شایعه‌ای جدید اطلاعاتی در خصوص ساعت هوشمند Xbox ارائه می‌دهد

0
99
شایعه‌ای جدید اطلاعاتی در خصوص ساعت هوشمند Xbox ارائه می‌دهد
شایعه‌ای جدید اطلاعاتی در خصوص ساعت هوشمند Xbox ارائه می‌دهد

شایعه‌ای جدید اطلاعاتی در خصوص ساعت هوشمند Xbox ارائه می‌دهد

شایعه‌ای جدید اطلاعاتی در خصوص ساعت هوشمند Xbox ارائه می‌دهدhttp://www.gnsorena.ir/

مایکروسافت با شکست پلتفرم ویندوزفون نه تنها دنیای گوشی‌های هوشمند را ترک کرد، بلکه ردیاب‌های فعالیت پوشیدنی Band را نیز کنار گذاشت. پس از این‌که مایکروسافت برند Band را رها کرد، دیگر هیچ گجت پوشیدنی از سوی این کمپانی روانه بازار نشد.

اما براساس اطلاعاتی که به تازگی فاش شده، به نظر می‌رسد مایکروسافت در حال ساخت یک ساعت هوشمند تحت برند Xbox هستند. اگرچه هنوز هیچ اطلاعات رسمی از سوی این کمپانی مبنی بر ویژگی‌ها و احتمال عرضه چنین محصولی منتشر نشده است، اما اطلاعات فاش شده طراحی کلی و برخی قابلیت‌های این ساعت هوشمند را نشان می‌دهد.

امروز ویدیویی توسط هیکاری کالیکس منتشر شده که در آن می‌توان ساعت هوشمند Xbox را با رابط کاربری مشابه کنسول‌های بازی ایکس‌باکس و یا Microsoft Band با کاشی‌های معروف پلتفرم‌های جدید مایکروسافت مشاهده نمود. براساس گزارشی جدید، ادعا شده که اسم‌رمز این محصول Joule نام داشته و اگرچه مایکروسافت ایده‌های بزرگی را در خصوص این ساعت هوشمند در سر می‌پروراند، اما نمونه اولیه آن از نظر کیفیت ساخت و خصوصا وضوح صفحه نمایش وضعیت جالبی ندارد.

   

در نمونه اولیه ساعت هوشمند Xbox تنها سه اپلیکیشن وجود دارد که شامل Workout، Freeplay و Settings می‌شود. برنامه Freeplay اساسا ضربان قلب، شاخص BPM و کالری‌ها را اندازه‌گیری کرده و بر روی آنها نظارت دارد. در حال حاضر فقط دو بخش برای تنظیم وجود دارد؛ About و روشنایی صفحه نمایش.

در ویدیویی که از این ساعت هوشمند در فضای اینترنت منتشر شده، می‌توان دید که این گجت در انجام کارهای ساده در بخش‌هایی مانند GPS مشکلاتی داشته و همچنین لگ‌های قابل توجهی در سیستم عامل آن وجود دارد.

ساعت هوشمند

مایکروسافت در پتنتی، ساعت هوشمند Xbox را توصیف کرده است. علاوه بر این، براساس اطلاعاتی که از قبل داریم، این کمپانی نقشه‌هایی برای تولید یک ساعت هوشمند با برند ایکس‌باکس داشته و اگر این کار را با موفقیت انجام دهد احتمالا با محصولی کارآمد مواجه خواهیم بود.

منبع: windowslatest

منبع : سایت سخت افزار

ساعت هوشمند Xbox 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید