به‌روزرسانی جدید بازی The Crew 2 هم‌اکنون در دسترس است

0
568
به‌روزرسانی جدید بازی The Crew 2 هم‌اکنون در دسترس است

در جدیدترین به‌روزرسانی این عنوان ماشین‌هایی که تشک بادی زیر آنها قرار دارد (hovercraft vehicles) به بازی اضافه شدند. همچنین طراحی مجدد نقشه بازی صورت گرفته است و یک حالت جدید به نام حالت یخی (Ace Mode) در این به‌روزرسانی به بازی اضافه شدند.

به‌روزرسانی جدید عنوان The Crew 2 با نام Gator Rush هم‌اکنون در دسترس است که پس از دریافت آن، قسمت هاورکرافت (Hovercraf) برای شما قابل استفاده می‌شود که به شما این امکان را می‌دهد، تا با وسیله نقلیه خود در دو محیط مختلف و بدون هیچ‌گونه وقفه‌ای به حرکت خود ادامه دهید. علاوه بر آن وسایل نقلیه جدید و بیش از ۲۰ فعالیت که به تازگی به بازی اضافه شدند پس از به‌روزرسانی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

همچنین ۳ وسیله نقلیه هاورکرافت جدید در این به‌روزرسانی به بازی اضافه شده و این ویژگی را دارا هستند تا همزمان در آب و خشکی نیز مسیر خود را ادامه دهد. بخش‌های متوع و مناسبی برای قسمت هاورکرافت بازی طراحی شده که در نقشه اصلی بازی وجود دارد و می‌توانید با انجام حرکات چرخشی مانند banked turns و steeper slopes در مکان‌هایی که مناسب این حرکات هستند مانند Bayou ،Glacier Park ،Lake Michigan از مسیر حرکت خود لذت بیشتری ببرید.

همچنین یازیکنان می‌توانند با انجام دادن چالش‌های حالت یخی (َAce Mode) جایزه‌های با ارزشی بدست بیاوررند. لازم به ذکر است که یک درجه سختی جدید نیز در این به‌روزرسانی به بازی اضافه شده است. سری جدید Live Xtrem در کنار سه وسیله نقلیه جدید به نام‌های Jetsprint ،Hypercar و اتومبیل‌های بدون سقف (Touring Car) نیز اضافه شده است.

کسانی که Season Pass بازی را خریداری کنند، جدا از وسایل نقلیه‌ای که گفته شد، یک ماشین صحرایی به نام Ariel Nomad 2015 buggy و یک وسیله نقلیه هاورکرافت به نام  XK Armored 2018 که قابلیت رفتن در خشکی و آب را همزمان با هم دارد، به صورت جداگانه دریافت می‌کنند. همچنین تشک‌های بادی زیر آنها به جای چرخ نصب شده تا هم در آب و هم در خشکی بدون هیچ مشکلی به مسیر خود ادامه دهند. لازم به ذکر است که کسانی که Season Pass ندارند نگران نباشند زیرا همه وسایل نقلیه در تاریخ ۱۱ مهر ماه (۳ اکتبر) برای کاربران این بازی قابل استفاده خواهد شد.

بازی The Crew 2 را می‌توانید به صورت رایگان از تاریخ ۵ مهر ماه (۲۷ سپتامبر) تا ۸ مهر ماه (۳۰ سپتامبر) از طریق سرویس Uplay تجربه کنید. همچنین در این مدت زمان، خرید عنوان The Crew 2 برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ با ۴۵% درصد تخفیف همراه خواهد بود. شما می‌توانید تریلر به‌روزرسانی جدید این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P| دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P| دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید