برهنگی کامل برخی شخصیت‌ها در Cyberpunk 2077، دلیل قابل‌قبولی دارد

1
802
برهنگی کامل برخی شخصیت‌ها در Cyberpunk 2077، دلیل قابل‌قبولی دارد

بازی Cyberpunk 2077 بالاخره پس از مدت‌ها انتظار در نمایشگاه E3 2018 امسال حضور داشت و اطلاعات و جزئیات جدیدی از آن منتشر شده است. این بازی به واسطه برخی ویژگی‌هایش، این روزها در صدر اخبار بازی‌های ویدئویی قرار گرفته که جدیدترین موضوع مورد بحث آن، «برهنگی کامل» برخی شخصیت‌های حاضر در این عنوان است.

استودیوی بازیسازی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، در جریان رویداد E3 2018 و پشت درب‌های بسته، نمایشی خصوصی از گیم‌پلی این بازی به افراد مطبوعات ارائه داد که جزئیات بسیاری از آن را فاش کرده است.

آدام بادُوسکی (Adam Badowski)، کارگردان بازی Cyberpunk 2077 در مصاحبه‌اش با وب‌سایت Polygon در خصوص برهنگی حاضر در این بازی چنین اظهار داشت:

برهنگی به یک دلیل برای ما خیلی اهمیت دارد؛ این سایبرپانک است و مردم بدن خود را تقویت می‌کنند. بنابراین بدن انسان‌ها دیگر یک استخوان [مقدس] نیست؛ [بلکه] عرفانی است. از آنجایی که مردم همه چیز را مدیریت می‌کنند، ارتباط خود با گوشت و بدنشان از دست می‌دهند. و به همین دلیل هم ما باید از برهنگی در موارد بسیاری استفاده کنیم.

این نکته از آنجایی مطرح شد که تصویری از بخش خلق شخصیت این بازی به نمایش گذاشته شد؛ جایی که بازی‌باز باید شخصیت V منحصر به فرد خود را بسازد و بسیاری از ویژگی‌هایش را خود مشخص و تعیین کند. در آن زمان، تصویری برهنه از شخصیت V بر روی پس‌زمینه‌ای آبی رنگ نشان داده شده بود.

برهنگی در ماموریت‌های این بازی نیز نقش مهمی دارد. در جایی از گیم‌پلی این بازی که برای اعضای Polygon به نمایش در آمده بود، شخصیت V باید یک زن را از دست چند نفر نجات می‌داد. به همین جهت، وی در حمامی پر از یخ برهنه شده بود تا برخی از اعضای بدنش را تغییر دهد تا بتواند به بهترین شکل ممکن ماموریت خود را به پایان برساند.

استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت رد خیلی با برهنگی‌ها غریبه نیست چراکه این مهم در صحنه‌های رومانتیک بازی محبوب The Witcher III: Wild Hunt نیز زیاد به تصویر کشیده شده بود اما آن‌ها این بار می‌خواهند پای خود را فراتر بگذارند.

بازی Cyberpunk 2077 همچنان تاریخ عرضه مشخصی ندارد و به احتمال زیاد برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید