دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah

0
102
دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah
دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

در این پست لینک دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah رو براتون قرار میدم و در ادامه میتونید معرفی بازی Conan Exiles Isle of Siptah رو بخونید.

لینک دانلود کرک نهایی CODEX بازی Conan Exiles Isle of Siptah

رمز فایل : www.gnsorena.ir


معرفی بازی Conan Exiles Isle of Siptah

دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah
دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah

Conan Exiles یک بازی محیط باز سبک بقا است که وقایع آن در سرزمین کنان بربر رخ می‌دهد. شما یک تبعیدی هستید و باید در سرزمین‌های بی آب و علف منطقه اشاره شده برای نجات و بقای خود هر کاری را انجام دهید؛ جایی که ضعیف همیشه خرد می‌شود و تنها قدرتمند می‌تواند زندگی کند.

این دنیا را نابود کرده و از نو بسازید. می‌توانید این کار را تنها یا با کمک هم پیمانان خود به صورت چند نفره آنلاین انجام دهید. بازی Conan Exiles یک سند باکس تهی نیست. این دنیایی پر از تاریخ و گذشته است که شما باید آن‌ها را کشف کرده و از دانش و رازهایی که در این دنیا موجود است به نفع خود استفاده کنید.

بیابان‌ جایی است که داستان اصلی و ماجراجویی‌های بازی Conan Exiles از آن شروع می‌شود. زمانی که به طرز ناگهانی از گروه و همراهان خود جدا می‌شوید باید به فکر صرفه‌جویی در مصرف منابع باشید زیرا که این منابع باید در طی پروسه‌های ساخت و ساز ابزار و یک پناه‌گاه برای دفاع از خود در مقابل عناصر مختلف درون بازی،‌ نیز استفاده شوند. تبعیدیان ماجراجو می‌توانند با استفاده از فرهنگ‌های نسل قبلی خود به بقا بپردازند. البته در صورتی که بتوانند به سلامت این بیابان خشن و بی‌رحم را پشت سر بگذارند.

قلعه‌ها و معابد موجود در این عنوان می‌توانند به اندازه کافی خطرناک باشند؛ البته در صورتی که خودتان را از قبل آماده نکرده باشید؛ اما علیرغم این موضوع می‌توانند شما را به حد باورنکردنی به ثروت فراوان برسانند.

Conan Exiles Isle of Siptah PC-CODEX

بسته الحاقی جدید Isle of Siptah اضافه شد

از آنجایی که شما در آخرالزمان موجود در بازی Conan Exiles زندگی می‌کنید باید برای خود ابزار و وسایل جدیدی را بسازید تا بتوانید کارهای جذاب و جدیدی را نیز انجام دهید. چکش‌ها ابزار بسیار مناسبی برای تعمیر ساختمان‌ها و ابزارها هستند. همچنین چکش‌ها در مواقع ضروری می‌توانند یکی از بهترین ابزارهای موقت شما باشند. کلنگ‌های درون بازی به شما این اجازه را می‌دهند به سرعت سنگ‌های بسیار بزرگ را بشکانید؛ به این وسیله می‌توانید منابع بیشتری را جمع‌آوری کنید.

هم اکنون خنجر به طرز اختصاصی‌ درون بازی قرار گرفته؛ این چاقوی قربانی و قوی به شما این اجازه را می‌دهد تا درون بازی Conan Exiles سر دشمنان خود را از تنشان جدا کنید و آن را قربانی کنید؛ ای خدایان مار.

منبع توضیحات: وبسایت گیم فا و گیم شات

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۱:۲۱

ویژگی های بازی Conan Exiles Isle of Siptah نسخه فشرده FitGirl v230672:

  • حتما از نصب بودن پک کامل Microsoft C++ بر روی سیستم خود مطمئن شوید. این پک، پیش نیاز نصب نسخه فشرده فیت گرل است. برای دریافت این پک، می توانید از اینجا دانلود کنید.
  • بر اساس ریلیز رسمی CODEX تحت عنوان Conan Exiles Architects of Argos-CODEX ساخته شده است.
  • بازی به ورژن v230672/25565 آپدیت شده است. تمامی بسته های الحاقی منتشرشده، در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده اند.
  • فایل انتخابی Old Intros و Bonus Content در محتوای دانلودی شما از وبسایت دانلودها لحاظ شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۶۷گیگابایت به ۳۵٫۹گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۲۰ الی ۵۰ دقیقه طول خواهد کشید.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۸۰گیگابایت است.
  • از کتابخانه XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

 You are an exile, outcast and downtrodden, sentenced to walk in a barbaric wasteland where the weak are crushed and only the strong can live. Here you must fight to survive, build, and dominate the world alone on your own server, or with enemies and allies in online multiplayer.

Journey through a vast, seamless world filled with the ruins of ancient civilizations and uncover its dark history and buried secrets as you seek to conquer and dominate the exiled lands yourself.

Start with nothing but your bare hands and forge the legacy of your clan, from simple tools and weapons to gigantic fortresses and entire cities. Enslave the bandits of the exiled lands to do your bidding by breaking them on the grueling Wheel of Pain. Sacrifice the beating hearts of your enemies on the blood-soiled altars of your god to seize true power and glory.

Summon the colossal avatar of your god and see them lay waste to your enemies and their homes.

سیستم مورد نیاز بازی Conan Exiles Isle of Siptah

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Conan Exiles Isle of Siptah

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit

Processor: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD Radeon HD 7770 (1GB)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 50 GB available space

سیستم پیشنهادی بازی Conan Exiles Isle of Siptah

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit

Processor: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 7 1600X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings) or AMD R9 290/AMD RX480 (High settings)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 50 GB available space

راهنمای نصب بازی Conan Exiles Isle of Siptah

آموزش نصب بازی Conan Exiles Isle of Siptah نسخه CODEX

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

آموزش نصب بازی Conan Exiles Isle of Siptah نسخه FitGirl

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. پیش نیاز ویژوال استودیو ۲۰۱۷ یا همان Microsoft C++ Redist 2017 حتما باید پیش از نصب بازی بر روی سیستم شما نصب باشد. پکیج کامل Visual C++ را می توانید از اینجا دانلود کنید.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای فایل setup.exe به نصب بازی بپردازید.

۳) توصیه می شود تیک نصب گزینه های اضافی در هنگام نصب، شامل Update DirectX و Net Framework و C++ را بردارید تا نیاز به اینترنت در هنگام نصب بازی نداشته باشید. این فایل ها را در صورت تمایل می توانید جداگانه دانلود کرده و نصب کنید.

دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah دانلود کرک بازی Conan Exiles Isle of Siptah
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید