دانلود کرک نهایی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous

0
448
دانلود کرک نهایی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous
دانلود کرک نهایی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

در این پست لینک دانلود کرک نهایی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous  رو براتون قرار میدم و در ادامه میتونید معرفی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous  رو بخونید.

لینک دانلود کرک نهایی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous

رمز فایل : www.gnsorena.ir


معرفی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous

داستان بازی Pathfinder Wrath of the Righteous شما را به سرزمین Worldwound می‌رساند. جایی که ایجاد شکاف بزرگی باعث وحشت جهانی شده و بیش از یک قرن است که سرزمین‌های مختلف را به نبرد با همدیگر سوق داده است. اکنون، شما این شانس را دارید که به این نبردهای بیهوده خاتمه دهید. البته هنوز راه نجات مشخص نیست.

باید بررسی کنید که چه چیزی می‌تواند سرزمین را از مرگ‌های پی در پی نجات دهید. باید ارتش خود را رهبری کرده و اربابا دیو را به چالش وادار کنید. این ارباب‌ها از همان شکاف ایجاد شده خودشان را به زمین رسانده‌اند و نزاع را بین سرزمین‌های همسایه ایجاد می‌کنند. شما باید زنحیره‌ای از رویدادها را به هم وصل کرده و تدارک لازم را برای رسیدن به پیروزی کسب کنید.

Pathfinder Wrath of the Righteous PC-FLT

دانلود کرک نهایی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous
دانلود کرک نهایی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous

 

انعطاف پذیر باشید و سعی کنید که ابتدا شخصیت‌های بازی را شناخته و سپس از آن‌ها برای حضور در ارتش خود کمک بگیرید. هر کدام از این شخصیت‌ها در یکی از کلاس‌ها ۲۵ گانه قرار می‌گیرد و می‌توانید در ۱۲ نبرد بزرگ شرکت داشته باشید. هزاران جادو در بازی برقرار است و می‌توانید با استفاده از توانایی هر کاراکتر، سبک بازی خود را انتخاب کنید. شما باید باهوش باشید و بتوانید تصمیمات صحیحی هم در این راه بگیرد. هدف شما در بازی کاملا مشخص است. باید مرگ و زندگی افراد را تعیین کرده و ببینید که چه شخصیت‌هایی برای شما سودمند خواهند بود.

ابتدا باید مجموعه قوانین بازی را کشف کرده و سپس به سراغ رقابت‌هایی بروید که مسیر اسطوره‌های شما را تعیین خواهد کرد. در بازی Pathfinder Wrath of the Righteous شاهد دیوهای خشمگین، اژدهایان طلایی و حلیه‌گرانی هستیم که ارزش شما را از مسیر موفقیت دور کرده و مسیر سخت‌تر را به آن‌ها می‌دهند. بنابراین، اگر قصد تبدیل شدن به افسانه سرزمین را دارید، باید از این امر جلوگیری کنید.

نمایشگر ویدیو

info

Your path will lead you to the Worldwound, where the opening of a rift to the Abyss has unleashed all-consuming terror across the land. For over a century, the neighboring nations have fought fearlessly, trying to drive the enemy back — but to little avail.

Now, you have the chance to put an end to this conflict, but the path to salvation is far from clear-cut. Will you become a shining angel, backed by noble paladins? Or a powerful necromancer with hordes of immortal undead in your thrall? Or something else entirely? Lead your army and challenge mighty demon lords. Your crusade will set in motion a chain of events that will leave you — and the world itself — forever changed.

سیستم مورد نیاز بازی Pathfinder Wrath of the Righteous

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Pathfinder Wrath of the Righteous:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Intel(R) Intel HD Graphics 620

Storage: 50 GB available space

سیستم پیشنهادی بازی Pathfinder Wrath of the Righteous:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti

Storage: 50 GB available space

راهنمای نصب بازی Pathfinder Wrath of the Righteous

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه FLT را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید