دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS

16
16798
دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS
دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

در این پست لینک دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS برای شما قرار میدم.

لینک دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS

رمز فایل : www.gnsorena.ir


معرفی بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر

تقریبا غیر ممکن است چند ساعتی را در کوهستان‌های همیشه سفیدپوش نوروژ و جاده‌های جنگلی انگلستان در بازی Assassins Creed Valhalla بگذرانید، داستان والهالا را جلو ببرید و متوجه الگو گرفتن سازندگان از بازی‌های معروف و شناخته شده‌ نشوید. لوکیشن‌ها، نوع روایت داستان و حتی سرعت بازگو شدن آن کاملا Red Dead Redemption 2 را به یاد می‌آورد.

والهالا با مراحل فرعی، برخی از قابلیت‌ها و اتمسفر کلی خودش حتی بیشتر از گذشته نسخه سوم Witcher را در ذهن تداعی می‌کند اما هیچ کدام از الگوبرداری‌ها نه تنها نقطه ضعف به حساب نمی‌آیند بلکه به نظرم والهالا را به یکی از کامل‌ترین نسخه‌های سری تبدیل کرده‌اند.

داستان بازی Assassins Creed Valhalla آنقدری درگیر کننده است که تا پایان جالب و مهم خودش شما را به دنبال خود بکشد و در عین حال در این مسیر تقریبا ۶۰ ساعته به سختی می‌توانید در برابر وسوسه انجام ماموریت‌های فرعی و مینی گیم‌های بازی هم مقاومت کنید.

ماموریت‌های اصلی شاید هر از چند گاهی تا حد کمی شبیه هم شوند، برخی از کاراکترها هم کمی روی مختان راه بروند و در این بین هم برای صحبت کردن‌های بیش از حد با آن‌ها مجبور شوید مسافت‌های زیادی را طی کنید اما در مجموع والهالا مجموعه‌ای از شخصیت‌های به یادماندنی و مراحل متفاوت دوست داشتنی دارد که آشنا شدن با آن‌ها و تجربه‌شان تا انتها لذت‌بخش است.

Assassins Creed Valhalla PC-EMPRESS

نسخه فشرده DODI اضافه شد

دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS
دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS

 

اما برگ برنده اصلی Assassin’s Creed Valhalla ترکیب کردن این لول دیزاین عالی و کاراکترهای خوب با ویژگی‌های اصلی نسخه‌های ابتدایی است. اشتباه نکنید، والهالا یک بازگشت کامل به دورانی چون نسخه دوم نیست و یوبیسافت در این نسخه هم روند جدیدش را پیش گرفته است ولی بازگشت ویژگی‌های چون هیدن بلید، مخفی‌کاری و پنهان شدن در بین جمعیت واقعا تا حد زیادی آن حس اساسینز کرید گذشته را به والهالا برگردانده است.

شخصیت پردازی مورد دیگری است که به یکی از نقطه قوت‌های بازی تبدیل شده است. ایوور پس از اینکه گذشته او به خوبی نشان داده می‌شود، در طول روایت داستان به یک شخصیت کامل و پخته تبدیل می‌شود. البته در‌این‌میان شخصیت‌های دیگری مثل اودین هم به او کمک می‌کنند تا بتواند تصمیم‌های بهتری بگیرد. همچنین نوع تعامل ایوور و سیگرد، یکی از بهترین بخش‌های بازی است که تا آخرین نقطه از داستان دستخوش فراز و نشیب‌های مختلفی است.

سایر شخصیت‌های اصلی داستان هم شخصیت‌پردازی خاص خود را دارند. همچنین بازی Assassins Creed Valhalla دارای کاراکترهای خاکستری است که به‌خوبی در حساس‌ترین بخش‌های داستان بازیکن را غافلگیر می‌کنند.

بااینکه تمامی شخصیت‌ها، چه شخصیت‌های منفی و چه شخصیت‌های مثبت و خاکستری روایت‌داستانی قابل قبولی دارند، اما یوبیسافت می‌توانست از شاه آلفرد استفاده بهتری داشته باشد. در حال حاضر، او آنتاگونیست اصلی والهالا به حساب نمی‌آید، اما می‌توانست حضور پررنگ‌تر و تاثیرگذارتری در داستان والهالا داشته باشد.

دراین‌میان اشاره کنم که بازی دارای دیالوگ‌ها و سیستم انتخاب دیالوگ در خط داستانی است. این انتخاب‌ها، پایان اصلی بازی را تغییر نمی‌دهند، اما نحوه تمام شدن هر آرک داستانی را دستخوش تغییرات مختلفی قرار می‌دهند. بااین‌تفاسیر، داستان Assassin’s Creed: Valhalla مهم‌ترین نقطه قوت آن به حساب می‌آید و با تمام مشکلاتی که دارد، داستان پتانسیل این را دارد که شما را سرگرم نگه دارد.

Assassin’s Creed: Valhalla یک شاهکار در حد و اندازه های ویچر است. چرا ویچر؟ چون شبیه ترین بازی از نظر ساختار به والهالا ویچر است و جالب است بگویم که درست است در بخش هایی برتر و قدرتمندتر است ولی والهالا هم دقیقا همینطور! یعنی دربخش هایی حسابی برتر است. مثلا چه بخش هایی؟

تنوع و حشتناک و عجیب و غیر طبیعی فعالیت های جانبی انجام دادنی در بازی. حالا این ها را در ادامه نقد به طور مو به مو برای شما می شکافم. قبول کردن و نکردنش با شما ولی رسالت من این است. یک هفته است که نشسته ام بازی می کنم و هر دقیقه برای شما از بازی نطق برداشته ام و عکس گرفته ام تا همه چیز را برایتان به طور کامل بگویم.

در این مطلب و بعد از حدود ۶۰ ساعت تجریه ی این عنوان، با بررسی جزء به جزء بازی Assassin’s Creed: Valhalla و سپس بررسی کل تجربه آن به عنوان یک بازی در خدمت شما عزیزان هستیم. پس اگر از علاقمندانAssassin’s Creed: Valhalla هستید و می خواهید تا به طور کامل با المان های مختلف آن و تک تک بخش های بازی آشنا شوید، 

بررسی گرافیک

Assassin’s Creed: Valhalla از نظر بصری یک شاهکار محض و بهتر بگویم یک ویجر ۳ است (خودتان در خیلی عکس ها می بینید که اگر واقعا ندانید این باری کدام بازی است می توانید فکر کنید برای ویچر ۳ است!). نکته مهمی که در بازی Assassin’s Creed: Odyssey از همان دقایق ابتدایی به چشم بازیباز می آید گرافیک چشم نواز و زیبای دنیای بازی چه در بخش اول بازی و سرزمین کوهستانی و برفی وایکینگ ها در نروژ و چه در بخش بعدی و مناطق زیبا و سرسبز انگلستان است که حال و هوایی کاملا واقعی به بازی بخشیده است.

Assassin’s Creed: Valhalla در کنار نسخه ی قبلی این سری، برترین و زیباترین بازی از لحاظ بصری محسوب می شوند و جزو چشم نوازترین بازی های نسل هشتم هستند که به راحتی در کنار شاهکارهای بصری این نسل قرار می گیرند و واقعا بدون هیچ توضیح خاصی هم کیفیت گرافیکی بازی از عکس هایی که برایتان از دل گیم پلی آورده ام همه چیز مشخص است.

به طور کلی گرافیک همواره در سری بازی های Assassin’s Creed فوق العاده زیبا و جزو برترین های زمان خود بوده است، اما اکنون گرافیک در Assassin’s Creed: Valhalla به نقطه اوج و پیک خود رسیده است و شاهد یکی از خوش اب و رنگ ترین و زیباترین بازی های نسل هشتم از لحاظ گرافیکی هستیم که راستش را بخواهید مثل نسخه ی قبلی دقایق خیلی زیادی از بازی را مدام فقط می ایستم و دوربین را می چرخانم

و به دنیای بازی با شگفتی نگاه می کنم و اسکرین می گیرم تا این که امرز دیدم ۱۱۰ عکس گرفته ام برای نقد!!! خب مجبور شدم بنشینم و همه را هی پاک کنم و کم کنم تا نهایتا به تعداد خوبی برسم!!

یک سری فعالیت های جالب و با حال و جدید هم در بازی قرار دارند که بر اساس زندگی وایکینگ ها هستند و واقعا جالب هستند. مثلا یکی از این فعالیت ها مسابقه شعرخوانی با توهین است (که می توانید برای آن شرط ببندید در مبالغ مختلف) به این شکل که یک نفر که در ان منطقه و شهر مشهور به شعر و افسانه و .. است،

یک مصراع شعر برای شما می خواند و شما باید در یک زمان کوتاه از بین گزینه هایی که در تصویر می بینید مصراع دون را به گونه ای انتخاب کنید که هم قافیه اش به شعر او بخورد و هم از لحاظ معنی به آن ربط داشته باشد و هم این که جواب شعر او را با توهین بدهد و به نوعی مثل کل کل کردن با ریتم و قافیه و معنی است که واقعا باحال و جدید است و تا جالا در هیچ بازی چنین چیزی ندیده بودم.

تازه این فعالیت بی دلیل و یا فقط برای بردن پول نیست بلکه وقتی که این فعالیت را در مناطق مختلف برنده شوید میزان کاریزمای شما در آن منطقه بالا می رود و به آیتم های بهتر و … دسترسی می یابید.

ابتدا برویم سراغ مسائل فنی. بازی های این سری معمولا همواره مشکلات فنی از کوچک گرفته تا بزرگ را داشته اند ولی اکنون Assassin’s Creed: Valhalla بدون شک باثبات ترین بازی این سری محسوب می شود و امیدوارم که در نقد و بررسی های این بازی حقیقت در این مورد بیان شده باشد. طی تجربه ی این بازی افت فریم که هرگز ندیدم و فقط یکی دو بار شاهد باگ بودم و یک بار هم که بازی بسته شد. همین و همین و همین و بس!!!! یعنی این تمام مشکل فنی یک بازی عظیم که در لبه ی نسل نهم است بر روی یک پلی استیشن ۴ قدیمی معمولی است.

آیا دوستان می بخشند احیانا یا این که بابت این باید یک ۷ نمره ای کم کنم از بازی؟ بازی ثبات فنی بی نظیری دارد و قابل تحسین است. همچنین در بازی هرگز شاهد مشکلات فنی مثل پارگی تصویر و دیر لود شدن بافت ها و… نیستیم.

به طور کلی همیشه از تم وایکینگ ها و مبارزات دیوانه وار آنها و ظاهر خفن و خالکوبی های صورت و موهای بلند بافته آنها خوشم می آمده و این موضوع از وقتی که سریال وایکینگ ها را دیدم چندین برابر هم شد چون دیدم از آن چیزی که فکر می کردم هم خفن تر هستند.

تازه دلیل دیگرش هم این است که خدایان اصلی آنها اودین و ثور هستند که واقعا اینها را هم دوست دارم مخصوصا به خاطر فیلم های ثور. خلاصه این که یک بازی اساسین با تم وایکینگ دقیقا همان چیزی بود که می خواستم و خدا رو شکر که این اتفاق افتاد. بهترین و جذاب ترین شخصیت سریال وایکینگ ها برای من همان که جذاب ترین ظاهر یک وایکینگ از نظر من به آن شکل است،

شخصیت رگنار لاتبروک بود که اتفاقا همین چند شب پیش وقتی نیمه شب داشتم با ماشین در خیابان به سمت خانه می رفتم دیدم کنار خیابان تابلوهای بزرگ بسیار زیبای مختاف گذاشته و می فروشند و تا چشمم به یک تابلوی عظیم رگنار افتاد سریعا کنار زده و آن را خریدم (البته همراه یک تابلوی جوکر).

جالب اینجاست که حتی شخصیت اصلی مذکر بازی والهالا هم شبیه رگنار است تا حدودی و این بازی را برای من باز هم جذاب تر می کند. حتی در خود بازی هم وقتی برخی از قوی ترین و قدرتمندترین مبارزان وایکینگ را پیدا می کنید آنها به شما می گویند تا همیشه به پادشاه واقعی و اصلی وایکینگ ها یعنی رگنار لاتبروک وفادار هستند و حتی از شما می خواهند اگر می توانید در یک نبرد شرافتمندانه آنها را بکشید تا در دروازه های والهالا به دیدار رگنار بروند،

البته این نبردها با این مبارزان بسیار بسیار سخت است و حتی در حالت نرمال هم با دو ضربه شما را می کشند. بازی از لحاظ واقع گرایانه بودن بسیار سطح بالاست و از همه نظر یک دنیای واقعی را تداعی می کند.

از نکات مثبت گرافیک فنی در این بازی می توان به موضوع مهم زمان های بارگزاری بازی اشاره کرد که با وجود عظیم بودن بازی و کیفیت بالای گرافیکی آن، شاهد صفحه های بارگزاری معقول ومناسبی هستیم که بازیباز را خسته و دلزده نمی کنند برعکس خیلی از بازی های جدید و روز دنیا که از این مشکل رنج می برند و به شخصه در خیلی از بازی های جدیدی که اخیرا تجربه کرده ام شاهد صفحه های بارگزاری آزار دهنده بوده ام

ولی در Assassin’s Creed: Valhalla با وجود این که حجم و کیفیت گرافیکی و بزرگی دنیای آن از خیلی از این بازی ها بالاتر است ولی زمان برگزاری خوب و معقولی دارد که نشان از پولیش شدن و بهینه شدن خوب بازی به دست سازندگان و تسلط بالای آنها بر انجین گرافیکی Anvil است. تازه برخلاف خیلی از بازی های جدید، در Assassin’s Creed: Valhalla کیفیت تکسچرها حتی از نمای نزدیک هم بسیار عالی است و به معنای واقعی شاهد یک شاهکار گرافیک در نسل هشتم هستیم که هر چیزی که در آن می بینید زیباست.

از بزرگترین بناها تا ریزترین تکسچرها همگی در نهایت کیفیت کار شده اند. به طور کلی در مبحث فنی باید واقعا به سازندگان دست مریزاد بگویم.

یافتن آرتیکفت های باستانی در سخت ترین جاها. حل کردن پازل ها و باز کردن راه ها برای یافتن گنج های شدیدا مخفی، حرکات پارکور و دنبال کردن برگه های طرح های تتو روی در و دیوار و تعقیب و گرفتن آنها، یافتن مبارزان قدیمی سپاه رگنار لاتبروک و دادن مرگی شرافتمدانه به آنها که خواستار رفتن به والهالا نزد رگنار هستند که البته مبارزه اش به طور مرگباری سخت است،

یافتن جادوگران قاتل و کشتن آنها در نبردهای وحشتناک و دشوار، بنا کردن پایگاه و ارتقای آن در حدود ۲۰ شاخه مختلف، دسترسی به گنج های مخفی از راه های مختلف مثل شکستن قفل درب ها از پشت و از طریق حفره ای در ساختمان، حمل کوزه های منفجره جلوی دیوارهای شکستنی و شلیک به آنها.

این بازی دیگر به حدی بهینه شده است که حتی یک پلی استیشن معمولی نیز بدون حتی حتی حتی کوچکترین مشکلی این بازی عظیم را اجرا کرد و شاهد یک بازی کاملا با ثبات و روان هستیم که می گذارد شما تنها کاری که می کنید لذت بردن باشد. حالا چه برسد که بازی را روی یک کنسول نسل نهمی یا پرو بازی کنید که فکر کنم دیگر همین یکی دو مورد هم نخواهند بود.

می رسیم به یکی دیگر از اصلی ترین نقاط قوتAssassin’s Creed: Valhalla. در بحث گرافیک هنری، شاهد یک طراحی بی نظیر و شگفت انگیز از نروژ و انگلستان در زمان وایکینگ ها هستیم. رنگ بندی بی نظیر هم یکی از اصلی ترین دلایل زیبایی بصری بازی Assassin’s Creed: Valhalla است.

طراحی فوق العاده واقعی و زیبای مناطق این دو کشور، طراحی جذاب و تحسین برانگیز شخصیت های بازی و از همه مهم تر پیاده کردن کامل حس و حال وایکینگ ها در ظاهر شخصیت ها همه و همه باعث شده اند تا خود را به طور کامل در دل بازی حس کنید  و واقعا باید بگویم این عنوان در به تصویر کشیدن عالی و کامل عظمت و هیبت وایکینگ ها در طراحی شخصیت ها و ظاهر آنها، یک شاهکار است.

این بازی یک آسمان (دقت کنید یک آسمان) قابلیت و توانایی و .. دارد که هرچقدر امتیا تجربه خرج می کنید می بینید یک خط باز شد به بخش دیگری از آسمان که اصلا خیلی عجیب و غریب است زیرا واقعا معلوم نیست این آسمان تا کجا قرار است هی گسترش پیدا کند.

ابتدا از یک بخش مرکزی شروع می شود که ۳ شاخه دارد شامل بخش اسکیل های مخفی کاری و حمله از راه دور حمله نزدیک، بعد که شروع به گسترش این شاخه ها می کنید می بینید که اینها اصلا تمامی و “ته” ندارند و ناگهان می بینید یک دور عظیم چرخیدید و از یک طرف دیگر وصل شدید به یکی از شاخه های بخش مخفی کاری یا حمله از راه دور که باز از خود آنجا یم خط دیگر شروع می شود و می رود به ادامه ی کهکشانی که معلوم نیست تا کجا خواهد رفت.

البته راستش معلوم است! جون وقتی من که الان Power م بعد از ۶۰ ساعت بازی ۸۰ است و می بینم که یک منطقه بازی نوشته قدرت ۳۶۰ می خواهد پس معلوم است تا جا این کهکشان خواهد رفت!

طراحی شخصیت های بازی اعم از اصلی و فرعی فوق العاده عالی و قدرتمند انجام گرفته است و همین طور طراحی طبیعی و واقع گرایانه چهره ها نیز بازی را واقعی تر کرده است و حس و حالت صورت شخصیت ها در هنگام حرف زدن یا حالات روحی مختلف، کاملات طبیعی و زیبا از کار در آمده است.

از نظر آب و هوایی و کلیت محیط های بازی، والهالا در بخش های ابتدایی بازی دقیقا نقطه مقابل آدیسی است. هر چقدر در آدیسی محیط ها سر سبز و خوش رنگ و شاداب بودند اینجا محیط ها برفی و یخ زده و کوهستانی هستند که این یک تنوع عالی نسبت به بازی قبلی به حساب می اید و کسانی که مثل من صدها ساعت آدیسی را بازی کرده اند اصلا از فضا و حال و هوای والهالا خسته نمی شوند زیرا کاملا جدید و واقعی است و دقیقا محیط و محل زندگی وایکینگ ها را تداعی می کند.

البته این پایان کار نیست و وقتی که به انگلستان می روید آنجا پر است از مناطق خوش آب و رنگ و زیبا و چشم نواز که باعث می شوند تنوع محیطی این بازی بیشتر از نسخه ی قبلی باشد.

همیشه یکی از چالش های بزرگ سری اساسین در دوره های تاریخی مختلف این بوده است که چطور بتواند موضوع اساسین ها را به طوری واقعی و قابل باور به یک دوره تاریخی واقعی پیوند بزند و آن را به بازیباز تحویل دهد به شکلی که کاملا باورپذیر باشد.

گاهی این کار بهتر انجام شده است و گاهی ضعیف تر اما در والهالا باید راحت بگویم این یکی از بهترین عملکردها در پیوند دادن اساسین ها به یکی از قدیمی ترین اقوام دنیا یعنی وایکینگ ها است. در واقع ترکیب دو موضوع وایکینگ ها و اساسین ها به شکلی عالی و قابل باور و جذاب که نشان می دهد چطور پای فرقه اساسین به تاریخ وایکینگ ها باز شده است و چطور تعالیم خود را با این مبارزان قدرتمند که اهل مخفیانه عمل کردن نیستند،

در میان گذاشته اند و به آنها راه و روش اساسین ها و استفاده از Hidden Blade را آموزش داده اند. داستان به این شکل است که همان طور که می دانید و در سریال وایکینگ هم دیده ایم وایکینگ ها مدام سفر می کردند تا سرزمین های جدید را در آن سمت دریاها کشف کنند و غنایم و .. بیاورند و پایگاه های جدیدی بنا کنند.

برادر بزرگ تر شخصیت اصلی بازی یعنی Sigurd هم که دو سال به سفر رفته بوده است در بازگشت به خانه، دو نفر اساسین به نام های Haythem و Basim را با خود اورده است که آنها تعالیم اساسین را به درون زندگی وایکینگ ها آورده اند و شخصیت اصلی پیشنهاد عوض شدن می دهند و به او کار با تیغه مخفی اساسین ها و روش های مختلف به قتل رساندن هدف که در بازی های مختلف سری دیده ایم را به او آموزش می دهند

و به این شکل پای اساسین ها به فرهنگ و زندکی وایکینگ ها باز می شود که این موضوع واقعا قشنگ و باورپذیر انجام شده است. البته حضور این دو نفر تصادفی نیست و آنها به آیوار می گویند که دشمن اصلی او که در کودکی پدر و مادرش را کشت و آیوار شدیدا در پی کشتن اوست، یک تمپلار است و آنها در اصل برای کشتن او آمده اند

سازندگان بازی در این نسخه برحسب طبیعت و تاریخ نروژ و انگلستان، یک حیات وحش کامل و با بهترین کیفیت ممکن خلق کرده اند و انواع و اقسام حیوانات را در مناطق مختلف بازی قرار داده اند که می توانید به شکار آن ها بپردازید؛ از خرس های عظیم و گرازهای غول پیکر وحشی تا گوزن ها و گرگ های مختلف سیاه و سفید و سگ های وحشی و  انواع و اقسام گونه های مختلف ماهی ها (که اتفاقا این ماهی ها باعث ایجاد یک بخش باحال در بازی شده اند به نام ماهیگیری که خودش جذابیت خاصی دارد)،

همه و همه به زیباترین شکل ممکن طراحی و در بازی قرار گرفته اند تا هر چه بیشتر حس واقعی بودن محیط های بازی به شما دست دهد. در یک کلام باید بگویم به معنای واقعی هر چیزی که در گرافیک و طراحی بصری بازی Assassin’s Creed: Valhalla می بینیم بی نهایت زیباست  و شاهد عنوانی در حداکثر سطح زیبایی و جذابیت بصری در نسل هشتم هستیم.

نورپردازی بازی هم که یکی از مهم ترین جنبه های بصری آن محسوب می شود در سطح بسیار بالا و شگفت انگیزی انجام گرفته است و این نورپردازی بی نظیر باعث چند برابر شدن زیبایی دنیای بازی شده است و یکی از بهترین تجربه های بصری را برای بازیباز رقم می زند.

در بازی حتی قابلیت شخصی سازی کردن کشتی و اسب و کلاغتان هم وجود دارد. تازه این که چیزی نیست. می توانید اسب را تمرین دهید تا استقامتش بیشتر شود و شنا یاد بگیرد و بهتر شنا کند و دیرتر کشته شود و سریع تر بدود. مکانیک بالا و پایین رفتن از در و دیوار و ساختمان ها و صخره ها و..

در ادامه ی همان سیستم کار آمد بازی آدیسی بود که راحت می توانی از همه جا بالا بروید و در والهالا هم به معنای واقعی کارآْمد و عالی شده است و تقریبا از هر جایی که دلتان بخواهد بدون محدودیت خاصی می تواند خیلی سریع با انیمیشن های بدنی زیبا، بالا یا پایین بروید و حتی مثلا از صخره هایی که شاید به نظر برسند جای دست مشخصی که بازی نشان بدهد ندارند نیز می توانید جابجا شوید

و بازی اصلا شما را در این مورد اذیت نمی کند که با توجه به نقش آفرینی بودن بازی و این که مدام باید برای ماموریت ها و سپس گزارش تکمیل آنها و .. به این طرف و آن طرف بروید، این موضوع بسیار حیاتی بوده است و البته این مکانیک روان و جذاب از اوریجینز تقریبا آغاز شده بود و حالا در والهالا به سطح کارآمدتری هم رسیده است تا بالا رفتن از در و دیوار و ساختمان ها به راحتی و به صورت روان و بدون دردسر انجام شود

و بتوانید تا از بلند ترین ارتفاعات نیز راحت بالا بروید و به مانند رسم همیشگی این سری Viewpoint های مختلف را برای باز شدن بخش های نقشه بازی و نمایان شدن ماموریت ها و گنج ها، فتح کنید.

منبع توضیحات: دانلودها، ویجیاتو و زومجی

ویژگی‌های نسخه فشرده DODI:

 • بر اساس ریلیز رسمی EMPRESS تحت عنوان Assassins.Creed.Valhalla.Repack-EMPRESS فشرده سازی شده است.
 • برای اجرای بازی در ویندوز ۷ یا ویندوز ۸٫۱ لطفا محتوای درون پوشه “Win7-8.1” واقع در محل نصب بازی خود را کپی کرده و در فولدر اصلی بازی قرار بدهید.
 • ورژن بازی v1.1.2 می باشد.
 • مدت زمان نصب در نسخه FAST باتوجه به سیستم شما بین ۸ الی ۱۵دقیقه می‌باشد. در نسخه SLOW حدود ۲برابر افزایش زمان خواهد بود.
 • تنها زبان‌های غیر از انگلیسی از بازی حذف شده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی می‌باشند.
info

In Assassin’s Creed® Valhalla, become Eivor, a legendary Viking warrior on a quest for glory. Explore England’s Dark Ages as you raid your enemies, grow your settlement, and build your political power.

سیستم مورد نیاز بازی Assassins Creed Valhalla

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Assassins Creed Valhalla:

DirectX: DirectX 12

OS: Windows 10 (64-bit only)

CPU: Ryzen 3 1200 – ۳.۱ Ghz / i5-4460 – ۳.۲ Ghz

GPU: AMD R9 380 – ۴GB / GeForce GTX 960 4GB

Memory: 8 GB (Dual-channel mode)

Storage: 50 GB HDD (SSD Recommended)

Additional Notes: Requires GPU with DirectX 12 (Feature Level 12_0) support

سیستم پیشنهادی بازی Assassins Creed Valhalla:

DirectX: DirectX 12

OS: Windows 10 (64-bit only)

CPU: Ryzen 5 1600 – ۳.۲ Ghz / i7-4790 – ۳.۶ Ghz

GPU: AMD RX 570 – ۸GB / GeForce GTX 1060 – ۶GB

Memory: 8 GB (Dual-channel mode)

Storage: 50 GB HDD (SSD Recommended)

Additional Notes: Requires GPU with DirectX 12 (Feature Level 12_0) support

ل هشتم و نهم قرار می‌گیرد و باید بگویم که قرار نیست با یک Assassin’s Creed درجه یک در انتهای نسل هشتم مواجه شوید.

دانلود ویدیو از آپارات 

راهنمای نصب بازی Assassins Creed Valhalla

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه EMPRESS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود

دانلود کرک نهایی EMPRESS به صورت جداگانه

رمز فایل : www.gnsorena.ir


دانلود بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS:

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla FIXED FAST Install-DODI Repack:

توضیحات بیشتر: v1.1.2 + Pre-order dlcs + Win 7 Fix

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla FIXED SLOW Install-DODI Repack:

توضیحات بیشتر: v1.1.2 + Pre-order dlcs + Win 7 Fix

دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS
دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS
دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS
دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS
دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS
دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS دانلود کرک بازی Assassins Creed Valhalla-EMPRESS 
فروشگاه اینترنتی سورنا

16 ديدگاه

   • بازم دان کردم نشد . البته حجم فایل ۲۸۰ مگابایته ولی چیزی ک دان میشه ۲۷۴ مگ هستش . مشکل کجاست ؟ آنتی رو هم غیر فعال کردم.
    یه سوال دیگه هم داشتم این کرک مشکل کند شدن بازی رو هم حل میکنه ؟ اول بازی که آرم اساسینس یواش یواش ظاهر میشه سیستم خیلی کند میشه. گرافیک لپ تاپم هم دایرکس ۱۲ رو پشتیبانی میکنه

    • نه مشکلی نیست چون فشردست همینجوری نشون میده حجم فایل رو
     این بازی سیستم بالایی میخواد مطمئن هستید سیستمتون این بازیرو میکشه؟

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید