تبلیغ تلویزیونی جدیدی از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد

0
640
تبلیغ تلویزیونی جدیدی از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شد

دیگر زمان زیادی به انتشار بازی محبوب Ace Combat 7: Skies Unknown باقی نمانده و حال به تازگی باندای نامکو نیز بازاریابی و تبلیغات این بازی را آغاز کرده است. از این روی تبلیغ تلویزیونی جدیدی از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown منتشر شده که بر‌روی قابلیت‌های شخصی سازی بازی تمرکز دارد.

با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown، شرکت باندای نامکو تبلیغات این بازی را آغاز کرده است. از این روی، شاهد انتشار تلیغ تلویزیونی جدیدی از این بازی هستیم که خیلی کوتاه به نمایش یکی از ویژگی‌های مهم بازی یعنی شخصی‌سازی جت‌های جنگی می‌پردازد. اضافه شدن ویژگی‌هایی از قبیل فهرست تجهیزات و بخش Aircraft Tree (درخت مهارت‌ها) باعث شده است تا گیم‌پلی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown بسیار مشابه بازی‌های نقش آفرینی به نظر برسد. این روزها تعداد بازی‌های نقش آفرینی بسیار بالا رفته و شاهد هستیم که بسیاری از آنها نمی‌توانند تجربه‌ی مناسبی از این سبک را به بازی‌بازان ارائه دهند؛ موضوعی که شاید Ace Combat 7: Skies Unknown بتواند در آن موفق ظاهر شود.

اما خارج از بحث المان‌های نقش آفرینی، گیم‌پلی بازی و مبارزات هوایی آن بسیار جذاب و هیجان انگیز به نظر می‌رسد و این تنها دلیلی است که باعث شده تا سری Ace Combat طی این سال‌ها به بازی بسیار محبوبی در میان بازی‌بازان تبدیل شود. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۱۵

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown در تاریخ جمعه ۲۸ دی ماه (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز در تاریخ ۱ فوریه (۱۲ بهمن ماه سال جاری) در دسترس قرار می‌گیرد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید