تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ با یک تریلر مشخص شد

0
63
تاریخ انتشار Layers of Fear: Legacy برای نینتندو سوییچ
تاریخ انتشار Layers of Fear: Legacy برای نینتندو سوییچ
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ با یک تریلر مشخص شد

تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو
تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو

ازی Layers of Fear در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌ های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد و شاید عنوانی بی نقص و کامل نبود، اما سازندگان مستقل آن توانسته بودند عنصر ترس و دلهره و القای آن را به بهترین شکل ممکن در بازی بگنجانند و بازی خود را از هر نظر دهشتناک و دلهره آور طراحی نمایند.

موفقیت این بازی مستقل برروی همه پلتفرم‌های اشاره شده باعث شد تا سازندگان پای خود را فراتر بگذارند و دست به ساخت محتوای الحاقی بزنند. علاوه بر این، پس از عرضه کنسول نینتندو سوییچ، سازندگان به فکر ساخت نسخه‌ای برای این کنسول ترکیبی افتادند.

پیش از این می‌دانستیم که بازی Layers of Fear: Legacy قرار است برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ عرضه شود اما تاریخ انتشار دقیق و مشخصی به ما داده نشده بود. حال، استودیوی مستقل Bloober Team به تازگی اعلام کرده است که بازی Layers of Fear: Legacy در تاریخ ۲۱ ماه فوریه سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین اعلام شده که این بازی برای سوییچ، ۱۹٫۹۹ دلار یا ۱۹٫۹۹ یورو یا ۱۷٫۹۹ پاوند قیمت دارد.

تاریخ انتشار Layers of Fear: Legacy برای نینتندو سوییچ با یک تریلر مشخص شد

بازی Layers of Fear: Legacy عنوانی بر اساس بازی اصلی، یعنی Layers of Fear است که برای پلتفرم‌های اشاره شده منتشر شده بود اما در این نسخه از بازی، یک سری قابلیت‌های انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ گنجانده شده و همچنین بازی از نظر بصری یک بازسازی یا ریمستر به حساب می‌آید.

با توجه با این که بازی‌بازان و طرفداران کنسول‌های نینتندو، عناوین وحشت بقا و ترسناک زیادی را برروی کنسول‌های خود، مخصوصا نینتندو سوییچ در اختیار ندارند، قطعا انتشار بازی Layers of Fear: Legacy برای این کنسول ترکیبی باعث خوشحالی طرفداران این سبک خواهد شد و می‌تواند سبک وحشت بقا را روی کنسول نینتندو سوییچ بیاورد.

همچنین ذکر این نکته لازم است که این نسخه از بازی برای کنسول نینتندو سوییچ، محتوای الحاقی Inheritance را نیز در خود دارد که ارزش تجربه‌اش را بیش از پیش می‌کند. شما می‌توانید در زیر، خلاصه‌ای از بازی که توسط استودیوی Bloober Team منتشر شده است را مطالعه کنید:

تاریخ انتشار Layers of Fear: Legacy برای نینتندو سوییچ با یک تریلر مشخص شد

Layers of Fear: Legacy یک بازی اول شخص ترسناک است که به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. در این عنوان به بازی‌بازان اجازه داده می‌شود تا کنترل یک نقاش روانی را به عهده بگیرند که می‌خواهد شاهکار خود را کامل کند.

تمرکز بازی‌باز در این عنوان جست و جو و کاوش در محیط تغییر شکل دهنده و اتمسفریک یک امارت قرون وسطایی است و آن ها باید راز بیماری روانی موجود روی شخصیت اصلی بازی را کشف کنند.

با آشکار شدن مشکلات روانی و توهمات طی شکل های مختلف در طول بازی، بازی‌بازان با چالش های مختلفی دست و پنجه نرم خواهند کرد و با یکی از همه جانبه‌ترین و وحشتناک ترین تجربه ها در تاریخ بازی‌های وحشت بقا رو به رو خواهند شد.

یک تریلر جدید از بازی Layers of Fear: Legacy نیز منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر تماشا و دانلود نمایید. نسخه پایه این بازی همان طور که اشاره شد، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس قرار دارد و نسخه نینتندو سوییچ قرار است در تاریخ ۲۱ ماه فوریه سال ۲۰۱۸ منتشر شود.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

منبع : سایت گیمفا

تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ تاریخ انتشار Layers of Fear Legacy برای نینتندو سوییچ 
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید