دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱

0
471

دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱  سبب افزایش سرعت CPU ، یک نرم افزار قدرتمند و کم حجم برای افزایش سرعت عملکر سی پی یو و بهبود آن می باشد که به تازگی توسط  PGWARE برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است و

کاربران می توانند برای اجرای برنامه های مختلف ، بازی ها ، تولید فیلم ، نرم افزار ویرایش عکس و … که نیاز به قدرت پردازش بیش از حد دارد ، از نرم افزار PGWare PCBoost استفاده کنند .

با نرم افزار PGWare PCBoost فورا می توانید برنامه ها و بازی هایی را که نیاز به اجرای سریع تر بر روی کامپیوتر دارند و بدون نیاز به خرید سخت افزار جدید ، اجرا نمایید . با نرم افزار PGWare PCBoost کامپیوتر شما قادر به استفاده از قدرت پردازنده بیشتر می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار PGWare PCBoost:

– سازگاری کامل با ویندوزهای ۱۰، ۸، ۷، ویستا، ایکس پی، ویندوز سرور و …

– بهینه سازی و بهبود عملکرد نرم افزار ها و بازی ها با ایجاد اولویت بندی پردازشی برای نرم افزارهای مورد نظر

– امکان تغییر و اصلاح تنظیمات پردازشی پردازنده برای بهبود عملکرد نرم افزارهای مختلف

– امکان گرفتن تست بنچمارک از پردازنده و مقایسه آن با نمونه های دیگر

– رابط کاربری مدرن و جدید

– سازگار با Microsoft Windows 10، ۸، ۷، Vista، XP & Windows Server 2012، ۲۰۰۸، ۲۰۰۳. ۳۲-BIT / 64-BIT آماده است.

دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز 2021
دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱

لینک دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز portable

نام:PGWare PCBoost
حجم فایل:۶ مگابایت
شرکت سازنده:PGWare
تاریخ انتشار:۲۰۲۰
ورژن:۵.۱.۱۱.۲۰۲۱
زبان:انگلیسی
فرمت فایل:exe
پلتفرم:ویندوز
رمز فایل:www.gnsorena.ir
فایل راهنما:دارد
دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز 2021
دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱

PCBoost به شما امکان می دهد برنامه هایی مانند بازی ها ، تولید فیلم ، نرم افزار ویرایش عکس و هر نرم افزاری را که برای پردازش بیش از حد نرم افزاری که در ابتدا طراحی شده است ، نیاز به قدرت پردازش بیش از حد داشته باشید.

با کمترین تلاش و تلاش ، می توانید فوراً برنامه ها و بازی ها را مجبور کنید بدون نیاز به خرید سخت افزار جدید ، سریعتر روی رایانه اجرا شوند. اکثر برنامه ها به گونه ای طراحی شده اند که حداقل CPU (پردازنده) را مصرف می کنند

که اغلب منجر به بی کار بودن CPU می شود و از حداکثر پتانسیل آن استفاده نمی شود.

برنامه فعال PCBoost دائماً نظارت می کند که کدام برنامه به عنوان برنامه پیش زمینه و فعال در حال اجرا است. سپس به CPU می گوید که این برنامه را نسبت به سایر برنامه ها اولویت دهد.

این دستورالعمل مستقیم به CPU ، برنامه را مجبور می کند تا در اسرع وقت بیشتر مورد توجه قرار گیرد و کارهای مورد نیاز را به سرعت به پایان برساند.

اگر به برنامه یا بازی دیگری بروید ، PCBoost فوراً متوجه این تغییر می شود و به CPU دستور می دهد كه برنامه قدیمی را در اولویت طبیعی و برنامه تازه فعال و پیش زمینه را در اولویت بالاتر قرار دهد. این رویکرد به برنامه فعلی و فعال این امکان را می دهد تا همیشه بیشترین توان CPU را استفاده کند.

افزایش عملکرد

با دستور دادن پردازنده رایانه برای دادن اولویت بالاتر از سایر برنامه های موجود در پس زمینه ، فوراً برنامه پیش زمینه را سریعتر اجرا می کند. هوش مصنوعی

به طور مداوم برنامه پیش زمینه را تغییر می دهد تا از کمترین هسته پردازنده در رایانه های چند هسته ای استفاده شود. اطمینان از اینکه برنامه ها همیشه بیشترین توان پردازنده را در اختیار دارند.
سخت افزار خود را باز کنید

قفل قدرت سخت افزار رایانه خود را باز کنید ، دیگر وقتی پردازشگر بیکار دارید هدر می رود وقتی که به برنامه های حیاتی نیاز دارید تا در اسرع وقت تمام شوند. دیگر منتظر نیست

منتظر برنامه هایی نباشید که انجام آنها برای همیشه طول می کشد ، برنامه ها اکنون خیلی سریعتر اجرا می شوند و وقتی کنترل پردازنده با نصب PCBoost را انجام می دهید کارها سریعتر انجام می شوند.
PCBoost همچنین از پردازنده های چند هسته ای امروزه در اکثر رایانه ها بهره می برد. به طور کلی هرچه تعداد هسته های پردازنده شما بیشتر باشد ، رایانه شما سریعتر کار می کند ،

با این حال بیشتر برنامه ها برای استفاده از پردازنده های چند هسته ای نوشته نشده اند. با شناسایی پردازنده چند هسته ای ، PCBoost فوراً به برنامه پیش زمینه دستور می دهد تا روی هسته پردازنده ای که کمترین استفاده را دارد ، اجرا شود.

به عنوان مثال اگر رایانه شما دارای دو هسته پردازنده است و هسته آن در ۷۵٪ و هسته دو در ۲۵٪ است ، سپس PCBoost اطمینان حاصل خواهد کرد که برنامه در هسته دو اجرا می شود.

این ویژگی به برنامه ها این امکان را می دهد تا همیشه بیشترین قدرت پردازش را داشته باشند و باعث می شوند رایانه شما سریعتر کار کند.

هر برنامه ای که به پردازش بیش از حد نیاز دارد ، با نصب PCBoost می تواند سریعاً سریعتر شود. به آسانی بارگیری نسخه فعلی نرم افزار ما ، کلیک روی دکمه نصب و اجازه دادن همه کارها به تنهایی است.

رابط کاربری ساده و ساده PCBoost به شما امکان می دهد آن را تنظیم کرده و فراموش کنید و به PCBoost اجازه دهید به طور خودکار برنامه های شما را سریعتر کار کند.

در صورتی که PCBoost با ویندوز و بسیاری از تنظیمات متعددی که برای کنترل آنها در دسترس است ، برای کاربران قدرتمند کامپیوتر ، تنظیمات بسیاری مانند سرعت برنامه ها ، سرعت مسدود شدن برنامه ها و برنامه های آنها فراهم می شود.

شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید PCBoost را خوب تنظیم کنید یا بگذارید خودش کار کند – نرم افزار ما تا کاربران متخصص کامپیوتر با تازه کارها کار می کند.

دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز 2021
دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱

PCBoost 5 عکس و ویژگی های صفحه

با افزایش نخ اولویت پردازنده در برنامه فعال فعلی ، اجازه می دهد تا این برنامه ها سریعتر اجرا شوند ، بازی ها و برنامه ها را بهینه می کند.

در پس زمینه اجرا می شود ، که به نرم افزار اجازه می دهد بدون تعامل کاربر بی سر و صدا اجرا شود و برنامه ها را تسریع کند.
تنظیم جدید ایده آل پردازنده به طور خودکار برنامه های کاربردی را به استفاده از هسته های پردازنده ای که به طور کامل استفاده نشده اند ، تنظیم می کند.

ویژگی آزمون معیار پردازنده برای بدست آوردن تخمینی از سرعت و پایداری پردازنده رایانه شما به آن اضافه شده است.
برنامه بلوک داخلی و کاملاً قابل ویرایش از برنامه هایی که با آنها سازگار نیستند ، برای جلوگیری از مشکلات نرم افزار مانند کندی سرعت و خرابی کامپیوتر.

رابط کاربری مدرن جدید و پیشرفته ، استفاده آسان و بصری و سازگار با دستورالعمل های رابط کاربری ویندوز.به روزرسانی های نرم افزار را می توان مستقیماً از داخل برنامه بارگیری و نصب کرد بدون اینکه به وب سایت ما مراجعه کنید.

دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱ دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱ دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱ دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱ دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱
دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱ دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱ دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱ دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱ دانلود نرم افزار PGWare PCBoost بهینه ساز ویندوز ۲۰۲۱

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید