دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

0
852
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

در این پست لینک دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2  رو براتون قرار میدم و در ادامه میتونید معرفی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 رو بخونید.

لینک دانلود کرک نهایی Plaza بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

رمز فایل : www.gnsorena.ir


بررسی بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 از آن دست بازی‌هایی است که با وجود همه ضعف‌ها و مشکلاتش، می‌توان از یک بار تجربه کردن آن لذت خوبی برد. همراه بررسی بازی باشید.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 جدید‌ترین نسخه از مجموعه Sniper: Ghost Warrior است که چندی پیش در دسترس قرار گرفت. در بین بازی‌های این مجموعه، هم می‌توان آثار خوبی را پیدا کرد و هم نسخه‌هایی که چندان تجربه‌های دلچسبی نبوده‌اند. برای اینکه بدانیم Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 متعلق به کدام یک از این دو گروه است، لطفا اول بررسی ویدیویی بازی را تماشا کنید تا بعد هم مفصل‌تر در مورد آن صحبت کنیم:

داستان Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 در مورد یک اسنایپر ماهر به نام Raven (ریوِن) است. این اسنایپر به کشوری خیالی با نام کوامار اعزام شده که وضعیت داخلی چندان مناسبی ندارد و پس از مرگ رهبرش، حال همسر او اداره کشور را برعهده گرفته و همه‌چیز خبر از یک جنگ قریب‌الوقوع می‌دهد که همین امر هم باعث شده تا زمان مداخله غرب و از بین بردن این افراد فرا برسد.

به طور کلی، داستان بازی شدیدا سرراست و کاملا هم کلیشه‌ای است؛ از آن داستان‌های آشنای تقابل خیر و شر که بارها در فیلم‌ها و بازی‌های مختلفی دیده‌ایم و بدون هیچ سورپرایز یا پیچیدگی خاصی شروع می‌شود، با کشتن اهداف مختلف ادامه پیدا می‌کند و در نهایت هم خیلی معمولی به پایان می‌رسد. 

شخصیت Raven در بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

با وجود اینکه Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 در زمینه داستان خیلی حرفی برای گفتن ندارد، اما سازندگان آن برای سرگرم کردن بازیکن از طریق گیم‌پلی تدارک خوبی دیده‌اند و همین مساله هم اصلی‌ترین ویژگی بازی است که به آن ارزش تجربه می‌دهد. همانطور که اشاره کردیم، رِیوِن یک اسنایپر یا همان تک‌تیرانداز ماهر است که باید کارهای مختلفی را در بازی و در کشور کوامار انجام دهد. اصلی‌ترین بخش از ماموریت این اسنایپر، کشتن افراد مشخص‌شده است اما در کنار آن، برخی اقدامات دیگر مثل بمب‌گذاری چند هدف یا حتی نجات دادن افراد را هم شاهد هستیم. 

بخش انتخاب مرحله بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

بازی چند مرحله کلی دارد که هرکدام در منطقه‌ای از کوامار هستند و البته خود به کارهای جزئی‌تری تقسیم می‌شوند. به این صورت که شما با انتخاب یک مرحله کلی، چند هدف را باید در آن مرحله دنبال کنید و مثلا اشخاص خاصی را اسنایپ کنید که برخی از آن‌ها در فواصل بالای هزار متر هستند، از جایی یک سری اطلاعات را بدزدید و کارهای دیگر که انجام دادن تمام آن‌ها، باعث کامل شدن آن مرحله کلی خواهد شد.

البته که در کنار این ماموریت‌ها، یک سری چالش‌ها هم در نظر گرفته شده است و اگر بتوانید آن‌ها را هم انجام دهید، امتیاز و جوایز بیش‌تری به‌دست می‌آورید که بعدا کارایی آن‌ها را توضیح خواهم داد. 

اما شاید روند کلی بازی و ماموریت‌های آن ساده به‌نظر برسند، ولی مساله‌ای که باعث می‌شود تا بازی تجربه یکنواختی نباشد و پس از تمام کردن تجربه ۸-۹ ساعته آن با رضایتی کلی از پایش بلند شوید، این مساله است که سازندگان سعی کرده‌اند دست بازیکن را در انتخاب شیوه طی کردن مراحل باز بگذارند و به همین روال یک سری ریزه‌کاری‌های دیگر در نظر بگیرند تا تصمیمات و سلیقه بازیکنان نقش زیادی در چگونگی بازی کردن Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 داشته باشد.

تیرکمان در بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

برای مثال، هرچند Raven یک اسنایپر است، اما این بدین معنی نیست که در هر مرحله فقط از یک منطقه خاص هدف‌تان را اسنایپ خواهید کرد و تمام. هر مرحله با فرود آمدن شما در نقطه شروع آن آغاز می‌شود و از اینجا به بعد، خودتان می‌توانید تصمیم بگیرید که چطور و با چه ترتیبی (به جز چند استثنا) ماموریت‌های مرحله را انجام بدهید.

مثلا اگر ماموریت شما کشتن یک هدف در فاصله ۱۲۰۰ متری باشد، باید ابتدا خودتان را به نقطه‌ای مخصوص که دید خوبی به آن دارد برسانید و بعد هم هدف‌تان را شکار کنید و حتی این کار هم وابستگی زیادی به تصمیمات شما دارد؛ مثلا می‌توانید مسیر رسیدن به آن نقطه را به شیوه مخفی‌کاری طی کنید؛ به این صورت که مثلا کلت مجهز به صدا خفه‌کن را انتخاب کنید، برخی دشمنان را با آن از بین ببرید و برخی را هم با خزیدن به پشت سرشان و استفاده از چاقو؛ حتی می‌توانید به جای مستقیما کشتن آن‌ها در این حالت با گزینه بازجویی، اطلاعات مفیدی به‌دست بیاورید. 

اما اگر خیلی طرفدار مخفی‌کاری نیستید، بازی حتی این امکان را هم فراهم کرده تا کمی اکشن را چاشنی کارتان کنید. برای ریون جدا از اسلحه اسنایپر، یک اسلحه ثانویه، یک کلت و آیتم‌های قابل‌استفاده هم در نظر گرفته شده‌اند و اگر دل‌تان برای اکشن و کشت‌و‌کشتار تنگ شده، می‌توانید گاهی با سلاح دوم خودتان بازی را به این شیوه پیش ببرید؛ البته با در نظر گرفتن اینکه ریون به هر حال یک اسنایپر است و نه سرباز و به همین دلیل خیلی در نبرد‌های نزدیک کار راحتی نخواهد داشت. 

بررسی محیط در بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

جدا از بحث آزاد بودن دست بازیکن در انتخاب شیوه پیش‌برد کارش در بازی، این آزادی‌عمل حتی در کشتن خود اهداف اصلی هم نقش پررنگی ایفا می‌کند. به این صورت که وقتی خودتان را به هر شیوه‌ای به نقطه مناسب اسنایپ کردن دشمن رساندید، می‌توانید با استفاده از دوربین به بررسی محیط بپردازید تا جدا از شناسایی هدف‌تان، ایده خوبی از روش‌های مختلفی که برای کشتن او می‌توانید به کار بگیرید، پیدا کنید و انصافا هم هر هدفی را می‌توان به روش‌های نسبتا زیادی از بین برد که انتخاب از بین آن‌ها، به خلاقیت و سلیقه خودتان برمی‌گردد.

در یک مثال، فرضا می‌توانید بدون به دردسر انداختن خودتان هدف را در اولین موقعیت مناسب اسنایپ کنید یا اینکه نه اگر دل‌تان کمی جذابیت بیش‌تر می‌خواهد، با شلیک به بشکه‌های انفجاری هرج و مرج به پا کنید و پس از اینکه هدف، سوار قایق برای فرار تلاش کرد، با منفجر کردن قایقش ماموریت‌تان را انجام دهید. 

چاشنی دیگری که گیم پلی بازی را حتی بهتر هم می‌کند، تنوع بالای سلاح‌ها و تجهیزات در بازی است. سازندگان برای اسلحه اصلی یا همان اسنایپر، چندین مدل مختلف را شبیه‌سازی کرده‌اند که علاوه بر تفاوت‌های ظاهری، هرکدام ویژگی‌های مخصوصی هم دارند؛ مثلا برخی سنگین‌تر و بزرگ‌تر هستند و در نتیجه گلوله‌های قوی‌تر و قدرت شلیک بالاتری دارند اما خب وزن زیاد‌شان کمی دردسرساز است.

در طرف دیگر اسنایپرهای سبک‌تری هم داریم که سرعت شلیک بالاتری هم دارند اما خب از حیث قدرت کمی ضعیف‌تر هستند. تنوع خوب سلاح‌های اسنایپر باعث شده تا پیش از شروع هر مرحله، جزییاتش را بخوانید و بعد بسته به کاری که باید انجام دهید، سلاح انتخاب کنید. 

شخصی سازی سلاح در بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

الاتر اشاره کردیم که جدا از سلاح اصلی، اسلحه دومی هم دارید که برای آن هم قدرت انتخاب خوبی دارید و می‌توانید از بین چند مدل مسلسل و شاتگان و حتی یک تیرکمان انتخاب کنید. همین قضیه در مورد کلت‌ها هم صادق است و علاوه بر بحث تنوع، شما می‌توانید تمام سلاح‌های بازی را هم شخصی‌سازی کنید و مثلا در صورت پشتیبانی، برای‌شان صدا خفه‌کن بخرید یا دوربین اسلحه اسنایپرتان را بسته به بُرد هدفی که باید از بین ببرید انتخاب کنید.

موارد تزئینی و ظاهری هم گزینه‌های قابل‌خرید دیگر برای سلاح‌ها هستند و البته که تعدادی تجهیزات جانبی مثل Drone یا تورت هم می‌توان انتخاب کرد که گزینه‌هایی کاربردی برای پیش‌برد مراحل هستند. سلاح‌های بازی و تجهیزات جانبی مرتبط با آن‌ها همگی با استفاده از پولی که از تکمیل ماموریت‌ها به‌دست می‌آورید قابل‌خرید هستند. 

اما با انجام دادن ماموریت‌ها، فقط پول به‌دست نخواهید آورد و بازی یک نوع امتیاز تجربه هم برای‌تان در نظر گرفته که از طریق آن می‌توانید قابلیت‌های خود Raven یا تجهیزاتش را بهبود ببخشید. مثلا می‌توانید ارتقای مربوط به قابلیت‌های حرکتی را تکمیل کنید تا صدای پای‌تان حین دویدن قطع شود. یا اینکه آپدیت‌های مربوط به Drone را بخرید و با آن تیر سمی به دشمنان شلیک کنید! این جنبه از بازی هم ویژگی مثبتی برای گیم پلی آن به‌حساب می‌آید و مخصوصا انگیزه‌ای است برای به خرج دادن خلاقیت بیش‌تر در انجام دادن چالش‌های هر مرحله و در نتیجه به‌دست آوردن امتیاز بیش‌تر قابل‌خرج برای ارتقاها.

ارتقای کاراکتر در بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

به طور کلی، می‌توان گفت که ویژگی مثبت Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 که عامل اصلی جذابیت آن هم به‌حساب می‌آید، همین بحث آزادی‌عملی است که بازی برای بازیکن در نظر گرفته؛ این قضیه چه در انتخاب نوع پیش‌برد مراحل و چه در چینش تجهیزاتی که می‌خواهید با آن ماموریت را انجام بدهید به‌چشم می‌آید و نتیجه‌اش، این حس است که در نهایت با وجود ثابت بودن ماموریت و کارها، این شما هستید که می‌توانید به شیوه‌ای که خودتان از آن لذت می‌برید این کارها را انجام دهید و بازی هم انصافا دست‌تان را در این راه تا حد خوبی باز می‌گذارد.

همچنین فراموش نکنیم که یکی از اهداف Sniper: Ghost Warrior Contracts 2، القای حس قرار گرفتن در نقش یک تک تیرانداز است و خب برای اینکه این حس را بهتر بفهمید، باید کمی ریسک‌پذیر باشید و سراغ درجه سختی‌های بالاتر بروید.

در درجه سختی‌های پایین، بازی گزینه‌های مختلفی برای کمک رساندن به بازیکن دارد. اما هرچه سراغ درجه سختی‌های بالاتر بروید، این کمک‌ها کم‌تر می‌شود و مثلا در آخرین درجه سختی، خیلی از مولفه‌های HUD از بین می‌روند و بازی عملا کمک چندانی به بازیکن در هدف گرفتن دشمن نمی‌کند و در نتیجه خودتان با توجه به فاصله تا دشمن و عواملی مثل شدت وزش باد، باید محل اصابت گلوله را محاسبه کنید که هرچند سخت، اما در عین حال هم لذت‌بخش است. 

اسلوموشن شلیک در Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

ولی خب هرچند که روند کلی بازی جذابیت‌های خوبی دارد، اما بی‌نقص هم نیست و یکی از مسائل تاثیرگذار در آن، بحث هوش مصنوعی است. نمی‌خواهم هوش مصنوعی بازی را به کل ضعیف خطاب کنم چون واقعا نیست؛ دشمنان مخصوصا زمانی که متوجه حضور شما شده‌اند، حسابی دردسرساز می‌شوند ولی خب گاهی انگار هوش مصنوعی دچار باگ‌های عجیبی می‌شود و مثلا بعضی وقت‌ها دشمنان با اینکه دقیقا مقابل‌شان هستید و مخفی هم نشده‌اید،

متوجه حضورتان نمی‌شوند یا حتی با دیدن شما صرفا به‌تان خیره می‌شوند که این مساله کمی روی آن حال و هوای واقع‌گرایانه بازی تاثیر منفی می‌گذارد. یک مورد دیگر هم در بازی که گاهی واقعا آزاردهنده می‌شود، بحث چالش‌های عجیب هنگام بالا رفتن از موانع است به طوری که مثلا وقتی باید بله یک صخره را بگیرید، بازی فقط از نقطه خاصی این اجازه را می‌دهد و در نتیجه برای چنین کار ساده‌ای باید کلی تلاش کنید!

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 با استفاده از موتور کرای‌انجین ساخته شده و از حیث ارائه مناظری که جزییات بصری مناسبی دارند، در سطح نه ایده‌آل ولی قابل قبولی است. محیط‌های بازی تنوع خوبی دارند و گاهی شما را به منطقه‌ای نسبتا سرسبز می‌برند و گاهی هم در محیطی خشک و بیابانی باید به دنبال شکار اهداف‌تان باشید که انصافا هم در هر حالت، کیفیت کلی طراحی محیط‌ها راضی‌کننده است.

حتی برخی مراحل بازی، در محیط‌های داخلی سازه‌های دشمن جریان دارند و در این مناطق می‌توان از کیفیت نورپردازی‌ها هم رضایت داشت. همچنین در این نسخه از بازی هم کماکان آن صحنه‌های سینمایی شلیک با اسنایپر وجود دارند و به شکل اسلوموشن، از شلیک گلوله تا لحظه برخورد آن به دشمن و معمولا تکه‌پاره شدن آن‌ها بر اثر این اتفاق را به‌زیبایی به‌تصویر می‌کشند که به دلیل تنوع خوب این صحنه‌ها، لذت تماشای آن‌ها تا پایان بازی حفظ می‌شود.

نور آفتاب در بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

به همین میزان دقت در شبیه‌سازی جزییات اسلحه‌ها هم وضعیت خوبی دارد. اما خب با این ویژگی‌های مثبت، بازی از حیث گرافیکی در جنبه‌هایی مثل افکت‌های مربوط به انفجار‌ها عملکرد واقعا بدی دارد و طراحی دشمنان هم فاقد ذره‌ای تنوع است! همچنین برخی باگ‌های فنی هم در بازی وجود دارند؛ از یکی دو بار پرواز کردن دشمنان به شکلی خنده‌دار تا حتی گیر کردن به اجسام محیط که البته خیلی تاثیرگذار و آزاردهنده نمی‌شوند و به جز این موارد، بازی از حیث فنی بسیار روان و خوب حداقل در نسخه پی سی که ما امتحانش کردیم اجرا می‌شود.

در نهایت باید به این موضوع هم اشاره کنیم که بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2، از حیث صوتی واقعا تجربه خوبی است و چه صداگذاری اسلحه‌ها و چه موسیقی‌هایی که مناسب فضای بازی انتخاب شده‌اند، کیفیت بسیار بالایی دارند. 

محیط قلعه در بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

به‌طور کلی، Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 اصلا و ابدا بازی کاملا بی‌نقص و ایده‌آلی نیست و چیزی هم به ژانر شوتر تاکتیکی اضافه نمی‌کند. با این حال اگر نظر من را بخواهید، کافی است کمی طرفدار سبک شوتر باشید تا در همین وضعیت هم از یک بار تجربه آن لذت ببرید. با همه نواقص، آن حس قرار گرفتن در نقش یک اسنایپر، نشانه‌گیری دقیق با اسلحه و فشار دادن ماشه که در ادامه هم منجر به صحنه‌ای سینمایی از برخورد گلوله به دشمن می‌شود، تا آخر بازی لذت‌بخش باقی می‌ماند و تجربه‌ی ۸-۹ ساعته‌ی خوبی برای علاقه‌مندان آثار این‌چنینی رقم می‌زند.

بررسی بازی بر اساس نسخه کامپیوتر صورت گرفته است

معرفی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای کامپیوتر

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را می‌توانیم چالش برانگیزترین اثر این سری بدانیم که در منطقه خاورمیانه جریان داشته و یک شوتر تمام عیار را برای‌تان به همراه خواهد داشت. شما می‌توانید از فاصله یک کیلومتری هدف خود را نابود کرده و مبارزات نمایشی تاثیرگذاری را در دنیای مدرن تجربه کنید. نبردها در بازی تاکتیکی دنبال شده و فشار بسیار زیادی روی دست شما خواهد گذاشت.

می‌توانید این تجربه را در عمق خاک دشمن تجربه کرده و در نقش یک تک تیرانداز آدمکش قرار بگیرید. او یک سری قراردادها با فرماندهان مختلف امضا کرده است و حال قصد دارد که در منطقه بی قانونی به نام خاورمیانه وارد شده و ماموریت های خود را انجام دهد.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 MULTi12 PC-PLAZA

نسخه فشرده FitGirl اضافه شد

در بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 شما وظیفه خواهید داشت که ظاهر غیرممکنی به خود گرفته و یک سندیکای جنایتکار موذی را نابود سازید. شما باید آن‌ها را محاکمه کرده و ببینید که چه نیروی پشت آن‌ها قرار دارد. بازی چالش‌های زیادی به همراه خواهد داشت و برای موفقیت، به تمرکز بالا، مهارت و همچنین نیرومندی نیاز دارید.

می‌توانید اهداف خود را در بازی شناسایی کرده و ببینید که چه حدی از واقع گرایانه بودن را می‌توانید در بازی به نمایش گذارید. تجهیزات نظامی در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید به صورت اختیاری کاوش در این محیط‌ها را داشته باشید. واقعی‌ترین دشمنان در دیدراس شما قرار گرفته و می‌توانید آن‌ها را نابود کنید.

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 سلاح‌ها و ابزارهای جدید و بهبود یافته‌ای را برای شما به همراه خواهد داشت و می‌توانید رویکردی خاص و جدید داشته باشید. ماموریت‌های خود را شناسایی کرده و ببینید که در چه مرحله‌ای قرار دارید. شما همچنین قابلیت‌های بصری جدیدی را در بازی خواهید دید که همه آن‌ها کمک می‌کنند که لذت بیشتری از بازی ببرید.

نمایشگر ویدیو

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی PLAZA تحت عنوان Sniper Ghost Warrior Contracts 2 MULTi12-PLAZA فشرده سازی شده است.
  • آپدیت شماره ۱ بازی BuildID 6815822 بر روی این نسخه اعمال شده است. تمامی ۹عدد بسته الحاقی منتشرشده، در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده اند (مانند نسخه PLAZA).
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱۳٫۵گیگابایت به ۹٫۴گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۳ الی ۸ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱۴٫۲گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
  • از کتابخانه XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
info

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 marks the most challenging entry to the acclaimed series yet, introducing extreme long-range sniping with targets over 1000m away. Featuring a dramatic single-player campaign set in modern day Middle East, experience high-pressure tactical combat, deep inside enemy territory.

سیستم مورد نیاز بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Operating system: Windows 8.1 / 10 (64-bit)

Processor: Intel Core i5 7600 / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 970 / Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Operating system: Windows 8.1 / 10 (64-bit)

Processor: Intel Core i7 7700 / AMD Ryzen 7 1700

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070 or AMD Radeon 5600 XT

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

راهنمای نصب بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2
رمز فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود

دانلود فیت گرل Sniper Ghost Warrior Contracts 2-FitGirl Repack:

توضیحات بیشتر: Deluxe Arsenal Edition + Update 1 (BuildID 6815822) + 9 DLCs

دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۴ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۵ با لینک مستقیم

دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2
دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 دانلود کرک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید