دانلود کرک نهایی بازی Starfield

0
528
دانلود کرک نهایی بازی Starfield
دانلود کرک نهایی بازی Starfield
فروشگاه اینترنتی سورنا

در این پست لینک دانلود کرک نهایی بازی Starfield رو براتون قرار میدم و در ادامه میتونید معرفی بازی Starfield رو بخونید.

لینک ها به دستور قضایی برداشته شدن


معرفی بازی Starfield

دانلود کرک نهایی بازی Starfield
دانلود کرک نهایی بازی Starfield
فروشگاه اینترنتی سورنا

بازی Starfield معرفی کننده دنیای جدیدی بعد از ۲۵ سال توسط استودیو بازی‌سازی بتسدا است که اکنون به زیر مجموعه‌ای از مایکروسافت تبدیل شده است. خالقین الدر اسکرولز ۵ و فال‌اوت ۴، بار دیگر با قدرت باز گشته و قصد دارند که طرفداران خود را وارد یک ماجراجویی در دنیایی بزرگ‌تر از همه جهان‌هایی که قبلا ساخته بودند، کنند.

در این بازی باید کاراکتر اصلی را در فضا دنبال کرده و هر سفارشی سازی دلخواه خود را روی آن پیاده سازی کنید. با آزادی کامل می‌توانید کاوش کرده و وارد سفری حماسی برای پیدا کردن بزرگ‌ترین رمز و راز بشریت شوید.

داستان بازی در سال ۲۳۳۰ جریان داشته و بشریت به فراتر از منظومه شمسی راه پیدا کرده است. سیاره‌های جدیدی را می‌بینیم که مردمانی هم به‌عنوان فضانورد در آن زندگی می‌کنند. شما آخرین گروه از کاوشگران فضایی هستید که به دنبال مصنوعات کمیاب در سراسر کهکشان اعزام شده‌اید. گستره وسیعی از فضا در انتظار شما بوده و باید بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین بازی بتسدا را به سرمنزل مقصود خود برسانید. می‌توانید داستان خودتان را در بازی روایت کنید. در استارفیلد، اهمیت ماجرا آن‌جاست که هر کسی می‌تواند داستان شخصیت خود را تعریف کند.

Starfield PC-RUNE | ElAmigos | DODI Repack | FitGirl Repack

روایت داستانی

سفر خود را از جایی شروع خواهید کرد که می‌توانید ظاهر کاراکتر خود را ابتدا عوض کرده و در مورد پس زمینه‌ها و ویژگی‌های خود، یک سری تصمیمات اتخاذ کنید. می‌توانید خودتان را به یک کاوشگر باتجربه، یک دیپلمات جذاب، یک سایبری خراب‌کار یا هر چیز دیگری در بازی تبدیل کنید. انتخاب کاملا به شما داده شده و تصمیم خواهید گرفت که به چه کسی تبدیل شده و چگونه می‌توانید بهترین روایت خود را رقم بزنید.

فضا کاملا در احاطه شما بوده و می‌توانید کاوش خود را در سطحی گسترده داشته باشید. حتما روی گشت و گذار بازی Starfield سرمایه گذاری کرده و بیش از ۱۰۰۰ سیاره بازی را ببینید و از زیبایی‌هایش لذت ببرید.

در شهرهای شلوغ هر سیاره قدم زده و به سراغ پایگاه‌های خطرناک روید. از مناظر وحشی هم عبور کرده و با برخی از کاراکترهای بیاد ماندن بازی ملاقات کنید. آن‌ها در خدمت شما بوده و گاهی اوقات همراهی خواهند کرد. می‌توانید ماجراجویی در جناح‌های مختلف را هم تجربه کنید.

این جناح‌ها گاهی اوقات با همدیگر نبرد داشته و یک سری ماموریت خواهند داشت. داستان یا تجربه جدیدی در انتظار شما بوده و همواره می‌توانید به سراغ کشف آن‌ها روید. شما کاپیتان کشتی رویاهای خود هستید و تجربه‌ای که کسب می‌کنید، می‌تواند کاملا با پلیرهای دیگر متفاوت باشد. بنابراین، آماده هر چیزی باشید و فقط لذت ببرید.

کشف، جمع آوری و ساخت دنیاهای جدید

شما سفینه فضایی‌تان را هم باید ساخته و آن را فرماندهی کنید. ظاهر آن را شخصی سازی کرده و سیستم‌های حیاتی را در آن تغییر دهید. این سیستم‌ها شامل سلاح‌ها و سپرها بوده و نباید اجازه دهید که در موقعیت‌های حساس از کار بیفتد. یک سری خدمه هم روی آن استخدام کرده و پاداش‌های منحصر به فردی در این زمینه دریافت کنید. در عمق فضا، یک سری درگیری‌های پر خطر همراه با ماموریت‌های تصادفی هم خواهیم داشت و در ادامه باید سفینه خود را در ایستگاه‌های میان ستاره‌ای مستقر کرده و دشمن را پاکسازی کنید. حتی می‌توانید وارد سفینه دشمن خود شده و آن را فرماندهی کنید.

این سفینه‌ها بعد از مدتی به مجموعه شما اضافه خواهند شد. با کاوش سیاره‌ها، می‌توانید با گونه‌های جانوری و گیاهی بیشتری آشنا شده و منابع مورد نیاز خود را برای ساخت همه چیز پیدا کنید. از دارو و غذا گرفته تا تجهیزات و سلاح‌های بیشتری را می‌توانید کشف کرده و آن‌ها را کرفت کنید.

باید پایگاهی بسازید که این منابع را در آن مدیریت کنید. می‌توانید خدمه‌ای هم روی آن‌ها استخدام کرده و یک سری از کارهای خود را به این خدمه بسپارید. آن‌ها به‌طور غیر فعال مواد را استخراج کرده و یک سری محموله به سمت پایگاه اصلی شما ارسال می‌کنند. می‌هوانید مواد خام را در پروژه‌های تحقیقات خود هم سرمایه گذاری کنید.

این مواد یک سری دستورالعمل دارند که باید آن‌ها را آنلاک کرده و سپس امکان استفاده از آن‌ها را داشته باشید. فضا در عین زیبایی‌هایی که دارد، می‌تواند مکان خطرناکی هم باشد. سیستم نبرد بازی Starfield تا حد امکان پیشرفته طراحی شده و ابزارهایی دارد که برای مقابله با هر موقعیتی می‌تواند به درد بخور باشد. فرقی هم نمی‌کند که از تفنگ‌های دوربرد استفاده کرده یا به سراغ سلاح‌های لیزری و تخریبی روید.

هر نوع سلاح در بازی برای تکمیل سبک موردنظرتان قابل تغییر است. می‌توانید وارد محیط‌های Zero G شده و مناظر بی‌نظم را با تغییر ساختاری، به عضوی از پایگاه مبارزه‌ای خود تبدیل کنید. یک سری بسته‌های تقویتی هم داریم که به بازیکنان امکان مانور بیشتر در جهان بازی را خواهد داد.

در آخرین ماه تابستان ۱۴۰۲، می‌توانید در جهان بازی استارفیلد غرق شوید و این‌بار ماجراجویی عظیم خود را در بین هزاران سیاره رقم زنید. باید منتظر مانده و ببینیم که انحصاری جدید مایکروسافت بعد از مدت‌ها می‌تواند طرفدارانش را راضی کرده و تجربه‌ای بی نقص و دوست داشتنی را رقم زند یا خیر. قطعا استارفیلد دربردارنده تمام پتانسیل بتسدا بوده و تاد هاوارد هم به خوبی می‌دانست که طرفداران منتظر چه چیزی هستند.

نمایشگر ویدیو

 

info

Starfield is the first new universe in over 25 years from Bethesda Game Studios, the award-winning creators of The Elder Scrolls V: Skyrim and Fallout 4. In this next generation role-playing game set amongst the stars, create any character you want and explore with unparalleled freedom as you embark on an epic journey to answer humanity’s greatest mystery.

In the year 2330, humanity has ventured beyond our solar system, settling new planets, and living as a spacefaring people. You will join Constellation – the last group of space explorers seeking rare artifacts throughout the galaxy – and navigate the vast expanse of space in Bethesda Game Studios’ biggest and most ambitious game.

سیستم مورد نیاز بازی Starfield

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Starfield :

OS: Windows 10 version 21H1 (۱۰.۰.۱۹۰۴۳)

Processor: AMD Ryzen 5 2600X, Intel Core i7-6800K

Memory: 16 GB RAM

Graphics: AMD Radeon RX 5700, NVIDIA GeForce 1070 Ti

DirectX: Version 12

Storage: 125 GB available space

Additional Notes: SSD Required

سیستم پیشنهادی بازی Starfield :

OS: Windows 10 v21H1 / any version of 11 with updates

Processor: AMD Ryzen 5 3600X, Intel i5-10600K

Memory: 16 GB RAM

Graphics: AMD Radeon RX 6800 XT, NVIDIA GeForce RTX 2080

DirectX: Version 12

Network: Broadband Internet connection

Storage: 125 GB available space

Additional Notes: SSD Required

راهنمای نصب بازی Starfield 

آموزش نصب نسخه RUNE بازی Starfield :

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه RUNE یا Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

دانلود کرک نهایی بازی Starfield دانلود کرک نهایی بازی Starfield دانلود کرک نهایی بازی Starfield دانلود کرک نهایی بازی Starfield دانلود کرک نهایی بازی Starfield دانلود کرک نهایی بازی Starfield دانلود کرک نهایی بازی Starfield دانلود کرک نهایی بازی Starfield دانلود کرک نهایی بازی Starfield 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید