حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت از گیمرها

0
873
حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت از گیمرها
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت از گیمرها .برند AORUS، که برند گیمینگ، کمپانی شناخته شده GIGABYTE می‌باشد، در سطح دنیا به حمایت و اسپانسری از گیمرهای حرفه ای می پردازد. چندی پیش نیز این کمپانی اسپانسر یکی از بزرگترین و معروفترین تیم های اروپایی (G2 Esport) شد و  با اعلام حمایت خودش از این تیم خط مشی جدیدی را در سیاست های آیندۀ این کمپانی ترسیم کرد.

 ایران یکی از کشورهای بزرگ و دارای پتانسیل ویژه در بخش بازی های رایانه ای می باشد که در کنار پیشرفت صنعت گیم و بازی سازی در ایران، از پتانسیل بسیار ویژه ای بهرمند است. یکی از مهمترین عوامل این رشد و شکوفایی صنعت گیمینگ در ایران گیمرهای ایرانی هستند که کمپانی گیگابایت در راستای سیاستهای حمایتی خود از گیمرها اقدام به همکاری و حمایت از گیمرهای ایرانی نموده است و در اولین گام همکاری خود را با یکی از گیمرها و استریمرهای ایرانی اعلام کرد.

کوثر عزیزی ملقب به ToxicGirl، اولین دختر استریمر ایرانی و یکی از بازیکنان حرفه‌ای عنوان Overwatch، می باشد. ایشان که از سال ۲۰۱۰ فعالیت گیمینگ خود را بصورت آنلاین و با بازی Call of Duty 4 آغاز کرد، موفق به کسب چندین عنوان در تورمنتهای اروپایی و ایرانی شده است. همچنین ایشان به استریم حرفه ای بازی هایی همچون PUBG، Rainbow 6 Siege، LOL، Overwatch و… بصورت حرفه ای می پردازد.

حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت
حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت

شاید حمایت کمپانی ها از گیمرها موضوع تازه ای در سطح اول گیمینگ در دنیا نباشد ولی حمایت کمپانی گیگابایت از این گیمر ایرانی بطور حتم یکی از اولین ها در نوع خود در ایران است .کوثر عزیزی در راستای این همکاری عنوان کرد «همیشه به‌دنبال ایجاد فرصت برای گیمرهایی مانند خودش هستم و امیدوارم در آینده شاهد حضور پررنگتر گیمرهای ایرانی در دنیا باشیم.»

همچینین ایشان ابراز امیدواری کردند تا کمپانی های بزرگ سخت افزاری و گیمینگ با سرمایه گذاری بر روی صنعت گیم در ایران فرصتهای بهتری را برای رشد و شکوفایی این صنعت در ایران فراهم کنند.

حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت
حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت

کمپانی گیگابایت نیز با اعلام حمایت از صنعت گیم در ایران تلاش دارد تا در آیند با همکاری بازی سازان ایرانی(بازی های ایرانی) و گیمرهای ایرانی، در ایجاد رونق و شکوفایی این بخش عظیم سهمی داشته باشد.

[ریپورتاژ آگهی]

حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت حمایت AORUS، برند گیمینگ گیگابایت 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید