تصاویر مفهومی جدیدی از عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شد

0
1506
تصاویر مفهومی جدیدی از عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شد

تصاویر مفهومی جدیدی از عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شده که ظاهر و طراحی شخصیت‌های خبیث این عنوان را نشان می‌دهد.

همانطور که می‌دانید حدود سه ماه دیگر تا انتشار عنوان Marvel’s Spider-Man باقی مانده است و طرفداران این سری و دنیای مارول بیشتر از همیشه خوشحال هستند چونکه آن‌ها قرار است بعد از سال‌ها شاهد بهترین بازی از شخصیت مردعنکبوتی را باشند. همچنین این عنوان در نمایشگاه E3 حضور داشت. در کنفرانس خبری سونی نمایش جدیدی از این عنوان پخش شد که برای اولین بار از گروه شش خبیث رونمایی کرد.

در تریلر پخش شده از عنوان Marvel’s Spider-Man در نمایشگاه E3، برای اولین بار شاهد شخصیت‌های خبیث راینو، اسکورپیون و والچر در این عنوان بودیم. همچنین در این تریلر شخصیت میستر نگاتیو نیز حضور داشت که یکی از اعضای گروه شش خبیث در این عنوان می‌باشد. البته تا قبل از این تریلر استودیو اینسومنیاک گیمز اعلام کرده بود که شخصیت میستر نگاتیور شخصیت خبیث اصلی این عنوان است، اما با انتشار این تریلر به نظر می‌رسد که اینگونه نباشد.

حال تصاویر مفهومی جدیدی از عنوان Marvel’s Spider-Man منتشر شده که ظاهر و طراحی شخصیت‌های خبیث حاضر در تریلر E3 را نشان می‌دهد.

با توجه به ظاهر شخصیت اسکورپیون که در کمیک‌ها ظاهر بسیار ساده ای دارد، به نظر می‌رسد استودیو اینسومنیاک با توجه به ظاهر گذشته، حال و چیزی جدید، ظاهری جدید از این شخصیت در عنوان Marvel’s Spider-Man به کار برده است.

ظاهر نهایی این شخصیت در این عنوان عالی و زیبا به نظر می‌رسد.

این تصویر، ظاهر بسیار متفاوتی از شخصیت میستر نگاتیو را که قبلا در تریلرهای عنوان Marvel’s Spider-Man شاهد آن بودیم نشان می‌دهد. در این تصویر به نظر می‌رسد شخصیت میستر نگاتیو به جای کت‌اش یک Hoodie بر تن کرده باشد.

اما این یکی تصویر برای طرفداران دنیای کمیک، ظاهری آشناتر به نمایش می‌گذارد  و در عین حال خوب است که توسعه دهندگان انتخاب کرده‌اند تا از دنیای کمیک استفاده کنند و ظاهر این شخصیت را به دنیای کمیک نزدیک‌ نمایند.

در تصویر بعدی یکی از مبارزات مردعنکبوتی را مشاهده می‌کنیم و به احتمال زیاد یکی از باس فایت‌های بازی را در این تصویر شاهد باشیم. همچنین اگر دقت کنید اسم OSCORP را می‌بینید و می‌توان فهمید که این درگیری در محیط یکی از ساختمان‌های این شرکت جریان دارد.

شخصیت الکترو در این عنوان بسیار عالی طراحی شده اما بسیاری از طرفداران از تغییر زیاد ظاهر این شخصیت با ظاهر اصلی آن در دنیای کمیک ناراضی‌اند.

شخصیت دیگری که طراحی او نسبت به طراحی دنیای کمیک تغییر بسیاری کرده شخصیت راینو است که طراحی او در این عنوان زیبا به نظر می‌رسد. احتمالا ظاهر این شخصیت از ترکیب ظاهر این شخصیت در دنیای آلتمیت و دنیای اصلی مارول، طراحی شده باشد. هم ظاهری مدرن دارد و از تکنولوژی استفاده کرده، هم اندازه بسیار بزرگی ندارد.

اگر شما فیلم Spider-Man: Homecoming را تماشا کرده باشید می‌دانید که شخصیت والچر در این فیلم حضور داشت. اما هوادارن از ظاهر این شخصیت در این فیلم راضی نبودند چون تفاوت بسیاری نسبت به دنیای کمیک داشت. به نظر می‌رسد ظاهر این شخصیت در این بازی از ترکیب ظاهر این شخصیت در دنیای اصلی مارول و فیلم Spider-Man: Homecoming طراحی شده باشد.

بازی Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید