به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty Black Ops 4 منتشر شد

0
481
به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

همان‌طور که در جریان هستید، بازی‌های تیراندازی اول شخص همیشه طرفداران و هواداران خاص خود را دارند. در این میان سری بازی Call of Duty Black Ops 4، بسیار شناخته شده و معروف است.

بازی Call of Duty Black Ops 4
بازی Call of Duty Black Ops 4

حال استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) برای باری دیگر، به‌روزرسانی جدیدی را برای بازی Call of Duty Black Ops 4 منتشر کرده تا تجربه‌ای نوین و بی‌نقص‌تر را در اختیار کاربران قرار دهد. با ما در ادامه همراه باشید.

دیروز استودیوی توسعه‌دهنده‌ی تری‌آرک، حالت جدیدی به نام Down But Not Out را به بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه کرد. اما هنوز محتویات بیشتری باید برای این قسمت عرضه شود چراکه همچنان به صورت کامل و جامع در دسرس بازی‌بازان قرار ندارد.

حال امروز این استودیوی بزرگ بازی‌سازی، به‌روزرسانی جدیدی را برای عنوان Call of Duty: Black Ops 4 منتشر کرده که بسیاری از ایرادات و مشکلات بازی را نیز برطرف خواهد کرد.

یکی از نکات مهم این به‌روزرسانی نوین، اضافه شدن آیتم Clear all New item markers به بخش شخصی‌سازی بازی شناخته می‌شود. آیتم یاد شده به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت یک جا، تمام عناوین جدیدی که در بازی آزاد کرده‌اید را تنها با انتخاب یک گزینه مشاهده کنید. بسیاری از بازی‌بازان و کاربران از همان لحظه‌ی اضافه شدن بخش شخصی‌سازی به بازی Call of Duty: Black Ops 4، خواستار چنین ویژگی و قابلیتی بودند.

علاوه بر موارد ذکر شده، ایرادات زیادی از بازی در بخش‌های چندنفره، Blackout و زامبی رفع خواهد شد تا بازی‌بازان و کاربران، تجربه‌ای بی‌نقص‌تر و بی‌نظیرتر را به دست آورند. شما می‌توانید جزئیات کامل‌تر و دقیق‌تر این به‌روزرسانی را از طریف وب‌سایت رسمی تری‌آرک مشاهده کنید.

از دیگر اخبار قابل توجه‌ی بازی Call of Duty Black Ops 4، می‌توان به رایگان شدن قسمت بتل رویال این عنوان برای مدتی محدود اشاره کرد.

بازی‌بازان و کاربرانی که هنوز موفق به تجربه‌ی بخش Blackout بازی Call of Duty Black Ops 4 نشده‌اند می‌توانند، از امروز تا پنجشنبه‌ی هفته‌ی آینده مورخ ۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۲۴ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) به صورت کاملا رایگان به این بخش جذاب دسترسی داشته باشند و آخر هفته‌ای مهیج و هیجان‌انگیز را با دوستان خود بگذرانند.

بازی Call of Duty Black Ops 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید