بازی NBA 2K Playgrounds 2 ماه آینده عرضه می‌شود

0
652
بازی NBA 2K Playgrounds 2 ماه آینده عرضه می‌شود

۲K بازی NBA 2K Playgrounds 2 را معرفی کرد. بسکت‌بال آرکید دو-به-دو که توسط Saber Interactive ساخته می‌شود، و ۱۶ اکتبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی‌سی با قیمت ۳۰ دلار عرضه می‌شود.

با حضور مشاهیری مثل جولیوس اروینگ، کوین گارنت،‌ کارل آنتونی تاونز و جیسون تیتوم روی کاور بازی، NBA 2K Playgrounds 2 با بازیکن‌ها، زمین‌ها و حرکت‌های جدید، انرژی و اشتیاق بیشتری به خودش می‌گیرد.

NBA 2K Playgrounds 2 دارای بیش از ۳۰۰ بازیکن هنگام عرضه (شامل اسطوره‌های اضافه‌ شده‌ای مثل مایکل جوردن، کوبی براینت، و کریم عبدالجبار) و بیش از ۲۰۰ بازیکن دیگر که با آپدیت بعد از عرضه به بازی اضافه می‌شوند است. بازی با ده زمین بازی جدید از سراسر دنیا، از جمله واشنگتن، سنت لوییس، سئول و استرالیا، و زمین‌هایی که برای بعد از انتشار برنامه‌ریزی شده‌اند، عرضه می‌شود.

علاوه‌بر این، بازی روی بیش از ۱۰۰ حرکت نمایشی‌اش، مثل شواستاپر: تمام‌کننده و تمام‌کننده‌هایی مثل لاین دانک آزاد مایکل جوردن، به‌خوبی مانور می‌دهد. همچنین بسیاری آیتم‌های شخصی‌سازی، مثل ژاکت‌، تی‌شرت، شلوار، شلوارک و کفش‌های جدید،‌ در بازی وجود دارد. به‌علاوه، موسیقی NBA 2K Playgrounds 2 قرار است شامل ترک‌های خریداری شده از هنرمندان معروفی مثل Run The Jewels، Oddisee و DJ Premier باشد.

NBA 2K Playgrounds 2 راه‌های متنوعی برای بازی کردن است؛ تنها، با دوستان، یا مقابل بقیه. مود Playgrounds Championship یک لیگ جهانی با رقابت‌های مختلق و رنکینگ کو-آپ در اختیارتان می‌گذارد. درحالی که بخش تک‌نفره‌ی جدید، تجربه‌ی مدیریت یک تیم را در یک فصل عادی و مسابقات‌ش را خلق می‌کند. همچنین مسابقات آنلاین ۴ نفره، بازی‌های کو-آپ با هوش‌مصنوعی، مچ‌میکینگ پیش‌رفته با سرورهای اختصاصی، بازی‌های شخصی‌سازی شده، در بخش آنلاین بازی وجود دارد.

برای دریافت آخرین اخبار از NBA 2K Playgrounds 2 به سایت بازی مراجعه کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید