باندل جدید پلی‌استیشن ۴ بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

0
631
باندل جدید پلی‌استیشن ۴ بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد

کمتر از یک ماه به عرضه‌ی یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال یعنی Red Dead Redemption 2 باقی مانده است و اکنون شرکت را‌ک‌استار (Rockstar) قصد دارد تا انتظار را برای این بازی حتی از پیش هم سخت‌تر کند. طی خبری امروز باندل جدید پلی‌استیشن ۴ با موضوع این بازی معرفی شد.

با اطلاعات جدید منتشر شده از این عنوان،  انتظار برای بازی بسیار سخت شده و بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر آن هستند. به نظر می‌رسد سونی نیز با راک‌استار همکاری می‌کند تا عرضه‌ی این بازی از پیش هم با شکوه‌تر باشد. برای روز جمعه ۴ آبان سال ۹۷ (۲۶ اکتبر سال ۲۰۱۸) که این بازی به صورت رسمی عرضه می‌شود، سونی نیز باندلی کاملا جدید را تدارک دیده است. قابل ذکر است که این باندل حاوی یک پلی‌استیشن ۴ پرو با حافظه‌ی داخلی یک ترابایت است. این باندل با قیمت ۳۹۹٫۹۹ دلار قابل خریداری است و حاوی یک پلی‌استیشن ۴ پرو با رنگ مشکی جت‌بلک، یک کنترلر و یک دیسک از بازی Red Dead Redemption 2 است. باندل‌های عرضه شده معمولا حاوی بازی‌ مورد نظر به صورت دیجیتالی هستند ولی با عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی این بازی در باندل Red Dead Redemption 2 کسانی که به خرید دیسک علاقه دارند نیز از این بابت راضی خواهند بود.

بازی Red Dead Redemption 2  در تاریخ جمعه ۴ آبان سال ۹۷ (۲۶ اکتبر سال ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید