دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV

0
32
دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV
دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

در این پست لینک دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV رو براتون قرار میدم و در ادامه میتونید معرفی بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV رو بخونید.

لینک دانلود کرک بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV

رمز فایل : www.gnsorena.ir


معرفی بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV

دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV
دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV

سری بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV یک اثر نقش‌آفرینی ژاپنی نوبتی است که در واقع زیرمجموعه‌ای از سری بازی Trials است که آن هم خود زیرمجموعه‌ی فرنچایز عظیم‌تری به ‌نام The Legend of Heroes است. بازی Trails of Cold Steel IV سال گذشته در ژاپن و امسال هم در سایر نقاط جهان برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد تا پرونده‌ی سری Cold Steel‌ را ببندد و مسیر را برای آینده سری هموار کند.

داستان بازی دقیقاً دنباله‌ی ماجرای نسخه‌ی قبل است و وقایعش پس از پایان کلیف‌هنگر نسخه‌ی سوم شروع می‌شود؛ جایی که Rean Schwarzer، شخصیت اصلی سری Cold Steel‌، در نسخه‌ی قبل توسط پدر واقعی‌اش زندانی می‌شود. با توجه به پشتوانه‌ی داستانی که این سری در گذشته کسب کرده، بازی قادر است از همان ابتدا ارتباط نسبتاً خوبی با مخاطب ایجاد کند.

مشخصاً بازی Trails of Cold Steel IV اثری نیست که بدون آشنایی با سری بخواهید از داستان آن چیزی دریافت و با آن ارتباط برقرار کنید. از آن‌طرف، دقیقاً می‌داند که چگونه طرفداران سری را با خود همراه کند. شما ابتدا کنترل اعضای جدید «کلاس ۷» که در نسخه‌ی قبل با آن‌ها آشنا شده‌اید، بر عهده خواهید داشت و محوریت داستان در ابتدا با شخصیت Juna پیش می‌رود.

The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV PC-CODEX

پشتوانه‌ی داستانی نسخه‌های قبل باعث شده شخصیت‌ها از همان ابتدا موقعیت خاص خود را در داستان پیدا کنند و با مخاطب بیگانه نباشند. نکته‌ی خوشحال‌کننده این است که روند پیشرفت شخصیت‌ها، به‌خصوص شخصیت‌های «کلاس ۷ جدید» ساکن نیست و در اکت اول بازی شانس گسترش پیدا می‌کنند و تمرکز بیش‌تری روی آن‌ها صورت می‌گیرد. حتی رابطه‌ی آن‌ها با شخصیت‌ها «کلاس ۷ قدیمی» معنای بهتری پیدا می‌کند. هدف داستان و شخصیت‌های آن در اکت اول و آغاز مسیر نجات Rean به‌خوبی مخاطب را با توجه به اتفاقات نسخه‌ی قبل آماده‌ی داستان بزرگ این قسمت می‌سازد.

ایراد دیگری که گاهی در بازی Trails of Cold Steel IV دیده می‌شود، اکسپوزیشن است؛ ایرادی که البته با بعضی دیگر از آثار معروف نقش‌آفرینی ژاپنی هم بیگانه نیست و باعث شده گاه شخصیت‌ها مرتباً به شرح ناگهانی داستان بپردازند. دلیل چنین چیزی احتمالاً این بوده که با فاصله‌ی اتفاق افتاده میان نسخه‌های بازی و بزرگی داستان مجموعه، گاه نویسنده قصد داشته با این کار راه راحت و آسان را انتخاب کند و صرفاً با پرتاب اطلاعات به‌سوی مخاطب وقایع مهم داستانی یا جزییات آن را شرح دهد.

درحالی‌که حالت معقول و درست این بود که در حین داستان به شکلی اصولی این جزییات روایت شود. اگرچه نبود این مسائل می‌توانست تجربه‌ی بازی را بهتر کند، اما کلیت داستان و سیر روایی آن همچنان آن قدرت و توانایی را دارد که طرفداران سری را درگیر خود سازد.

منبع توضیحات: بازی‌سنتر

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۲:۰۳

ویژگی های بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی CODEX فشرده سازی شده است.
  • پک کامل بسته های الحاقی بازی DLC Pack-CODEX بر روی این نسخه اعمال شده است. مجموع ۱۸عدد بسته الحاقی منتشرشده، در این نسخه فعال شده اند.
  • فایل انتخابی صدای ژاپنی بازی به صورت جداگانه قابل دریافت است. آلبوم موسیقی متن و آرت‌بوک بازی در محتوای دانلودی شما از وبسایت دانلودها لحاظ شده است.
  • تنها موسیقی متن بازی با کیفیت FLAC در این نسخه حذف شده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۲۶٫۱گیگابایت به حداقل ۱۲٫۱گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۳۵ الی ۵۵ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی حداکثر ۲۷٫۸گیگابایت (در صورت نصب فایل های انتخابی) و در هنگام نصب حدود ۴۹گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV

The Ultimate Class Reunion – Boasting the largest roster in series history, heroes from all over seek to join the cause! The heroes of Class VII unite with Crossbell’s Special Support Section and even the heroes of Liberl.

Battle Most Refined – New and returning systems join the already polished combat of The Legend of Heroes series, including the ability to summon giant mechs to the field for devastating attacks, use Auto Battle for more expedient combat, and utilize Lost Arts, the most powerful Orbal magic capable of turning the tide of battle.

سیستم مورد نیاز بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV

حداقل سیستم مورد نیاز بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/8.1/7 64-bit

Processor: Core i3-2100 3.10 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 650 Ti

Storage: 25 GB available space

Sound Card: Onboard

سیستم پیشنهادی بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/8.1/7 64-bit

Processor: AMD FX-8320 8-Core

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Radeon R7 370

Storage: 25 GB available space

Sound Card: Onboard

راهنمای نصب بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV
رمز فایل: www.downloadha.com
دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV دانلود کرک The Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید