تریلر جدید Forza Horizon 4 ویژگی‌های جدید آن را معرفی می‌کند

0
432
تریلر جدید Forza Horizon 4 ویژگی‌های جدید آن را معرفی می‌کند
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

اگر در جریان اخبار عنوان Forza Horizon 4 باشید حتماً می‌دانید که در هفته‌های گذشته، استودیو پلی‌گراند گیمز (Playground Games) تریلرهای مختلفی از گیم‌پلی فصل‌های گوناگون این بازی به نمایش گذاشته بود. حال اما به تازگی این استودیو ویدئوی جدیدی از Forza Horizon 4 منتشر کرده است که تمامی جزئیات جدید اعمال شده برروی این عنوان را به‌تصویر می‌کشد.

همان‌طور که می‌دانید یکی از مورد انتظارترین عناوین آینده‌ی صنعت بازی‌ها، بازی Forza Horizon 4 نام دارد که پس از موفقیت‌های کم‌نظیر نسخه‌ی پیشین خود با بسیاری از ویژگی‌های کوچک و بزرگ جدید بازگشته است. پلی‌گراند گیمز و مایکروسافت همواره در فرصت‌های گوناگون تا حد ممکن از جزئیات این ویژگی‌ها سخن گفته‌ و هواداران را در جریان تغیرات این بازی قرار داده‌اند. در ویدئوی جدید نیز باری دیگر توسعه‌دهندگان به توضیح و معرفی موارد جدید اعمال شده بر Forza Horizon 4 پرداخته‌اند که در ادامه می‌توانید فهرستی از آن‌ها را مطالعه کنید:

  • رانندگی حین بارش برف نیازمند تکنیک‌های متفاوتی است؛ به عنوان مثال برای گذر از پیچ‌ها باید روش متمایزی نسبت به شرایط جوی دیگر به‌کار بگیرید.
  • ۱۲ خانه در بازی وجود دارند که مانند پایگاه‌ها عمل می‌کنند.
  • در بازی رویدادهایی تحت عنوان “Showcase Events” وجود دارند که طی آن‌ها می‌توانید به عنوان مثال با یک “هواناو” به مسابقه بپردازید.
  • Forza Horizon 4 در یک دنیای مشترک میان بازی‌بازان واقعی اجرا می‌شود و هر سرور تا ۷۲ نفر ظرفیت دارد.
  • “Drivatar”های دوستان شما که توسط رایانه کنترل می‌شوند، همچنان در بازی حضور خواهند داشت.
  • درخت مهارت‌ها گسترش یافته و راه‌های جدیدی برای به‌دست آوردن Perk‌ها اضافه شده‌اند.
  • بخش “Team Adventure” ارائه‌دهنده‌ی رقابت‌های چندنفره‌ی تیمی است که شامل حالت‌های مختلفی می‌شود؛ به عنوان مثال حالتی وجود دارد که در آن ماشین‌های تیمِ زامبی، با ضربه زدن به ماشین‌های تیمِ حریف، آن‌ها را آلوده خواهند کرد.
  • شهر ادینبرا مکان بزرگی است که تاریخچه‌ی بسیاری دارد؛ خیابان‌های این شهر پیچیده هستند و گردش در آن‌ها سرگرم‌کننده خواهد بود.

بازی Forza Horizon 4 در تاریخ سه‌شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نمایش گیم‌پلی این بازی در فصل‌های بهار، تابستان، پائیز و زمستان را با کلیک برروی هر یک از فصول، مشاهده کنید.

در ادامه شما را به تماشای تریلر جدید دعوت می‌کنیم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید