سبک: آرکید

Crystal Cove جزو آن دسته از بازی‌هایی است که به دفعات مختلف به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و اگر تابه‌امروز موفق به کسب آن‌ نشده‌اید، حال بهترین زمان برای دریافت Crystal Cove است. از نظر گیم‌پلی و مکانیسم‌های بازی، Crystal Cove یک محصول Matching به حساب می‌آید. بدین صورت که بازیکنان باید با قرار دادن آیتم‌های رنگی درکنار یکدیگر، آن‌ها را از بین برده و امتیاز کسب کنند. این در حالی است که نحوه انجام این کار، در Crystal Cove متفاوت و باعث متمایز شدن این بازی از محصولات مشابه شده است.

دانلود بازی Crystal Cove


حرکت روی خط کشیده شده در Cat&line

Cat&line

  • سازنده: Manekineco Games
  • سبک: کژوال

Cat&line ساختار بسیار ساده‌ای دارد، اما همین سادگی باعث می‌شود تا بتوانید خود را در طولانی مدت سرگرم کنید. ساختار گیم‌پلی بازی بدین شکل است که بازیکن باید در محیط خط‌های مختلفی را بکشد تا گربه بازی بتواند از روی آن عبور کرده و موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد. نحوه انجام این کار بااینکه ساده‌ است، اما همین سادگی درکنار موانع بازی به یکی از چالش‌های Cat&line تبدیل شده است. بااین‌حال، بد نیست به موسیقی‌های بازی هم اشاره‌ای داشته باشیم که جذاب و سرگرم کننده طراحی شده است.

دانلود بازی Addams Family Mystery Mansion

بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند بازی های پولی اندروید و آیفون که رایگان شده‌اند (۲۹ خرداد)
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید