تریلری از اجرای Doom Eternal برروی RTX 3080 منتشر شد

0
119

شرکت انویدیا (Nvidia) اخیرا از نسل جدید کارت‌های گرافیکی خود رونمایی کرد و تریلری از اجرای برخی از عناوین پرطرفدار برروی کارت‌های سری RTX 30 را با هواداران به اشتراک گذاشت. تریلر جدید منتشر شده از بازی Doom Eternal کیفیت بازی برروی دو کارت گرافیک RTX 2080 Ti و RTX 3080 را با یکدیگر مقایسه کرده است.

 

بازی Doom Eternal بهار امسال در دسترس کاربران و هواداران این سری محبوب قرار گرفت و توانست نظر مثبت بسیاری از هواداران و منتقدین را به سمت خود جذب کند. این عنوان در زمان عرضه نیز کیفیت بسیار خوبی از نظر بصری و گرافیکی را در اختیار کاربران قرار داده بود ولی به نظر می‌رسد پرچمدار جدید شرکت انویدیا زیبایی و جذابیت بازی را بیش از پیش افزایش داده است. تیم سازنده امروز تریلری جدید از اجرای بازی Doom Eternal برروی کارت گرافیک RTX 3080 را با هواداران به اشتراک گذاشته و آن را با تریلر مربوط به اجرای بازی برروی کارت گرافیک RTX 2080 Ti مقایسه کرده است.

بازی Doom Eternal در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس است. جدیدترین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این بازی با نام The Ancient Gods Part 1 به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید. (لینک مربوط به کیفیت ۴K این ویدئو برای دانلود قرار گرفته است).

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۵:۰۶

دریافت ویدئو با کیفیت ۴K

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید